Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 na nasza przyszlosc. trzy rownolegle karty,pomozcie : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: na nasza przyszlosc. trzy rownolegle karty,pomozcie
PostZamieszczono: 27 cze 2012 23:44 
Stały Bywalec

Na wspolna przyszlosc. Jako, ze od dzis dolaczylam AM, to rozklad zrobilam tylko z trzech rownoleglych kart.
Gwiazda- udany zwiazek, ktory ma przyszlosc.
3 bylaw(odwrocona)- zdrada?- nie moge rozgryzc
10 pucharow- szczescie, spelnienie rodzinne.
No I nijak do tego szczescia nie pasuje mi ta trojeczka:).
Moze ktos ma pomysl?

Tytuł: Re: na nasza przyszlosc. trzy rownolegle karty,pomozcie
PostZamieszczono: 28 cze 2012 01:02 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Cytuj:
Gwiazda- udany zwiazek, ktory ma przyszlosc.
3 bylaw(odwrocona)- zdrada?- nie moge rozgryzc
10 pucharow- szczescie, spelnienie rodzinne.
No I nijak do tego szczescia nie pasuje mi ta trojeczka:).

Ja to widzę tak : Gwiazda to na pewno pozytywna wróżba dodatkowo 10 kielichów może wskazywać na to iż będzie to związek bardzo rodzinny , czuć będzie to "domowe ognisko" co do 3 buław to mam wrażenie że jest to związek który będzie działał na zasadzie "Widzimy siebie tu i teraz i ewentualnie za tydzień" ale nie będzie tu myślenia o wspólnej przyszłości na zasadzie " co będzie za rok czy dwa" :P dla mnie to takie trwanie w aktualnej postawie - liczy się teraźniejszość i ta najbliższa przyszłość - ale nie ta dalsza - kurcze nie wiem czy zrozumiesz o co mi chodzi ale dzisiaj jakoś nie mam talentu do przelewania swoich myśli na "papier" :P

PS 3 buław w tym rozkładzie to na pewno nie jest to zdrada :)

PostZamieszczono: 28 cze 2012 08:29 
Stały Bywalec

Czym ta karta moze miec zwiazek z tym, ze widujemy sie tylko w weekend (czesto co 2-gi)? On pracuje zawsze w delegacji.

PostZamieszczono: 28 cze 2012 12:32 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

izka3391 pisze:
Na wspólną przyszłość.
Gwiazda
3 buław (odwrócona)
10 pucharów
Prognozy są optymistyczne. To, co może stanowić ewentualny problem, to brak zdecydowania, wewnętrznej woli, że chce się coś zrobić, trudności z wydobyciem z siebie chęci do działania. Jeśli partnerzy sobie z tym poradzą, to potem będzie już tylko sielanka :oczko: .

PostZamieszczono: 28 cze 2012 19:06 
Stały Bywalec

Ja co prawda nie stosuję odwróconych, ale sądzę, że ta 3 buław mówi przeszkodzie, jaką jest ta wyjazdowa praca w delegacjach. Ona z pewnością utrudnia wspólne bycie i budowanie przyszłości. Jeśli tę sprawę opanujecie, będzie ok.Może też mówić o tym, że partner zrezygnuje z wyjazdów na rzecz szczęścia rodzinnego, ale w czasie to się nieco odwlecze. W każdym razie karty nastrajają optymistycznie:)
M:)

PostZamieszczono: 17 sie 2012 16:44 
Stały Bywalec

Jak na dzisiejszy dzien, sytuacja wyglada nastepujaco: partner, po bardzo wnikliwym przemysleniu sprawy, doszedl do wniosku, ze nie potrafi zyc beze mnie i nie ma wiekszego sensu, aby bawic sie w ciuciubabke-jestesmy ze soba czy nie (po krotce opisalam sytuacje w innym temacie). Postawil wszystko na j edna karte. My i tylko my. Postaral sie o prace u nas w miescie i jak na razie jest na miejscu. Jest pieknie i cudownie, chociaz ma takie godziny pracy, ktore pozwalaja nam na zycie rodzinne tylko 3 godz. Dziennie. Ale jest sielanka:) Planujemy wspolna przyszlosc powoli, bez pospiechu. Na razie sa to tylko rozmowy, jeszcze nie czyny. Ani czas, ani problemy nie pozwalaja nam na to na dzien dzisiejszy. Jestesmy tu i teraz i to sie liczy. Jak tylko los bedzie nam sprzyjal ruszymy z "kopyta". Ale ja wychodze z zalozenia, ze wszystko przyjdzie z czasem. Kroczek po kroczku....:)
Dziekuje i pozdrawiam.

PostZamieszczono: 18 sie 2012 10:11 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

ja nie podchodzę czy to pozycja prosta czy nie kochana według mnie to zwyczajnie konieczność zmian mieszkaniowych być może chodzi o wspólne mieszkanie
z całą pewnością nie chodzi o zdradę

PostZamieszczono: 18 sie 2012 13:01 
Stały Bywalec

No i tutaj tez przyznam Tobie racje. Z roznych powodow nie mieszkamy pod jednym dachem.:( chociaz prawie... (prawie robi roznice ech..). Mieszkamy w jednej klatce i tak latamy....(oj, mozna zbic wage hi hi). Plany sa, ale odlegle w czasie.
Reasumujac: musimy wszystko "dopiac na ostani guzik" (mieszkanie, praca) uporac sie z klopotami. Wtedy bedziemy mogli planowac ta dalsza przyszlosc...i przejsc do czynow. Na razie sprawy przyziemne nie pozwalaja nam na to :( ale ja, jak zwykle, jestem dobrej mysli. Taka ze mnie mala optymistka :)

PostZamieszczono: 18 sie 2012 15:53 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

ja zawsze jak wypadnie mi dla kogoś 3 buław mówię klientce że tu karty wskazują konieczność zmian mieszkaniowych pracy też to może dotyczyć dla mnie osobiście jednak to zmiany mieszkaniowe są konieczne aby coś się udało stąd tak oceniam ta kartę Izo mam prośbę a co byś powiedziała

czy partner do mnie wróci?

4 DENARY--UMIARKOWANIE--2 DENARY--4 BUŁAW--3 BUŁAW?

PostZamieszczono: 18 sie 2012 18:15 
Stały Bywalec

Kochana moja, ja operuje tylko AW, wiec pozwolilam postawic tobie moje karty. Widze je, biore na intuicje. Mam nadzieje, ze sie nie gniewasz:)
Sad Ostateczny (odwrocony)
Slonce
Ksiezyc.
Widze to tak: ciezko zakonczyc mu pewien etap zycia, ktory prowadzil jeszcze zanim byl z Toba. Musi wszystko przemyslec, przeanalizowac. Boi sie uczucia. Decyzje podejmie sam. Najpierw zaplanuje, nastepnie zacznie realizowac swoje marzenia. Logiczne myslenie-umysl-nie serce powiedza mu co zrobic. Sprawa bardzo go doluje psychicznie. Ale ty powinnas przeczekac spokojnie ten okres, wszystko ulozy sie dobrze. Nie martw sie, wroci. Tez nie jest mu latwo.
P.S. fajnie bedziecie sie uzupelniac. Poza tym bedziecie mieli syna :) mam nadzieje, ze Ci pomoglam choc troche.
Pozdrawiam Izka

PostZamieszczono: 18 sie 2012 18:22 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

masz racje jest księdzem a stawiasz karty na czas kiedy lub czy w sierpniu mogę się spodziewać jego powrotu synek już jest jesteś genialna dałaś mi nadzieje

PostZamieszczono: 18 sie 2012 18:31 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

to już od 2 miesięcy trwa to milczenie myślisz że jesteś w stanie sprawdzić kiedy wróci i czy jak wróci to już nas nie zostawi :(>>>

PostZamieszczono: 18 sie 2012 19:01 
Stały Bywalec

Kochanie Sad odwrocony to skostnienie, wiec troche to pewnie potrwa... Niestety. a co do czasu w tarocie. to uwazam, ze niestety (jak dla mnie) nie da sie okreslic precyzyjnie. czasami jest tak, ze karty "przyspieszaja", tzn. ze to co mialo sie dziac np. za 3 tyg. "rusza" po dwoch dniach...i na odwrot. osobiscie uwazam, ze karty tarota nie maja nic wspolnego z okreslaniem czasu. po prostu nie do tego sluza. przepraszam... :(
ale mam dla ciebie taka mala rade. ja nie pytam sie o czas, tylko zadaje pytanie: jakie zdarzenie w moim zyciu poprzedzi odezwanie sie pana X. madre-nie madre, ale lubie to pytanie, bo zawsze to jakas nauka dla mnie w pozniejszym analizowaniu kart pod katem danego zdarzenia.
kochana Acri, czekaj cierpliwie, wiem, ze jest to cholernie ciezkie. wychodze z zalozenia ze taki czas oczekiwania czemus sluzy-kontemplacji. wiec przemysl wszystko, moze zapytaj kart co zrobic, zeby latwiej byloby Ci przejsc przez te ciezkie chwile.... poszukaj w kartach przyjaciolki...one potrafia wyciszyc, uspokoic. naprawde. "wciagnij" sie w sens ich znaczenia a zycie staje sie latwiejsze i mniej bolesne.
pozdrawiam Cie Kochanie serdecznie!
sila jest w tych kartach, wez jej troche od nich:)
izka

PostZamieszczono: 18 sie 2012 19:07 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

jak pytam czy Piotr wróci w tym miesiącu wychodzi MOC 6 BUŁAW KRÓLOWA BUŁAW

Pytam o czas bo zapewne coś się wydarzy po 26sierpnia boje się tego co napisałaś że trochę to potrwa:(:(

PostZamieszczono: 18 sie 2012 19:14 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

proszę Cię jeśli możesz pociągnij twoje magiczne arkana wielkie czy w sierpniu do mnie wróci lub drugie pytanie we wrześniu będę bardzo wdzięczna bo jestem na dnie :(a mam małe dziecko ehh

PostZamieszczono: 18 sie 2012 19:30 
Stały Bywalec

Kochanie. Do konca wrzesnia powinien wrocic. Pierwsza wypadla karta Ksiezyc. Mam tarot Visconti, kobieta ma w rece sznur. Chce cos zwiazac:) druga to smierc czyli marzenia zaczynaja sie urzeczywistniac. Hmm... Trzecia to Kolo odrocone. Chyba to nie wasze pierwsze rozstanie i powrot...bedzie kusil los... Oj oby z dobrym skutkiem. Kolo bywa kaprysne...:P jak i los..

PostZamieszczono: 18 sie 2012 20:09 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

to jest nasze pierwsze rozstanie i to nie z jego winy miał nalot wyższych osób z duchowieństwa...myślisz że kusił los do czego że odejdzie ? myślę że jak wróci o ile wróci to nie odejdzie ale sądzisz że w sierpniu nie ma szans na powrót?:( malutki idzie do zerówki tak mi przykro że sama mam pójść z nim do szkoły

PostZamieszczono: 19 sie 2012 09:09 
Stały Bywalec

Mysle, ze los go skusi, aby wrocic do was. Musisz uzbroic sie w cierpliwosc... Tak jak pisalam wczesniej, z czasem w tarocie roznie bywa i nie patrzalabym na to pod tym kontem. Los jest przewrotny...ale pamietaj, czas dziala na korzysc a brak wiadomosci to dobre wiadomosci. Cierpliwosc-sztuka ciazka do opanowania, ale mozna jej sie nauczyc. Po ciezkich chwilach, przychodza dobre. Rownowaga musi zostac zachowana. We wszystkim:) taki jest wszechswiat:)glowa do gory

PostZamieszczono: 19 sie 2012 10:51 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

ale myślisz że do końca września wróci jakie karty ci wskazały że do końca września wróci ? kurcze dam ci znać jak się spełni lub nie dla mnie to trudne jestem tarocistką z zawodu od 5lat stawiam ludziom karty a sobie nie potrafię odczytać :(

PostZamieszczono: 19 sie 2012 13:37 
Stały Bywalec

Kochanie, postawilam karty pytajac, czy do konca wrzesnia wrocii. Nie patrze, tak jak wiekszasc z was na jakas karte, ktora pozkazuje dany okres, bo to "rosyjska ruletka". Bedzie albo, albo. Z tym wrzesniem tez nier zapartywalabym sie tak do konca, bo tak jak pisalam wczesniej, czasami krty dostaja "rozpedu" a czasami zwalniaja... Ja mialam byc w ciazy w zeszlym roku... Hihi... Do dzisiaj cisza. Chociaz w rozkladach "widac" ja definitywnie. Tym bardziej, ze nie mielibysmy nic przeciwko...:)

PostZamieszczono: 19 sie 2012 13:48 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

czyli nie jest pewne czy wróci :(:( u mnie cała rodzina mnie pociesza że wróci wszystkie jego rzeczy tu są tak jak mówię nie odszedł sam z siebie musiał odejść dostał jakiś szantaż czy coś nie wiem do dzisiaj mam nadzieję że mi powie dlaczego a mogłabyś spróbować postawić czy w sierpniu wróci ? 25 wraca jego brat z zagranicy i domyślam się że jeśli wróci to z nim bo sam będzie się bał czy go ja i rodzina moja przyjmiemy:(

