Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 6 BUŁAW A WIELE ZNACZEŃ : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 6 BUŁAW A WIELE ZNACZEŃ
PostZamieszczono: 25 lip 2012 18:53 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

W PYTANIU O KONKRETNĄ DATĘ KIEDY WRÓCI WYCHODZI WCIĄŻ JAKO KARTA 3 KARTA 6 BUŁAW

DLA MNIE TO JEST 3 DEKADA LWA A DLA WAS?

Tytuł: Re: 6 BUŁAW A WIELE ZNACZEŃ
PostZamieszczono: 26 lip 2012 13:15 
Administrator
Awatar użytkownika

Acri, pisz proszę zwykłą czcionką. Duże zawsze są traktowane w internecie jako krzyk. :)

Jeśli chodzi o VI Buław, jako datę powrotu, w życiu nie trzymam się przyporządkowania typu "3 dekada Lwa", bo to zwyczajnie nie działa. Nie wiem po co powielane są takie informacje, skoro w praktyce można je wsadzić w buty. Pewnie funkcjonuje to na zasadzie, że gdy ktoś już pisze książkę, umieszcza takie rzeczy, bo "wszyscy tak robią".

Pomyśl lepiej, z czym ta karta się kojarzy. Może w samym obrazku odnajdziesz podpowiedź? Kiedyś miałam taką historię w przypadku IX Monet. Pytanie też brzmiało kiedy się spotkamy - IX Monet skojarzyłam z wrześniem, bo u Waite'a mamy tam ogród z winoroślami. W sumie spotkanie odbyło się nieco wcześniej (w sierpniu), ale miejscem akcji był mój ogród.

VI Buław kojarzy mi się z jakąś okazją do świętowania w większym gronie. Mogą to być czyjeś imieniny/urodziny, albo inne dni świąteczne. W sierpniu np. mógłby to być 15 - Święto Wojska Polskiego - w dniu tym są parady wojsk, co pasuje do historii przekazywanej przez tę kartę. Choć może chodzić o inny dzień i wydarzenie, bo to Twoja karta. :) Pomyśl.

PostZamieszczono: 26 lip 2012 13:47 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Kiniu jesteś cudowna 6to dekada lwa a to także moje urodziny 8.08 czyli da mi prezent i wróci do mnie i do dziecka cudowna jesteś dziękuję

PostZamieszczono: 26 lip 2012 14:12 
Administrator
Awatar użytkownika

Spoko, tego że na 100% tak się wówczas stanie nie powiedziałam. VI Buław generalnie bywa kartą świętowania, również w gronie rodziny/znajomych, więc MOŻE chodzić te o urodziny. Poczekaj cierpliwie, to już niedaleka data i okaże w praniu.

PostZamieszczono: 26 lip 2012 14:45 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

mimo wszystko też tak myślałam bo karty typu

moc
6buław
królowa buław

wskazują na znak Lwa taka intuicja mi mówiła że w urodziny to się stanie mam nadzieję że tak się stanie na 100% dam tutaj znać jak to się ułożyło

PostZamieszczono: 26 lip 2012 19:42 
Administrator
Awatar użytkownika

Ok, daj znać. :) Od siebie dodam, że nie są to jeszcze karty miłosnego happy endu, więc byłabym raczej ostrożna z hurraoptymizmem.
One mogą pokazywać, że nie odpuścisz (VIII Moc, Królowa Buław), a w tym okresie sprawy będą rozwijały się w pożądanym kierunku i będziesz w stanie zrobić duży krok do przodu. Co jeszcze nie oznacza, że facet już będzie odzyskany.
No ale trzymam kciuki!

PostZamieszczono: 26 lip 2012 21:18 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

a jakie karty wskazują na odzyskanie związku b mi wciąż wypada też

as kielichów
Cesarzowa
i 2 kielichy to chyba dobrze no nie?

PostZamieszczono: 27 lip 2012 12:29 
Administrator
Awatar użytkownika

Np. As Kielichów akurat może sugerować coś nowego, a nie powrót do starego. Cesarzowa też nie do końca jest "powrotowa". Ona jako archetyp reprezentuje Matkę Naturę. A Natura nigdy tak naprawdę nie wraca i nie cofa się, lecz zawsze tworzy od początku. Sam cykl tworzenia/wzrostu jest ograniczony: wszystko rozwija się jedynie do pewnego momentu - później już zachodzi wyłącznie proces odwrotny. Owoc nie rośnie na drzewie w nieskończoność, kiedy w pełni dojrzeje, dalej już może tylko gnić i rozpaść się. Na jego miejscu urośnie kiedyś nowy.
Skoro często widzisz w swoich rozkładach Cesarzową, być może warto zastanowić się, czy pewne rzeczy w Twoim świecie już gdzieś nie osiągnęły tej dojrzałości, nie dopełniły się. Może z tego związku więcej już uzyskać się nie da? Może spełnił swoją rolę i dlatego pomimo starań nie układa się i doszło do rozstania (zaszedł proces analogiczny jak z dojrzałym owocem, który później już tylko obumiera)?

II Kielichów karta fajna, ale też sprawa nie jest przesądzona - pamiętajmy, że to karta emocji, a te z natury są zmienne. II Kielichów prędzej może oznaczać moment dobrego porozumienia, wzajemne dobre intencje i zgodę. "Zgoda" nie musi oznaczać powrotu, bo równie dobrze może to być wewnętrzna akceptacja decyzji o rozstaniu.

Pamiętaj też, że im częściej stawiasz karty na daną sprawę, tym bardziej kolejne odpowiedzi stają się niewiarygodne i nie muszą pokrywać się z rzeczywistością. Z drugiej strony, rozkłady bywają również nieprawdziwe, kiedy usilnie pragniesz uzyskać określoną odpowiedź. Niestety, z Tarotem należy pracować wtedy, gdy jesteśmy w stanie zachować jasny umysł i jesteśmy w emocjonalnej równowadze - inaczej różnie bywa.

No, a technicznie rzecz biorąc, zanim zapytamy kart "kiedy wróci", najpierw trzeba się upewnić, że powrót w ogóle jest jakkolwiek możliwy. W tym celu można zrobić rozkład ogólny i skupić się nie na czy/kiedy, tylko na rozwoju danej sytuacji. I w tym ogólnym rozkładzie można już nie bawić się w dokładne analizy ani szczegóły, ale szukać konkretnych wskaźników ewentualnego powrotu. Jeśli ich nie ma wcale, lub są wątpliwe, to po prostu nie wchodzimy już w pytania z serii "kiedy".

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ]