Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 koło fortuny, kapłanka, wieżę odwròcona co oznaczał sen : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: koło fortuny, kapłanka, wieżę odwròcona co oznaczał sen
PostZamieszczono: 25 cze 2012 22:01 
Stały Bywalec

Witam, może ktoś jest mi w stanie pomóc zinterpretować.rozkład. pytalam sie mart co oznaczal non sen. Wyciagnelam kolo fortuny, kaplanke I wieze odwrocona. Jestem na poczatkowym etapie nauki Tarota I troche wystraszylam sie tej wiezy.

Tytuł: Re: koło fortuny, kapłanka, wieżę odwròcona co oznaczał sen
PostZamieszczono: 26 cze 2012 13:21 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

A co oznacza Non sen?

PostZamieszczono: 26 cze 2012 13:47 
Stały Bywalec

Przepraszam ale pisze na tel. I czasami zdarzaja mi Sie literowki.. doslownie chodzilo mi co znaczyl ten sen. Jakie bylo jego przeslanie. Ja bardzo zle zinterpretowalam ten rozklad. Ze zajde w ciaze I ja strace. Nie Wiem dlaczego Kaplanka skojarzyla mi Sie z ciaza. Nie korzystam z pomocy ksiazek. Sama proboje interpretowac karty

PostZamieszczono: 26 cze 2012 15:25 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Ale Izka3391 jaki to był sen? Wiesz jeśli nie opowiedz snu, to te karty mogą oznaczać, że popsuje się elektryka w domu, bądź, że piorun uderzy w wieżę lokalnego kościoła, bądź też, że coś Ci się w życiu posypie... albo tysiąc innych sytuacji z różnych sfer życia, od zdrowia, przez pracę, po miłość i życie rodzinne, nie wykluczając dziadków i kuzynów.

Uczulam na to, aby prosząc o pomoc, troszkę się postarać i opisywać sytuacje starannie, przejrzyście, zamieszczać informacje na temat tego jakiego rozkładu się użyło, jakie było dokładnie pytanie i czytać regulamin: o interpretacje można prosić po osiągnięciu 10 postów.

Droga Izka3391, zachęcam do poudzielania się na forum, jest tu wiele ciekawych działów, w których pomimo krótkiego stażu pracy z kartami, można się wypowiedzieć i już tylko z nich sporo wiedzy zaczerpnąć. Na razie zamykam temat, ponownie go otworzymy, gdy uzyskasz odpowiednią ilość postów. :chwali:

Pozdrawiam Cię gorąco i do dzieła!!! :dziendobry:

EDIT: Iza, temat odblokowany!! :)

PostZamieszczono: 27 cze 2012 09:03 
Stały Bywalec

Dzieki. Co do snu, to tak troche niezrecznie mi o tym pisac. To bylo deja vu, ale w druga strone. Najpierew ta sytuacja wydarzyla Sie naprawde, pozniej przysnila mi sie. Snilo mi sie, ze z moim facetem bylam w lozku, on bylo za mna. Ja odwrocilam sie I zobaczylam jego genitalia. Wiem z wlanego doswiadczenia ze jak dobrze pamietam sen to on coś oznacza.
Wyciagnelam trzy karty I spytalam Sie co ten sen oznacza, Jakie jest jego przeslanie. To tyle. Dlatego w ten sposob zinterpretowalam karty.

PostZamieszczono: 27 cze 2012 12:18 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

izka3391 pisze:
Witam, może ktoś jest mi w stanie pomóc zinterpretować.rozkład. pytalam sie mart co oznaczal non sen. Wyciagnelam kolo fortuny, kaplanke I wieze odwrocona. Jestem na poczatkowym etapie nauki Tarota I troche wystraszylam sie tej wiezy.

Wiez odwr to to samo zo wieza prosta, z kołem to mozesz sie zaciac,zkaleczyc itp.
Jesli chodzi o sen co opisaas t wg mnie z nim nie bedziesz bo on ci nie przeznaczony

PostZamieszczono: 27 cze 2012 12:25 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

izka3391 pisze:
Dzieki. Co do snu, to tak troche niezrecznie mi o tym pisac. To bylo deja vu, ale w druga strone. Najpierew ta sytuacja wydarzyla Sie naprawde, pozniej przysnila mi sie. Snilo mi sie, ze z moim facetem bylam w lozku, on bylo za mna. Ja odwrocilam sie I zobaczylam jego genitalia. Wiem z wlanego doswiadczenia ze jak dobrze pamietam sen to on coś oznacza.
Wyciagnelam trzy karty I spytalam Sie co ten sen oznacza, Jakie jest jego przeslanie. To tyle. Dlatego w ten sposob zinterpretowalam karty.

Rozumiem dlaczego nie napisałaś od razu, temat dość delikatny. Z tym tylko, że teraz interpretacja zależy do tego, czy między Wami się układa w sprawach małżeńskich, czy coś się może ostatnio popsuło - czyli jaka jest między Wami sytuacja. Oczywiście w takim układzie nie namawiam Cię dalej do wyjawiania takich szczegółów, ponieważ to sprawy intymne, a nie każdy ma chęć sie takimi dzielić.
Iza a powiedz czy ciągnęłaś karty z całej talii, czy na razie tylko z Arkanów Wielkich?

PostZamieszczono: 27 cze 2012 13:03 
Stały Bywalec

Tylko z AW. Teraz jest miedzy nami dobrze. Przez prawie rok nie moglismy sie dogadac. On twierdzil ze nie moze byc ze mna, chociaz jestem miloscia jego zycia. Bardzo dziwny facet. Zraniony przez kobiety, chyba dlatego bal Sie zwiazac na stale. Ale teraz planujemy wspolna przyyszlosc, powoli bo zaczynamy na -.

PostZamieszczono: 27 cze 2012 13:41 
Stały Bywalec

A moze on ucieknie jak sie dowie, ze jestem w ciazy (wyszla mi we wczesniejszym rozkladzie). On niby chce, ale cholernie Sie boi.

PostZamieszczono: 27 cze 2012 14:19 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

<ciach>
Post usunięty. Powód: wypowiedź atakująca, będąca niezbyt eleganckim wyrażeniem własnej opinii.
Ostrzeżenie.
:nie:

PostZamieszczono: 27 cze 2012 14:34 
Stały Bywalec

brzanka pisze:
kup se test ciazowy a nie sie domyslasz. A facet jak czytam SWINIA a nie zraniony przez kobiety, ogarnij sie

Nie prosze Cię o ocene jego I mojej osoby. Pomylilas forum.

PostZamieszczono: 27 cze 2012 18:18 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Tak, Brzanka najwyraźniej pomyliła fora, a więc nie zrażaj się Izko.

Czy nadałaś pozycjom kart jakieś znaczenia czy to karty równorzędne? Wiesz, mnie się wydaje, że znaczenie snów jest dość trudne do ogarnięcia, zależy jaki kto nadaje temu sens. Dla mnie to często przypadkowe urywki zdarzeń, choć jak mówią niektórzy - nic nie dzieję się przypadkowo. Zarówno Kapłanka jak i Koło mogą miec wiele znaczeń, mnie się wydaje, że z tą ciążą rzeczywiście może byc coś na rzeczy - nowy cykl, nowe zdarzenia, które przewartościują Wasz obraz jako pary.

PostZamieszczono: 27 cze 2012 18:56 
Stały Bywalec

To karty rownorzedne. Co do snow, to u mnie zawsze "coś" Sie wysni. Zastanawiam sie, czy moge jeszcze raz zadac kartom to pytanie, ale teraz z calej tali?

PostZamieszczono: 27 cze 2012 19:40 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Wiesz co ja rowniez mysle, ze ciezko powiazac tarot ze snami. Kiedys czytalam ze sny to taka twoja podswiadomosc, jesli czegos sie obawiasz lub chcesz czegos bardzo to moze tam sie to przysnic. Wiec stawianie tarota z pytaniem co sen moglby oznaczac, moze troche mylic sie z celem, bo pytasz o podswiadome emocje. A kiedy czytamy karty chyba trzeba starac sie byc bardziej obiektywnym, mimo ze dotyczy naszego zycia ( oczywiscie im problem, jest nam blizszy, tym ciezej byc obiektywnym)
Oczywiscie moze i byc tak ze masz "sny prorocze" :) i cos z tego moze sie zrealizowac, ale wtedy nalezaloby chyba spojrzec w znaczenie snow.
Na twoim miejscu postawilabym "rozklad na zwiazek", lub na "stosunek tej osoby do mnie". Wtedy taki rozklad powidzialby cos szczegolowo...np. co sie wydarzy..

PostZamieszczono: 27 cze 2012 20:50 
Stały Bywalec

Kurcze, masz racje! Czlowiek czasami nie pomysli, nie zastanowi sie glebiej. "ludzka rzecza jest bladzic".... Dzieki!

PostZamieszczono: 28 cze 2012 13:07 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

izka3391 pisze:
co oznaczal sen. Wyciagnelam kolo fortuny, kaplanke I wieze odwrocona.
Sny o charakterze seksualnym mogą odzwierciedlać lęki związane z zaangażowaniem się albo obawy, że związek uczuciowo wypala się lub dobiega końca. W świetle tego, co napisałaś o swoim związku, karty mogą pokazywać takie podświadome obawy - zaczęło być dobrze, ale na jak długo? Nie wszystko zależy od Ciebie (Koło Fortuny). Mężczyzna we śnie jest za Tobą. To on kontroluje sytuację. Kiedy coś jest za nami, z tyłu, nie widzimy tego, mamy ograniczone pole działania i kontrolowania. Może to obawa, że on będzie miał decydujący głos na temat tego, czy będzie jakiś dalszy ciąg, czy nie. Ty jesteś oddaną, opiekuńczą, pełną zrozumienia partnerką (Kapłanka), która podświadomie chyba wcale nie jest pewna swojego partnera i tego, co ewentualnie zrobi. Odwrócona Wieża może pokazywać te obawy.
W moim odczuciu, sen raczej nie oznacza kwestii ciąży - Kapłanka nie jest zmysłowa, niektórzy nawet mówią, że jest dziewicą. A jeśli jest matką, to taką, która ma dorosłe dzieci. :usmiechniety:

PostZamieszczono: 28 cze 2012 15:58 
Stały Bywalec

Kobieto, jestes wielka! Az zabraklo mi slow! Sadze, ze to strazal w 10-tke! Jeszcze tylko male pytanie co do kaplanki: jedno z mojej gromadki jest dorosle, ale to chyba nie ma roznicy? Liczy sie fakt, ze kobieta posiada dorosle dziecko? Mam racje?

PostZamieszczono: 28 cze 2012 20:24 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

izka3391 pisze:
Jeszcze tylko male pytanie co do kaplanki: jedno z mojej gromadki jest dorosle, ale to chyba nie ma roznicy? Liczy sie fakt, ze kobieta posiada dorosle dziecko? Mam racje?
Tak, myślę, że Kapłanka pokazuje w rozkładzie Ciebie - matkę, opiekunkę, troskliwą partnerkę.

izka3391 pisze:
Kobieto, jestes wielka! Az zabraklo mi slow! Sadze, ze to strazal w 10-tke!
Jeśli pomogłam Ci w jakimkolwiek zakresie, to cieszę się bardzo :usmiechniety: .

PostZamieszczono: 17 lip 2012 17:19 
Stały Bywalec

Wczesniej pisalam, ze moje sny "wysnia" mi sie. Jezeli komus da to jakas wskazowke, to opisze co sen oznaczal. Hmm... Kolo Foruny... Po raz kolejny wrocil do sprawy z przeszloci. Kaplanka.... Mojej przeszlosci. Wieza.... Wyniknela karczemna awantura, po ktorej nie dozywalismy sie jakis czas. A sen sam w sobie.... Temat ktory poruszy dotyczyl spraw erotycznych. Moze komus przydda sie to co napisalam.

PostZamieszczono: 18 lip 2012 15:56 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Może jeszcze przyda się psychologiczna interpretacja snów. Otóż, seksualność w snach nie dotyczy fizyczności. Staje się boska,ponieważ ciało reprezentuje duszę. Daje możliwoścć odnalezienia się, zjednoczenia przede wszystkim z samym sobą a następnie z innymi. To tak w skrócie :)

[color=#400080]"Żaden system wróżebny nie jest wyrocznią - choć nie jest powiedziane, ze być nią nie może - wiadomo tylko, że od Ciebie zależy czy będziesz grał w życiu rolę błazna czy króla"[/color]

PostZamieszczono: 18 lip 2012 16:10 
Stały Bywalec

Pewnie tak jest. Jednak u mnie dziala to na tej zasadzie, ze jezeli pamietam dobrze sen (a jest to bardzo rzadko) to on zapowiada w moim zyciu jakies wydarzenia, ktore "odbija" sie na mojej psychice. Zawsze zapowiadaja jakies wydarzenie. Fakt, ze pozniej analizuje co sie wydarzylo i wyciagam wnioski. Staram sie nie popelniac tych bledow drugi raz. Ale to nie temat na ten watek.
Wielkie dzieki przy pomocy interpretacji...:)

PostZamieszczono: 19 lip 2012 13:39 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

izka3391 pisze:
Jezeli komus da to jakas wskazowke, to opisze co sen oznaczal. Hmm... Kolo Foruny... Po raz kolejny wrocil do sprawy z przeszloci. Kaplanka.... Mojej przeszlosci.
Zupełnie nie czuję tej interpretacji: Koło Fortuny + Kapłanka jako powrót do sprawy z przeszłości danej osoby... :nie wiem: Ale to oczywiście Twoje karty i Twój sen...

PostZamieszczono: 19 lip 2012 14:42 
Stały Bywalec

Ta sprawa wracala w naszym zwiazku bardzo czesto. Zawsze byl.po niej ten sam schemat. Awantura, zerwanie, powrot. I tak kilka razy. Tej Kaplanki tez do konca rozgryzc nie moge. Moze chodzi o to, ze sprawa dotyczyla mnie sprzed prawie ups... 20tu lat (cholercia, stara jestem). Zawsze mu tlumaczylam, ze nie ma prawa,moralnego aby nawet o tym wspominal. Powiedzialam mu o tym, bo uwazam iz szczerosc w zwiazku to podstawa. Moze dlatego ta karta wypadla?

PostZamieszczono: 19 lip 2012 16:27 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Myślę, że kapłankę - tą bardzo tajemniczą kartę można połączyć z Twoim snem. Owa tajemnica może skrywać się w waszej seksualności. Ale to nie podobne do Kapłanki, bardziej pasowała by tutaj Cesarzowa. Jednak trzeba pamiętać, że Kapłanka ma zdolności lecznicze - to może oznaczać chęć pozytywnej zmiany w sprawach damsko-męskich (a ponoć Twój partner został wielokrotnie skrzywdzony przez kobiety, więc zapewne jest co leczyć). Dla mnie układa się to tak - niezależnie od tego co zrobisz i jak bardzo będziesz chciała uleczyć jego uprzedzenia (odkrywać tajemnice i rozmawiać o przeszłości) to nastąpi spora, niestety negatywna zmiana. Może to być rozstanie lub przejście w relacje przyjacielskie. Co w sumie pasowałoby do Kapłanki. Ale to tylko moja opinia, ciężko zinterpretować to o czym piszesz. Sam używam tylko AW, bo mówią mi wystarczająco wiele, jednak same nie są tak konkretne. Dlatego ja często łącze je ze snami - bo te często niosą za sobą jakieś większe przesłanie, a czasem nawet proroctwo. Tak czy inaczej obserwuj zmiany w waszym związku, może dostrzeżesz powiązania, a z pewnością nauczysz się czegoś w kwestii Tarota. Ja życzę Ci wszystkiego najlepszego ;)

PostZamieszczono: 19 lip 2012 18:21 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

izka3391 pisze:
Tej Kaplanki tez do konca rozgryzc nie moge. Moze chodzi o to, ze sprawa dotyczyla mnie sprzed prawie ups... 20tu lat (cholercia, stara jestem). Zawsze mu tlumaczylam, ze nie ma prawa,moralnego aby nawet o tym wspominal. Powiedzialam mu o tym, bo uwazam iz szczerosc w zwiazku to podstawa. Moze dlatego ta karta wypadla?
Czasem za dużo szczerości w stosunku do partnera obraca się przeciwko nam. Niestety, a może "stety"... Nawet najukochańszy facet nie musi wszystkiego wiedzieć, często tak jest zdrowiej i lepiej. Jeśli Twój partner wciąż Ci wypomina jakiś "grzech" z przeszłości (tak zrozumiałam z Twojego posta), to problem raczej leży w nim, a nie w Tobie. Może ma przykre doświadczenia z wcześniejszych związków, a może to kwestia jego poczucia własnej wartości...? Nie chcę tu podważać tego, co mówi Twój partner, ale pamiętaj, że to, co usłyszałaś od niego o byłych związkach, to jego wersja zdarzeń. Nie wiadomo, co powiedziałaby druga strona...
Nawet jeśli 20 lat temu daleko Ci było do Kapłanki :oczko: , wcale nie musisz nikomu tłumaczyć się z tego, nawet kochającej osobie. Przeszłość to przeszłość - minęła. Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem... :diablo:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna