Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Jak zawsze problem z karta dworska! : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak zawsze problem z karta dworska!
PostZamieszczono: 13 sie 2012 15:52 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Hey, witam po dluzszej przerwie..
Maja zajsc jakies zmiany w pracy, ale oczywiscie nic nie wiadomo.. Kilka tyg. wczesniej juz robilam rozklad na syt. w mojej pracy i na zmiany ktore nastapia.. Wygladalo na to, ze zmiana bedzie, ale malo korzystana dla mnie, a napewno dla mnie w kwestii finansowej. Uzbroilam sie w cierpliwosc, ale nic sie nie dzieje. Jednego dnia jednak, szef oswiadczyl ze kogos zatrudni, a ja przejde na nowe utworzone stanowisko.. no ale jak to oczywoscie szef, po tyg zmienil zdanie. Z uwagi ze nowe stanowisko jeszcze jest w"procesie tworzenia", wiec nic nie jest przesadzone..
Postawilam karty na to czy kogos nowego zatrudni?
Tak: slonce
Nie: II bulaw
Wynik: VII mieczy

Mimo, ze to slonce jest pomyslna karta, jedak ta 2 bulaw mowi wlansie o niezdecydowaniu, wahaniu sie. Do tego 7 mieczy, mowi wlasnie o przebieglosci, oczustwie, wiec spodziewam sie ze szef bedzie chcial zebym pracowala na obu stanowiskach, co bedzie bardzo trudne, nie wspominajac juz o tym ze psychicznie wyczerpujace..

postawilam karty na to czy powinnam szukac nowej pracy?

Tak : IV pucharow
Nie: III bulaw
Wynik: Krol bulaw

No i prawda jest, ze pracuje tu juz dlugo, i czuje sie tu pewnie, bezpiecznie i stabilnie. III bulaw, mowilaby o koniecznosci zmiany, podrozy, przemieszczaniu sie ( msyle ze chodzi o dojazdy, gdyz obecna prace mam 10 min od domu). No ale co oznacza ten krol bulaw??

Co myslicie?

Tytuł: Re: Jak zawsze problem z karta dworska!
PostZamieszczono: 13 sie 2012 18:38 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

oprę się na tym drugim Twoim rozkładzie uważam że karty ci radzą zmienić pracę to jakie zmiany Cię czekają nie będzie dla Ciebie korzystne dla mnie 3 buław to ewidentna rada aby zmienić pracę natomiast król buław daje ci szansę takiej zmiany szybko dokonać dla mnie król buław to karta DZIAŁAJ !

PostZamieszczono: 15 sie 2012 11:12 
Rozmowny Użytkownik

niesądze by twój pracodawca aktualnie myślał poważnie o zatrudnieniu kogoś nowego.
Waha się to fakt.Bierze taką ewnwentualność ale to plany odległe.

Mam wrażenie że się "zasiedziałaś " w miejscu w którym teraz jesteś.
Niedokońca Ci posada odpowiada przez IV kielichów.Masz wrażenie że gdzieś indziej będzie lepiej. Król Buław daje Ci możliwość przejścia/zmiany pracy.

Nie wiem tylko czy ta zmiana będzie dla Ciebie korzystna.

PostZamieszczono: 16 sie 2012 16:28 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Moze i masz razje Kotek :).
W innym bardziej szczegolowym rokladzie, przy wyniku pokazywala mi sie karta mowiaca o bledym kole.. Wiec pomyslalam, ze jesli uda mi sie zmienic prace, sytuacja i moje samopoczuje pozostanie bez zmian, takie same jak w obecnej, wiec po co zmieiac prawda?

Chcialam wam tylko dac znac, ze szef zatrudnil dziewczyne, ktora wlasnie szkole. Na razie jest ok.

Mariola : Połączone posty

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]