Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 koło fortuny, kapłanka, wieżę odwròcona co oznaczał sen : SZKÓŁKA TAROTA - Page 2

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: koło fortuny, kapłanka, wieżę odwròcona co oznaczał sen
PostZamieszczono: 23 lip 2012 22:11 
Stały Bywalec

Dziekuje wszystkim serdecznie za zaintresowanie i pomoc. Reasumujac wszystkie wasze wypowiedzi co do rozkladu, to kazdy z was MIAL RACJE! Oprocz mnie, (ciaza) hi hi... Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi, ale ja juz nieraz zlapalam sie, ze jeden rozklad niesie kilka odpowiedzi. Moje obawy, Mewa naprawde trafilas w 10 tke! Do tej pory jestem pod wrazeniem. Whisper, coz colera, przykre dla mnie ale Twoje slowa sprawdzily sie. Mewciu kochana, wiem, ze nie powinnam facetowi pokazywac calej d... Ale.... No i wlasnie chyba mamy odpowiedz, jesli chodzi o Kaplanke... Taka jestem w zwiazku. Wiem, ze faceci sa na innym poziomie (sorki), nie potrafia docenic szczerosci. Ale ja mam przynajmniej czyste sumienie. Zalezy mi na tym zwiazku i staram sie aby nasze relacje byly do konca szczere. Uwazam, ze tylko wtedy zwiazek ma szanse bycia. Czyste, szczere i.... Z usmiechem mimo trodnosci. Jeszcze co do tej Kaplanki: moze niektorym wyda sie to nieprawdziwe, ale posiadam cos takiego ja 6 zmysl. Czasami mam wizje, albo wiem o ktos chce powiedziec (oj, niektorzy bardzo tego nie lubia u mnie, bo nie sa w stanie mnie oklamac), potraafie przeczuc, ze stanie sie cos. Niekoniecznie zlego. Teraz niektorym oczka wyjda. Potrafie przyciagac do osob Anioly, zeby zaopiekowaly sie dana osoba. Moze dlatego ta karta pokazala sie, bo JA WIEDZIALAM ze znowu sie rozstaniemy. Moja znajoma powiedziala mi kiedys, ze karty wcale nie sa mi potrzebne. Ale ja je kocham. Sa moim przyjacielem:* zanudzam was wiec koncze. Jeszcze raz wielkie dzieki. Pozdrawiam

PostZamieszczono: 26 lip 2012 05:55 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Izka, a możesz mi tak na odległość aniołka przesłać :?: :usmiechniety: :wink: Czy to tylko może nastąpić przy bezpośrednim kontakcie z Tobą :?:

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 15 wrz 2012 00:56 
Stały Bywalec

Pozniej napisze ci na priw:) nie musze widziec sie z toba.

Po czasie, wracam do tego tematu. Przeanalizowalam jeszcze raz ten rozklad po ostatnich wydarzeniach. I chyba mam odpowiedz. Ale zaczne od poczatku. Jakis czas chcielismy miec z moim partnerem dziecko. Po okresie prob, porazek, dziwnych zdarzen, bo takie tez mialy miejsce, zrezygnowalismy. Myslalam, po co mi na starosc potrzebne. Moje dzieciaczki do szkoly juz poszly a ja znowu w pieluchy...eh.
Kolo....ciaza niespodziewanie, poza nasza wola. Kaplanka...gdzies znalazlam mozliwosc zajscia w ciaze czy cos w ten desen. Wieza odwrocona... Poronienie. Tak w skrocie.

Mariola: Połączone posty

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2