Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 moze ktos zerknie? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: moze ktos zerknie?
PostZamieszczono: 18 lip 2012 20:08 
Stały Bywalec

Podpatrzylam u Maralee rozklad partnerski. No i podkusilo mnie, zeby go sobie postawic. Jako, ze miedzy mna a moim partnerem nie dzieje sie najlepiej. Ale to norma u nas. Jest czlowiekiem bardzo zazdrosnym...a ja kobitka po przejsciach. No i niestety nie moge sobie pozwolic na taki stan rzeczy... Walnelam ten rozkladzik, bo jakos przypadl mi do gustu. Prosty, szybki... :) wynik sam w sobie mnie moze nie zaskoczyl, wiem z wczesniejszych rozkladow, ze bedziemy razem. Ale.. moze ja zle interpretuje karty, patrzac na nie w taki sposob, zeby mi pasowala odpowiedz? Dlatego prosze, aby "postronne oczy" zerknely i ocenily.
1. Karta podstawy: Kolo Fortuny. Jak dla mnie zwiazek z przeznaczenia, chociaz bardzo dynamiczny, caly czas jakies emocje. Taka hossa-bessa. Co by sie zgadzalo.
2. Co on moze zaoferowac w zwiazku?- Glupiec. Hi i ja zglupialam. Nowa faza zycia? Odejscie od przeszlosci? (mialam nielekko w zyciu, brak normalnosci zyciowej). Moze pokaze mi jak rzeczywiscie powinien zwiazek wygladac? Ale nie Glupiec.
3. Czego on oczekuje: Kochankowie. Milosci, bliskosci, nadzieja na udany zwiazek.
4. Co ja moge mu zaoferowac? Slonce odwrocone. He, nic nie przychodzi mi na mysl.
5. Czego ja oczekuje: Mag. Ze bedzie wsparciem dla mnie. Energicznego dzialania, tworczego.
6. Przyszlosc: Cesarz i podkusilo mnie dociagnelam Sad ostateczny. Dojrzaly zwiazek, uporzadkowane zycie, dazenie do dobrobytu. Wiernosc. To cesarz a Sad? Dobre relacje, zupelnie inne, nowe zycie. Spokojne, pelne harmonii. Bedziemy chronieni przez Opatrznosc.
To tyle.
Jak sobie chce sie zinterpretowac karty, to wychodzi slodko, po prostu super. Dlatego prosze o neutralne "zerkniecie". Uzywam kart odwroconych. Zawsze. A wypadla tylko raz...
Pomozcie

Tytuł: Re: moze ktos zerknie?
PostZamieszczono: 19 lip 2012 13:11 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

izka3391 pisze:
Podpatrzylam u Maralee rozklad partnerski. No i podkusilo mnie, zeby go sobie postawic. Jako, ze miedzy mna a moim partnerem nie dzieje sie najlepiej. Ale to norma u nas. Jest czlowiekiem bardzo zazdrosnym...a ja kobitka po przejsciach. No i niestety nie moge sobie pozwolic na taki stan rzeczy... Walnelam ten rozkladzik, bo jakos przypadl mi do gustu. Prosty, szybki... :) wynik sam w sobie mnie moze nie zaskoczyl, wiem z wczesniejszych rozkladow, ze bedziemy razem. Ale.. moze ja zle interpretuje karty, patrzac na nie w taki sposob, zeby mi pasowala odpowiedz? Dlatego prosze, aby "postronne oczy" zerknely i ocenily.
1. Karta podstawy: Kolo Fortuny. Jak dla mnie zwiazek z przeznaczenia, chociaz bardzo dynamiczny, caly czas jakies emocje. Taka hossa-bessa. Co by sie zgadzalo.
2. Co on moze zaoferowac w zwiazku?- Glupiec. Hi i ja zglupialam. Nowa faza zycia? Odejscie od przeszlosci? (mialam nielekko w zyciu, brak normalnosci zyciowej). Moze pokaze mi jak rzeczywiscie powinien zwiazek wygladac? Ale nie Glupiec.
3. Czego on oczekuje: Kochankowie. Milosci, bliskosci, nadzieja na udany zwiazek.
4. Co ja moge mu zaoferowac? Slonce odwrocone. He, nic nie przychodzi mi na mysl.
5. Czego ja oczekuje: Mag. Ze bedzie wsparciem dla mnie. Energicznego dzialania, tworczego.
6. Przyszlosc: Cesarz i podkusilo mnie dociagnelam Sad ostateczny. Dojrzaly zwiazek, uporzadkowane zycie, dazenie do dobrobytu. Wiernosc. To cesarz a Sad? Dobre relacje, zupelnie inne, nowe zycie. Spokojne, pelne harmonii. Bedziemy chronieni przez Opatrznosc.
To tyle.
Jak sobie chce sie zinterpretowac karty, to wychodzi slodko, po prostu super. Dlatego prosze o neutralne "zerkniecie". Uzywam kart odwroconych. Zawsze. A wypadla tylko raz...
Pomozcie

:hej:
Mysle ze w Waszym zwiazku wiele sie dzieje, Kolo Fortuny to ciagle zawirowania. Partner emocjonalnie zaangarzowany wrecz jak nowicjusz potrzebuje milosci i zrozumienia nie akceptuje nic co mogloby zburzyc jego marzenia o milosci czystej bez konkurencjnej. Bedzie jednak przezywal chwile rozczarowania Slonce w rozkladach o milosci nie wrozy raczej dobrze a tu jeszcze Slonce wypadlo odwrocone. Oczekujesz od niego zbyt duzo, ale mysle ze On temu podola i mimo wszysko odnajdziecie sie, zalozycie rodzine i bedziecie szczesliwi. Czeka was uporzadkowane i szczesliwe zycie rodzinne i to oznacza wlasnie ten Sad Ostateczny. :usmiechniety:

PostZamieszczono: 20 lip 2012 11:03 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Witaj izka :dziendobry:

1. Karta podstawy: Kolo Fortuny. - związek niestabilny, nie ma fundamentów
2. Co on moze zaoferowac w zwiazku?- Glupiec. - nic pewnego, on nie ma planów co do Waszej relacji, nie myśli narazie poważnie, idzie na żywioł, uważaj na zabezpieczenie, z tą kartą u Pana łatwo o ciążę
3. Czego on oczekuje: Kochankowie - jest mu przy Tobie dobrze, z Głupcem wygodnie, bo może lawirować, czuć się w gruncie rzeczy wolną osobą taki związek bez zobowiązań, a w Kochankach zawsze ma ten inny wybór,
4. Co ja moge mu zaoferowac? Slonce odwrocone. - nie jesteś go pewna, chciałabyś w pełni się na niego otworzyć, ogrzać swym ciepłe, ale wydzielasz mu te promyki, nie jesteś w stanie przy nim w pełni rozbłysnąć.
5. Czego ja oczekuje: Mag. - konkretów, zdecydowania z jego strony, określenia się, czego tak właściwie chce.
Nie jesteście na chwilę obecną obydwoje zdecydowani co do tego czy chcecie być ze sobą tak na 100%
6. Przyszlosc: Cesarz i podkusilo mnie dociagnelam Sad ostateczny. - Trzeba spoważnieć, stanąć twardo na powierzchni ziemi i pomyśleć czego chcecie od siebie, od życia, jakie macie szanse bycia ze sobą.
Sąd wzywa aby raz jeszcze przeanalizować swój stosunek do siebie, może dostrzec te rzeczy, przed którymi sami uciekacie.
Wg mnie potrzebujecie czasu na dotarcie się, karty wskazujące wasz wzajemny stosunek do siebie, związku nie wróżą na powstanie stabilnego związku.
Pozdawiam.

PostZamieszczono: 20 lip 2012 11:18 
Stały Bywalec

Bedzie jednak przezywal chwile rozczarowania Slonce w rozkladach o milosci nie wrozy raczej dobrze a tu jeszcze Slonce wypadlo odwrocone. Oczekujesz od niego zbyt duzo,
No to jestem zaskoczona. He he... Ale mowie, ktos musial zerknac obiektywnym okiem. Ja bylam przekonana, ze postepuje dobrze i z rozmyslem. Gafa!!! Chociaz, ktos jak by zobaczyl nasz zwiazek z boku, to nie dziwilby sie, ze tak postepuje. Twoje slowa, ze on liczy na milosc bezkonkurencyjna sa trafione w 200%! Zazdrosc, to co nie daje nam zyc. Nie moge nawet usmiechnac sie serdecznie do mojego znajomego... On widzi wszedzie zdrade. Malo tego, los ostatnio bardzo czesto wystawia go na probe: to jakis znajomy przywita mnie serdecznym usciskiem, albo zadzwoni, zeby go gdzies zawiezc... Hmm.. cholernie niezreczne sytuacje. A On.. dostaje bialej goraczki i ... Znowu rozstanie. Tak nie da sie zyc. Ale odbieglam troche od tematu.
Postawilam sobie karty co zle robie w zwiazku. Jako, ze jestem osoba, ktora nie wstydzi sie swoich wad i bledow. Chce zyc w zgodzie sama ze soba i ze swiatem. (pupe mam twardza, ludzie wykorzystuja takie osoby!). Ale mnie to nie przeszkadza, chociaz czasami boli... Chce byc dobra mama, partnerka, czlowiekiem..
Ach, co robie zle w zwiazku:
Cesarzowa odwrocona
Rydwan
Diabel
Trzy rownolegle.
I nie chce zgadywac, chociaz tak na piereszy rzut oka to za szybko chce, aby wszystko bylo Ok ... Cholercia, pomozcie, bo nie wiem. Nie chleje alkoholu a ten Diabel na koncu...mam przesadne wymagania (Cesarzowa), ale jakie?!

PostZamieszczono: 20 lip 2012 16:43 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Droga Izo kiedy zadajesz pytanie co robisz źle w związku ja odbieram to jako
co partnerowi nie pasuje ?

z tego rozkładu co napisałaś twój partner widzi Ciebie jako tą która chce aby ten związek był spełniony , nie patrząc jednak na spełnianie się w związku twojego partnera .
Izo odwrócona dla mnie cesarzowa to brak kobiecości delikatności a do tego diabeł to tak jakby brak tej delikatności powoduje czucie się zranionym- osłabionym dla twojego partnera tak ja to widzę ale to tylko moje zdanie

PostZamieszczono: 17 sie 2012 16:25 
Stały Bywalec

No i kochana, trafilas. Po dluzszej rozmowie z moim partnerem, wydukal, ze zrobilam sie "oziebla" i niedostepna, czego ja nie widzialam. Zmeczenie, problemy.... Tak jakos. Ale staram sie to zmienic. Na razie z dobrym skutkiem. Kocham te karty wlasnie za to, ze powiedza prawde. A my, wiedzmy, wiemy, ze one sa najlepszym doradca:)
Dziekuje:)
Izka

PostZamieszczono: 21 sie 2012 17:22 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Ivonn a co z odwróceniem kart? Np. koło f. - w normalnej pozycji równie dobrze może oznaczać związek oparty na dobrym trafie. Może los ma być dla nich wyjątkowo łaskawy...
Na tym polega rozkładanie kart w pozycjach - taki manewr łatwo sugeruje na którą stronę medalu spojrzeć. W tym przypadku należy patrzeć..hmm... bardziej pozytywnie.

IMHO by w ogóle ten rozkład wyszedł musiałabyś stawiać tarota z co najmniej 6 talii. Bo skoro np. w 1. otrzymujesz KF to oznacza, że tarot absolutnie nie ma szans by zasugerować Ci tą kartę w kolejnych punktach. Wniosek - zwyczajnie go ograniczyłaś. Chyba, że losowałaś karty oddzielnie. Jeśli tak to zwracam honor ;)

PostZamieszczono: 21 sie 2012 17:33 
Stały Bywalec

Nie. Nie losowalam oddzielnie:(
To moze polecilbys mi jakis rozklad na partnerstwo ale tylko na AW?
Bede wdzieczna.
Izka

PostZamieszczono: 21 sie 2012 17:49 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Osobiście uważam, że rozkłady bez "oddzielnych losowań" są nieco bez sensu. Stawiam na intuicję i prostotę (dlatego nie przepadam za AM) - często najprostsze jest najlepsze: po prostu zadaj konkretnie, przemyślane pytanie i wyciągnij tyle kart "ile będzie trzeba" tzn. ile podpowie Ci Twoja intuicja/tarot/Bóg czy inne "guru" ;) Najważniejsze jest by robić to powoli, w wyciszeniu i skupieniu - oddaj kartom szacunek, lepsza jedna karta z głębi niż dziesięć wyciągniętych od tak.

PostZamieszczono: 21 sie 2012 18:22 
Stały Bywalec

Poniekad masz racje, karty "lubia" konkretne pytania:) ja znowu uwielbiam AM. I one do mnie przemawiaja. To z tych kart chce nauczyc sie czytac tak jak z calej tali. A co do oddania szacunku, to one "maja" to u mnie. :) sa dla mnie najlepsza przyjaciolka.mam nawet opor, aby ktos obcy je dotykal:)pozdrawiam cie serdecznie. Kazda rada czy uwaga jest dla mnie na wage zlota.

PostZamieszczono: 21 sie 2012 20:15 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Whisper pisze:
Ivonn a co z odwróceniem kart? Np. koło f. - w normalnej pozycji równie dobrze może oznaczać związek oparty na dobrym trafie. Może los ma być dla nich wyjątkowo łaskawy...

Traf, los, o to właśnie chodzi.
"Wszystko się może zdarzyć" - to jest właśnie istota tej relacji, a biorąc jeszcze pod uwagę kartę Głupca u Pana potęguje wymowę niepewności, Pani w Słońcu.odwr. też ujawnia swoje blokady, nie świeci w pełni swym ciepłem dla Pana.
Nie można moim zdaniem interpretować kart z osobna, trzeba je łączyć, wiązać ze sobą, a ten układ Koło z Głupcem i odwr.Słońcem jak narazie nie ma podstaw na stabilizację.

PostZamieszczono: 22 sie 2012 08:40 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Ivonn - dobry traf i łaskawy los ;)
Każda karta ma swoje dwie strony. W przypadku Głupca (pozyt.) można wnioskować, że partner zapewni Ci beztroskę, wiele chwil zapomnienia, przy nim troski będą odchodzić na dalszy plan, takie życie "na luzie". Ty potrzebujesz ruchu, świeżości, działania - głupiec tutaj pasuje. Co prawda przydało by się nieco rozwagi, na szczęście w przyszłości mamy Cesarza. Zapowiada się bardzo gorący związek, tylko nie poparz swojego partnera :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]