Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 7 BUŁAW O POWRÓT PARTNERA CO SĄDZICIE : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 7 BUŁAW O POWRÓT PARTNERA CO SĄDZICIE
PostZamieszczono: 19 lip 2012 21:01 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

WCIĄŻ WYCHODZI MI 7 BUŁAW GDY PYTAM CZY ON WRÓCI?

GDY PYTAM KIEDY TEZ WYCHODZI 7BUŁAW A PYTAM O TO OD 1LIPCA ODKĄD ODSZEDŁ DODAM ŻE KOCHAMY SIĘ ALE ROZDZIELIŁY NAS DUŻE PRZESZKODY

Tytuł: Re: 7 BUŁAW O POWRÓT PARTNERA CO SĄDZICIE
PostZamieszczono: 19 lip 2012 21:17 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

7 buław to ostatnia dekada lwa, a wiec niedługo :-)

PostZamieszczono: 19 lip 2012 21:20 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

a na pytanie czy wróci 7 buław zwiastuje że wróci ?

a 8 buław na pytanie czy wróci co sądzisz?

Mariola: Sklejone posty

PostZamieszczono: 20 lip 2012 09:11 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

acri29 pisze:
7 Buław może pokazywać Ci, że Pan trzyma się swojej racji, swojego zdania i będzie ich bronił jak niepodległości. Może lepiej zapytać kart, co musiałoby się zdarzyć, żeby wrócił, jakie warunki musiałby zostać spełnione etc. :nie wiem:

PostZamieszczono: 20 lip 2012 09:56 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

acri29 pisze:

7 Buław opisuje, że znajdujemy się w trudnej dla siebie sytuacji, że musimy się zmierzyć z przeciwnościami i się do nich jakoś odnieść, ustalić jaką przyjmujemy wobec nich postawę.
Przy tej karcie nie jest lekko. Pan wyrażnie się z czymś zmaga, są jakieś powody, które zmuszają go do określenia się po czyjej, jakiej stronie stanie, czego ma bronić.
Może być jak pisze Mewa, ale i tak, że aby byś gotowym do dalszych jakichkolwiek działan, musi się uporać z jakimiś problemami, a na to potrzeba czasu.
Tak czy siak, na chwilę obecną nie jest to możliwe, aby wrócił.

PostZamieszczono: 20 lip 2012 10:45 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Ivonn jesteś genialna on jest księdzem zostawił dla mnie kapłaństwo mieszkaliśmy razem i teraz szantażowany zmuszony został do powrotu przez wyższą kurię i rodzinę i teraz pytanie czy jednak miłość wygra i wróci ?

4MIECZE---KOCHANKOWIE---RYDWAN

CO BYŚ POWIEDZIAŁA

BARDZO CZĘSTO WYCHODZI MI TEŻ W OSTATNIEJ TRZECIEJ POZYCJI KRÓLOWA BUŁAW
NA PYTANIE CZY WRÓCI BĄDŹ CZY BĘDZIEMY RAZEM CO MYŚLISZ O TYM ?

Mariola: Sklejone posty

PostZamieszczono: 20 lip 2012 11:28 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

acri29 pisze:
Ivonn jesteś genialna on jest księdzem zostawił dla mnie kapłaństwo mieszkaliśmy razem i teraz szantażowany zmuszony został do powrotu przez wyższą kurię i rodzinę i teraz pytanie czy jednak miłość wygra i wróci ?

4MIECZE---KOCHANKOWIE---RYDWAN

CO BYŚ POWIEDZIAŁA

Z tego co piszesz 7 Buław dokładnie właśnie pokazuje jego sytuację, często się mówi o osobie w tej karcie jako walczący samotnik, zapewne czuje się bardzo samotny w problemie i musi się wykazać wytrwałością.

W tych kartach widać, że jest rozdarty/Kochankowie/, że dużo rozmyśla, czuje się zmęczony tą całą sytuacją/4 Mieczy/.
Przy Rydwanie z reguły się już wie czego się chce, będąc w jego energii często podejmuje się bardzo szybko decyzję, człowiek kieruje się emocjami, nie potrafi usiedzieć w miejscu.
Wnioskuję, że stamtąd ucieknie, nie wytrzyma, i mimo świadomości, że nie będzie łatwo oraz świadomości, że to bardzo poważny wybór życiowy/Kochankowie/ to da się ponieść Rydwanowi i pogna tam gdzie serce woła, sądzę, że wróci.
Patrząc jeszcze inacze to podróż, zmiana miejsca pobytu, i te wszystkie wydarzenia potrafią się dziać na prawdę szybko, czyżby aż tak szybko?
Decyzja w każdym bądż razie zostanie przez niego podjęta, może to właśnie tak się będzie czuł jadąc do Ciebie jak ten wożnica w Rydwanie - wolny i otwarty na życie.
Pozdrawiam, ale wiesz, to jest mój odbiór, a genialności acri to raczej nie osiągnę. :tjaaa:

PostZamieszczono: 20 lip 2012 11:59 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

7buław to karta kapłaństwa , przepraszam ale wybierze kapłaństwo.

PostZamieszczono: 20 lip 2012 12:03 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Ivon jesteś genialna raz jeszcze to powiem mam jeszcze jedno pytanie

wychodzi mi cały czas moc jako karta wynikowa ostatnia na pytanie czy i kiedy będziemy razem jak oceniasz MOC czy jest to możliwe że wróci na znak lwa wtedy też mam urodziny za nim go zabrali mieliśmy ślub cywilny w moje urodziny brać:(

pani tarocistka z warszawy stawiała na życzenie koleżanki na mnie karty i jej z kolei wyszedł 6 buław na kartę ostatnią co ivonn sądzisz o 6 buław?

Mariola:Sklejone posty

PostZamieszczono: 20 lip 2012 12:27 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Moc jest bardzo silną kartą, to pokonanie wszelkich trudności i odczuwanie harmonii wewnętrznej. To też sytuacje wymagające dużo samozaparcia, dużo determinacji, ale suma sumarum cel osiągamy, mamy satysfakcję.
Opierając się na podst. tej jednej karty to wynikałoby, że wszelkie trudności zostaną przezwyciężone, a więc razem będziecie.
Co do czasu może być jak piszesz, tym bardziej, że Rydwan się łączy z Rakiem, a to koniec lipca, może więc faktycznie szybko dojść do spotkania.

PostZamieszczono: 20 lip 2012 12:29 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

SŁOŃCE TEŻ JEST W ZNAKU LWA TAK ?

PostZamieszczono: 20 lip 2012 12:33 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Zgadza się, Słońce to Lew.
6 Buław to sukces, uroczysty powrót do domu, ogromne zadowolenie - jako finał jakiejś sprawy

PostZamieszczono: 20 lip 2012 12:35 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

A SĄD OSTATECZNY JAKO KARTA CZASU?

Ivonn przepraszam że Cię męczę

napisz mi co sądzisz bo jesteś genialna

SĄD OSTATECZNY
KRÓLOWA BUŁAW to karty na znak lwa?

i jak myślisz na czas powrotu

MOC
lub
3kielichy

to kiedy byś wskazala powrot?

PostZamieszczono: 20 lip 2012 13:28 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Acri29 nie mam doświadczenia jeśli chodzi o czas w Tarocie, może ktoś spojrzy i się odniesie. Z tego co wiem, to Sąd wiąże się z Plutonem, a to potężna planeta uważana za katalizator przemian, pod wpływem której zachodzą bardzo poważne transformacje w życiu. Działanie tej planety wzmocnione jest właśnie w Lwie.
U mnie czasem zwiastuje długie przemiany, a czasem nagłe i niespodziewane, z Q Buław raczej wskazuje na szybkie działanie, żywioł buław na to wskazuje.
Moc to Lew więc 23 07 a 23.08/coś koło tego/
Puchary to lato

Po to tu jesteśmy, żeby się wymieniać swoimi doświadczeniami, na ile mogę staram się pomóc, ale nie kieruj się tylko moim zdaniem, poczekaj na inne, widzę, że jesteś w gorącej wodzie kąpana i szalejesz.
Spróbuj też sama coś wnosić, nie tylko pytania, a jak dajesz rozkład wskazana jest Twoja interpretacja, takie są wymagania na tym forum.
:)

PostZamieszczono: 20 lip 2012 13:31 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

według mnie 3kielichy to 3 tygodnie MOC to LEW K .Buław to LEW kierując się swoją opinią uważam że tu konkretny powrót działania zmiany powinny być w znaku LWA jednakże zmylił mnie RYDWAN myślałam że RYDWAN skoro jest w RAKU to wróci w znaku RAKA a to RYDWAN mi się ukazuje wciąż jako karta wynikowa jako CZAS kiedy? i nie wiem co myśleć skoro jest już koniec raka jutro bodajże

POWIE MI KTOŚ CO O TYM MYŚLEĆ W ZWIĄZKU Z TYM RYDWANEM?

PostZamieszczono: 25 lip 2012 15:41 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Hej, hej :) Faktycznie jesteś cała w euforii. A jak mówią - tylko spokój nas uratuje ;-) Otóż, Rydwan w czasie to między 22.06.-22.07; MOC- między 23.07.-23.08. I w ogóle Rydwan oznacza wyjście na świat zewnętrzny, więc wskazywałoby na to , że twój luby może zrzucić habit. Pozdrawiam:)

[color=#400080]"Żaden system wróżebny nie jest wyrocznią - choć nie jest powiedziane, ze być nią nie może - wiadomo tylko, że od Ciebie zależy czy będziesz grał w życiu rolę błazna czy króla"[/color]

PostZamieszczono: 25 lip 2012 18:52 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

DZIS DOSTALAM WIADOMOŚĆ ZE CHCE BYC ZE MNA I PRAWDOPODOBNIE BĘDZIE HAPPY END A CO MYŚLICIE O CZASIE POWROTU

KIEDY WYSKAKUJE WCIAZ 6 BULAW JAKO KARTA OSTATNIA?

PostZamieszczono: 25 lip 2012 20:39 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Małe Arkana określają dni i tygodnie, więc VI Buław to 6 dni lub 6 tygodni. Buławy to trygon ognia, a więc VI Buław to druga dekada Lwa czyli 3-12sierpnia. Zadowolona? :-)

[color=#400080]"Żaden system wróżebny nie jest wyrocznią - choć nie jest powiedziane, ze być nią nie może - wiadomo tylko, że od Ciebie zależy czy będziesz grał w życiu rolę błazna czy króla"[/color]

PostZamieszczono: 25 lip 2012 21:00 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

no właśnie za dużo opcji więc czym się kierować tygodnie? dni? 2dekada lwa?
ja biorę pod uwagę 2 dekade lwa ale zastanawiam się a przecież to mogą być tygodnie więc skąd wiedzieć którą opcje brać pod uwagę?

_____
Admin: sklejam posty

PostZamieszczono: 25 lip 2012 21:25 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Niestety, czas odczytywany w tarocie jest trudny do uchwycenia. Dlatego jest taka rozpiętość i w praktyce tarociści często kierują się intuicją w tej kwestii.

PostZamieszczono: 25 lip 2012 21:38 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

a co według ciebie kochana jest mocniejsze gwiazda czy as denarow w uczuciach?

PostZamieszczono: 25 lip 2012 22:55 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Ja tak nie stopniuję co mocniejsze. Akurat w uczuciach obie karty są dobre, tylko może Gwiazda bardziej marzycielska a As Denarów mocniej stojący na ziemi. Gwiazda to "Anioł Ochronny". Sugeruje akt oddania lub podarunek ale oczywiście dary nie zawsze są materialne. Można ofiarować siebie. W relacjach pary to miłość, która jest pod opieką dobrej gwiazdy. Ta karta pokazuje że wymiar duchowy życia nie powinien być ignorowany. Natomiast As Denarów pokazuje, że ktoś poważnie o nas myśli i wiąże z nami duże nadzieje. Pragnie zainwestować swoje uczucia, czas, energię i zasoby materialne w dany związek.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]