Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Rozklad zdominowany X-tkami : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rozklad zdominowany X-tkami
PostZamieszczono: 13 sie 2012 15:58 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Jeszcze z czyms takim sie nie spotkalam.
Co myslicie ogolnie patrzac na taki rozklad, jaka moze byc osoba?

Rozklad: Jaki dana osoba ma stosunek do X?

Co dana osoba ma w glowie? X Pucharow

Co dana osoba ma w sercu? X Bulaw

Co pokazuje na zewnatrz? Krolowa Pucharow

Co dana osoba ukrywa? X Mieczy

Tytuł: Re: Rozklad zdominowany X-tkami
PostZamieszczono: 13 sie 2012 18:31 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Dziesiątki oznaczają dojście do końca, do kresu rozwoju. Z tego łatwo wywnioskować, że 
dziesiąta karta w kolorze Mieczy oznacza taki stan, kiedy wszystko już zostało poznane.
10 mieczy pociągnięta jako 4 karta to karta bagażu złych doświadczeń więc z całą pewnością coś z przeszłości ukrywa ta osoba co dla niej było klęską sytuacją która doprowadziła tą osobę do ruiny.
Często dziesiątka Kijów oznacza, że w sprawach, o które pytamy, panuje zastój. Ale to nie 
jest martwy zastój, kiedy 
po prostu nic się nie dzieje i brakuje napędowych energii. Nie są to również taki zastój, jaki 
powstaje tam, gdzie 
rządzą sztywne, bezduszne przepisy. Stan pochodzący z Dziesiątki Kijów jest zupełnie inny i jest strasznie męczący. 
To taki zastój, jaki powstaje wtedy, kiedy jedna osoba, mocą swojego widzimisię, stłamsi 
wolność wszystkich 
pozostałych.Kiedy pytasz co ma w sercu nie ma na pewno tu mowy o uczuciach bardziej sama nie wie jak to wyrazić nie potrafi działać ani nawet próbować działać
Ogólnym hasłem dla dziesiątek jest kres drogi. Kiedy w rozkładzie pojawia się dziesiątka, 
znak to wyraźny, że 
osiągnięto wszystko, co na danym etapie było możliwe
Jak wszystkie karty z serii Pucharów, również Dziesiątka Pucharów największe pole do popisu znajduje w miłości ­ 
i oznacza miłość mistyczną, kosmiczną; uczucia, dla których trudno już jest znaleźć ludzką miarę. To taka miłość, 
kiedy już w ogóle nie myśli się o sobie ani o potrzebach własnego ja. 
Przy pytaniach o stosunki z innymi ludźmi, trzeba tej karcie przyglądać się z wielką uwagą, 
gdyż może ona 
oznaczać, że pytający ma do czynienia z kimś drugim, kto żąda od niego takich właśnie 
nadludzkich wyrzeczeń i  poświęceń
Podsumowując dla mnie karty wszystkie z 10 poza 10 kielichów są negatywne natomiast 10 kielichów wprowadza chęć nawet założenia rodziny planowania ta karta wprowadza w działaniach wszystko co najlepsze dla uczuć ale na tyle najlepsze że już lepiej być nie może
jednakże ta karta w pozycji co w głowie według mnie dużo nie wnosi więcej powinna wnosić karta co ma w sercu i co ukrywa te karty dla mnie 10 buław i 10 mieczy nie wróżą dobrze ale to tylko moja wypowiedź

PostZamieszczono: 20 sie 2012 13:47 
Administrator
Awatar użytkownika

Luźna myśl: takie natężenie dziesiątek, kojarzy mi się z typem człowieka, co myśli zero jedynkowo, czyli ma mieć wszystko, albo nic.

Nie może być np. problemów w związku, bo albo jest zajebiście, albo uważa że ten związek jest w całości bez sensu i zaraz go kończy.

Inni ludzie nie mogą mieć wad. W pierwszym kontakcie idealizuje się kogoś, ale kiedy ta osoba popełni taki tam normalny ludzki błąd, od razu "staje się" śmieciem.
Zero jedynkowcy równie neurotycznie oceniają sami siebie. Na ich skali znajdują się tylko dwa punkty, pomiędzy którymi stale przesuwa się ich samoocena: jestem super - jestem do niczego.

PostZamieszczono: 23 sie 2012 12:11 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

ATora pisze:
Jeszcze z czyms takim sie nie spotkalam.
Co myslicie ogolnie patrzac na taki rozklad, jaka moze byc osoba?

Rozklad: Jaki dana osoba ma stosunek do X?
Co dana osoba ma w glowie? X Pucharow
Co dana osoba ma w sercu? X Bulaw
Co pokazuje na zewnatrz? Krolowa Pucharow
Co dana osoba ukrywa? X Mieczy

10 -tki są przełomem, czegoś szczytem, co jest jednoznaczne z tym, że trzeba niebawem zaczynać coś od nowa, bo zbyt długie stanie - nawet na szczycie - zmusi w końcu do zejścia z niego lub upadku.

Wymowa rozkładu zależy od panującej sytuacji w relacji, jeśli to stały związek to uznałabym, że osoba ma przesyt i odczuwa ogólne przeciążenie, przemęczenie w relacji, choć stara się tego nie pokazywać X.
Jeśli to lużna znajomość, to wg mnie nie ma szans na rozwój, karty wskazują nasycenie, po którym trzeba wkroczyć w inne układy, relacje, trzeba stwarzać coś na zupełnie innych warunkach niż dotychczas.

PostZamieszczono: 06 wrz 2012 13:41 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Cytuj:
Wymowa rozkładu zależy od panującej sytuacji w relacji, jeśli to stały związek to uznałabym, że osoba ma przesyt i odczuwa ogólne przeciążenie, przemęczenie w relacji, choć stara się tego nie pokazywać X.
Jeśli to lużna znajomość, to wg mnie nie ma szans na rozwój, karty wskazują nasycenie, po którym trzeba wkroczyć w inne układy, relacje, trzeba stwarzać coś na zupełnie innych warunkach niż dotychczas.

Ivonn, trafione w 10-tke. Osoba ta zawsze jawi mi sie jako osoba w "masce", tylko poprzez czyny jestem w stanie rozszyfrowac zamiary, czesto juz po fakcie. Ten przesyt to rowniez dobre spostrzezenie, duzo syt. zlozylo sie na obecne stosunki..

Mi X-tki zawsze kojarza sie z jakims koncowym etapem, (jakies zakonczenie), wiec ogolnie patrzylam na ta jakos znajomosc w koncowym etapie, brak kontunuacji..wypalilenie relacji..

Dziekuje wszystkim za pomoc

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]