Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Partnerski na teściową : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Partnerski na teściową
PostZamieszczono: 18 cze 2012 11:55 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Nie daje mi spokoju, bo wciąż sobie wypatrzy na spacerkach z pieskiem jakiegoś pana, który wg. niej chodzi za nią i jest w nią wpatrzony, tylko jakoś tak to się układa, że nic z tego nie wychodzi :smutno: . i nawet nie zamienią z sobą ani słowa, ciężka sprawa :dash2:
To będzie już 4-ty pan z kolei, powiedziałam jej, że dość, nie będę rozkładać kart dopóki z jakimś panem nie dojdzie do jakiejkolwiek rozmowy, ale zmiękłam, bo ona jest po prostu przekonana, że za każdym razem - "pan" jest w nią wpatrzony, tylko chyba jakiś nieśmiały :anioł: , albo się za coś na nią obraził, na zasadzie, że już miał do niej podejść, a ona akurat spojrzała w drugą stronę, więc zapewne odebrał to jako niechęć z jej strony.
Zbyt wiele mam emocji w rozkładach na nią, więc mogę się bardzo mylić, spójrzcie więc, co w trawie piszczy :ok:

Tego Pana upatrzyła sobie na spacerkach z pieskiem/jak zwykle/.
Nie było żadnych rozmów,zero kontaktu, ale ona uważa, że on za nią chodzi i chce się z nią zapoznać, no ale jakoś to tak nie wychodzi, uważa, że jej były mąż/jest wdową/ jej na to nie pozwala.
Żal mi jej, bo przydałby jej się facet, a może tym razem faktycznie jest szansa, może ja się mylę?

Rozkład
Czy Pan chce nawiązać z nią znajomość?

Co na dzień dzisiejszy ich łączy - As Denarów
Co myśli o relacji - ona Rydwan on - 8 Pucharów
Co w sercu - ona 5 Pucharów, on - 3 Buław
Co na zewnątrz - ona 8 Buław, on - Król Kielichów
Przyszłość - As Buław

Relacji na dzień dzisiejszy brak, As Denarów to szansa na jej nawiązanie, nie ma tu więzi emocjonalnej, a więc jeśli pojawiło się zainteresowanie Pana to czysto właśnie "spacerkowe".
U pani karty podniecenia/Rydwan,8 B/, ostro ruszyła do ataku, ma cel na niego, możliwe, że daje mu jakieś znaki w tej 8 B. Emocjonalnie jednak klapa, w tej 5 P.zaczyna wątpić, czy dalej coś ruszy.
Noi teraz ważne co u Pana.
8 P.w umysle oznacza, że nie jest zainteresowany Panią, podejrzewam, że ciągną się za nim jakieś nie zakończone sprawy z poprzedniego związku i nie jest gotowy na nową znajomość.
Gdyby ta 8P. była na poz. uczuć, to pomyślałabym, że może i chciałby, ale coś mu w niej nie pasuje lub myśli, że jest zajęta, więc się wycofuje.
Dalej, 3 Buł. mówi tutaj, że Pan nad czymś jest wyrażnie skupiony, że ma jakiś cel, zbiera się w sobie i zamierza go realizować, ale czy wobec niej???przy 8 Puch w głowie? no nie wiem, nie odbieram tej karty aby to chodziło o nia
Króla Puch. widzę tutaj jako faceta tęskniącego za swoją poprzednią partnerką, wnioskuję to właśnie po 8 Puch i 3 Buł.
Na przyszłość As Buł. - nic tak właściwie do przodu, pozostają chęci, chyba jej.

A może się mylę?
Spójrzcie proszę obiektywnie, może moje emocje przeinaczają interpretacje, bo ja mam wrażenie, że karty po jego stronie pokazują tylko jego życie i jej w nim po prostu nie ma.
Chciałabym się mylić, bo mogłaby w koncu znależć kogoś na resztę życia.

Tytuł: Re: Partnerski na teściową
PostZamieszczono: 18 cze 2012 20:16 
Administrator
Awatar użytkownika

Na zdrowy rozum, nie należy oczekiwać, że zobaczymy w kartach po jego stronie wielką miłość. :)
Myślę, że jakieś zainteresowanie jest, bo w zachowaniu bądź co bądź Król Kielichów - jednym słowem, teściowej się nie zdaje, że on zwrócił na nią uwagę... Oczywiście to teściowa bardziej się sytuacją ekscytuje (Rydwan, V Kielichów). U niego to trochę wygląda, jakby czas go naglił i z jednej strony może autentycznie chcieć zagadać, z drugiej obawiać się, że to bez sensu (VIII Kielichów, III Buław). Może pan "nie tutejszy", tymczasowo mieszka w okolicy, albo dokądś się wybiera i jest "na walizach", stąd wahanie?

As Buław na przyszłość może oznaczać, że jednak ktoś zrobi krok do przodu, a sądząc po kartach teściowej, to raczej ona nie wytrzyma i zaatakuje. ;)

PostZamieszczono: 18 cze 2012 20:56 
Stały Bywalec

po stronie teściowej są takie karty, które mówią o jej chęci zadziałaniu, ale na przyszłość sądzę, że jest szansa na nawiązanie kontaktu...możliwe, że pod wpływem jakiegoś impulsu, zbiegu okoliczności

PostZamieszczono: 18 cze 2012 21:10 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Ivonn pisze:
Rozkład
Czy Pan chce nawiązać z nią znajomość?

Co na dzień dzisiejszy ich łączy - As Denarów
Co myśli o relacji - ona Rydwan on - 8 Pucharów
Co w sercu - ona 5 Pucharów, on - 3 Buław
Co na zewnątrz - ona 8 Buław, on - Król Kielichów
Przyszłość - As Buław
Droga Ivonn, ja bym to widziała tak: łączy ich to, że... wiedzą nawzajem o swoim istnieniu :D Po prostu się kojarzą. Pani jak widać chciałaby, a boi się i już nastawia się na niepowodzenie, przeżywa duże emocje. Na zewnątrz wykazuje drobną inicjatywę, że chciałaby podjąć temat, dłużej pogadać. Pan natomiast... on jest sercem zupełnie gdzie indziej, myślami tak jakby świadomie rezygnował z nawiązania kontaktu z Panią. Na zewnątrz, to jak dla mnie tylko i wyłącznie jego życzliwa postawa względem świata, ludzi, także Pani. Nie doszukiwałabym się czegoś z jego strony, chociaż jak dla mnie szansa jest, że znajomość zaistnieje - łączący ich As buław w przyszłości podpowiada, że chęci są.

PostZamieszczono: 18 cze 2012 21:51 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Maralee pisze:
Pan natomiast... on jest sercem zupełnie gdzie indziej, myślami tak jakby świadomie rezygnował z nawiązania kontaktu z Panią.

Właśnie też tak to odebrałam, ta 8 Puch w tym całym rozkładzie mnie "ściągała", jakby mówiła, on jest nieobecny, myślami daleko stąd i nie w głowie mu nowe znajomości bo przeżywa ciężkie chwile.
Czuję te karty podobnie jak Ty Maralee, niby jest ten Asik B, ale sądzę, że skończy się właśnie na tym, że go zagadnie i się rozpłynie szansa na coś co nie ma racji bytu. :smutno:
Pozdr.

PostZamieszczono: 19 cze 2012 12:42 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
Myślę, że jakieś zainteresowanie jest, bo w zachowaniu bądź co bądź Król Kielichów

A ja bym tutaj polemizowała, bo uważam, że ważniejsze są karty w podejściu oceny, zapatrywania się co do relacji oraz uczuc.
Zachowania zewnętrzne nie odzwierciedlają faktycznego zamierzenia. To może być maska lub jak w tym przypadku - ja łączę tego Króla P. z 8 Puch/stanowi to jakby całość jego stanu emocjonalnego/. Król Puch. uważam, że pokazuje się w relacjach gdy coś już między partnerami "jest", są więzy emocjonalne, a oni się przecież w ogóle nie znają. Jeśli byłaby karta Ryc.Puch. to co innego.
To co na zewnątrz bywa zdradliwe, widoczne dla oka, ale nie wypływa z umysłu/zamierzeń/, jak tutaj/8 Puch/ lub serca /uczuć//3 Buł/.
Zawsze w rozkładzie jakaś karta staje się tą dominującą, tą najważniejszą, i w tym rozkładzie uważam, że jest nią 8 Pucharów, która jest główną kartą od której zależy cała reszta.
Nie wspomnę o karcie łączącej, w której nie ma ekspresji, aby Pan wrzał do zapozanania się, - no takie było w końcu pytanie w rozkładzie.

Może żle to odbieram/uczę sie/ ale staram się zawsze patrzeć na rozkład całościowo, i wtymprzypadku Króla Puch nie traktuję jako jego "bliskość" kierowaną w jej strone.

PostZamieszczono: 19 cze 2012 15:10 
Stały Bywalec

hmm...ale odzwierciedlenie naszych emocji na "teraz" nie oznacza, że ów Pan nie ma ochoty poznać się z Teściową...możliwe, że przeżył jakieś rozstanie, może jest wdowcem, z czymś jest mu się ciężko pogodzić, ale nie jest równoznaczne, że nie miałby ochoty na nową znajomość... w życiu różnie bywa

PostZamieszczono: 19 cze 2012 15:38 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

To prawda co piszesz, ale tutaj 8 Puch była na poz. świadomego podejścia, rozważań a nie jakiegoś tam impulsu. Inaczej by to wyglądało gdyby była na poz. uczuć., tu nie ma przypadku, wszystko musi mieć swoją wymowe, no bo jeśli nie, to po co te pozycje ?

Inaczej to wygląda w ozkładzie 3-ch kart równorzędnych, ale w takim ma to znaczenie.
Każdy oczywiście widzi to po swojemu, ale po to tu jesteśmy na szkółce aby dyskutować i wymieniać się swoimi spostrzeżeniami, poglądami.

PostZamieszczono: 21 cze 2012 14:42 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Szybciutko sprawa się wyjaśniła, Rydwan z 8 Buł. u teściowej a i As Buł. na przyszłość chyba faktycznie pokazały szybkie rozwiązanie - czasem te karty są niesamowite.
Sprawy się mają tak.
Z racji, że teściowa od lipca jedzie do swojego domku letniskowego/za miastem/, a zależało jej aby zacieśnić z Panem kontakty, to ruszyła do ataku.
Zaczepiła go na pieska na spacerze/no ona ma pieska :hehehe: /.
Było miło, gadu gadu, ale się zbyło :smutno:
Pan nie podtrzymywał rozmowy, owszem był miły, ale nic ponad to, odpowiadał na pytania i tyle, każdy poszedł w swoją stronę.
Nie mówiła nic więcej, aż dziw, bo zawsze były opowieści wydarzen.
I na tym chyba koniec historii :smutno: , no chyba, że do lipca coś się jeszcze wydarzy:).

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]