PostZamieszczono: 19 sie 2012 16:09 
Stały Bywalec

Cholercia (przepraszam), kobietko kochana:) CIERPIWOSC. Tego Ci braKuje. Czekaj. Nie wariuj. Wasze dzieciatko idzie do szkoly. Jest to dla niego wielkie przezycie. Niech to wciagnie Cie bez reszty... Bedzie Ci laywiej. Wyciagnelam jedna karte z zapytaniem KIEDY? Wypadlo Kolo. Jest to czas, wedle jakis formulek w ktore ja nie wierze, miedzy 24.10 a 22.11. Dla mnie osobiscie oznacza to: szybko. Kolo sie toczy, nabiera rozpedu. Kolo to nr. X. Hmm... W to pierwsze nie wierze, predzej w nr. Karty. Precyzyjny czas w tarocie nie istnieje. Malo tego, powiem ci, ze za kazdym razem jak przekladam karty stawiajac je Tobie pokazuje sie ta karta. A kolo to: przeznaczenie, zmiana, zbieg okolicznosci, nieprzewidziane zdarzenie. Musisz zaufac przeznaczeniu.
I jeszcze raz! Jak dla mnie, nie da sie okreslic precyzyjnie czasu w kartach. To nie kalendarz.
Pozdrawiam Cie serdecznie i.... 10 glebokich wdechow...:) Cierpliwosc!

PostZamieszczono: 19 sie 2012 16:39 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Droga Izo uwierz mi nie była by żadna kobieta cierpliwa gdyby jej mężczyzna od 53 dni nie odzywał się nie wiadomo z jakiego powodu ją zostawiając skoro już były takie plany ślub na sierpień (cywilny) i planowanie ciąży :( Uwierz mi ale niedługo zacznie się zaczynać 3 miesiąc milczenia i jakoś trudno tu o cierpliwość wierzę w to że naprawdę końcem sierpnia po powrocie jego brata księdza z zagranicy dzięki jego pomocy nam się ułoży i on wróci ale Ty jakoś mnie wspierasz mocniej niż nawet słowa rodziny dla mnie ciągle wypada 10 kielichów ta karta kojarzy mi się z sierpniem a 8 buław też jak dla mnie przyśpieszy coś oby pozytywnie :(:(dziękuje że mnie wspierasz chociaż mnie nie znasz kochana

PostZamieszczono: 19 sie 2012 17:49 
Stały Bywalec

Spojrz na te karty inaczej. Przeciez wiesz, ze zapowiadaja powrot. Ciesz sie z tego, czekaj. Zajmij sie zyciem codziennym. Sprawami przyziemnymi. Rob tak, aby wasze dzieciatko jak najmniej odczuwalo wasza rozlake. Wiem, czekanie jest najgorsze. Ja czekalam ROK!!!! Ale doczekalam sie. Najgorsze byly 4 miech. Pozniej juz polecialo. Karty, kontemplowanie ich, bardzo pomoglo mi sie wyciszyc, uspokoc. Nauczyly mnie cierpliwosci. Tez bylam narwana...hi hi... AW niosa madrosc zyciowa. Trzeba tylko zaglebic sie w nie i powoli krok po kroku uczyc sie zycia na ich podstawie. Hmm...wiesz co? W rozkladzie wyszla Tobie karta Umiaru. Poczytaj o tej karcie w necie na rozych forach. Jej znaczenia. Przemysl, przeanalizuj jakie jest jej przeslanie...otworz umysl na nia. Ale nic na chybcika. Wieczor, spokoj, cisza i chwila dla siebie. To sa naprawde madre karty:)
Powodzenia:)

PostZamieszczono: 19 sie 2012 17:59 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Znam znaczenie Karty Umiarkowanie kochana jestem zawodowo tarocistką od kilku lat od poniedziałku do piątku od 8 do 22 godziny jednakże samej sobie jestem pewna że nie potrafię odczytywać kart... kochana ja nie jestem taka łaskawa jak inne kobiety nie zamierzam czekać na partnera rok jeśli on mnie zostawi na najtrudniejsze chwilę kiedy ja mam egzaminy na studiach,dziecko i szkołę dziecka do tego przeprowadzkę i pracę na głowie to po jakiego ... mam go przyjąć bo co on nie mógł się zdecydować podpisać papierów odejścia z kapłaństwa? niech sobie będzie więc tam ja sobie samej daje czas jeśli nie wróci do któregoś września może zapomnieć o moim istnieniu trudne ale prawdziwe nie będę płakać za kimś kto za mną nie potrafi płakać i walczyć a mam do ciebie prośbę czy jego brat ksiądz nam pomoże być razem czy nas rozdzielić mogłabyś mi to sprawdzić ? jeśli ty masz jakieś pytania pytaj śmiało ja dysponuję całym tarotem odpowiadam też na karty jednak CZASU typu kiedy ? sprawdzalność 99% tylko nie licząc mojego przypadku bo tak jak mówię sobie samej nie potrafię

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna