Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 egzamin : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: egzamin
PostZamieszczono: 16 cze 2012 00:02 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Cześć :) w poniedziałek mam egzamin i postanowiłem sobie postawić karty "jak wypadnę na egzaminie i czy go w ogóle zdam" :P karty jakie wylosowałem to :
10 mieczy , słońce , księżyc

i kurcze teraz jak to zinterpretować ?:P nie nadawałem znaczenia konkretnym pozycjom:) moja interpretacja jest taka : 10 mieczy może wskazywać ze albo mogę się spóźnić na egzamin przez który mogę nie zaliczyć bądź po napisaniu będę miał wrażenie że nie zdałem , jednak słońce to sukces :P i jest to AW tak więc ma dość istotne znaczenie w całym rozkładzie - jednak ten księżyc nie daje mi spokoju - nie planuję ściągać bo nie potrafię :D dodatkowo XVIII traktuję jako niezbyt przyjazną kartę a patrząc ogólnie na cały rozkład to jest dwie karty na NIE ( 10 mieczy i księżyc ) a tylko jedna na tak(słońce) :P co o Tym myślicie ? zdam czy nie - bo teraz to już sam nie wiem :(

Tytuł: Re: egzamin
PostZamieszczono: 16 cze 2012 09:24 
Stały Bywalec

uważam, że powinieneś zadać jedno pytanie i postawić karty, ja tu widzę dwa pytania i jeden rozkład na 3 pytania i stąd wynika ta niejasność z kart...ale jeśli już Słońce odczytuję się jako cień karty czyli jako rozczarowanie, niepowodzenie...moim zdaniem i według tych kart powiedziałabym, że no niestety, ale kiepsko Ci pójdzie

PostZamieszczono: 16 cze 2012 09:48 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Euforia1990 pisze:
ja tu widzę dwa pytania i jeden rozkład na 3 pytania i stąd wynika ta niejasność z kart...
Dokładnie to samo pomyślałam czytając Twój post, Filip. Zadaj jedno pytanie (np. jak Ci pójdzie na egzaminie) i wyciągnij jeszcze raz karty :oczko: .

PostZamieszczono: 16 cze 2012 11:56 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Jak Filip wypadnie na egzaminie/w domyśle czy zda ?/

Nie wiem dlaczego Miecze są tak niedoceniane w pytaniach o naukę, widzimy w nich głównie stresy i napięcie, a przecież właśnie Miecze mówią o intelekcie, o potędze jaką jest umysł.
10 Mieczy jako ostatnia karta to szczyt osiągnięć w nauce/ładnie to widać na karcie z talii Tarot Swietlistej Drogi p. Chrzanowskiej. Osoba na karcie zgłębiła wiedzę z wielu ksiąg, reprezentuje duży autorytet intelektualny, wiedzy ma więc sporo aby poradzić sobie z jakimś tam egzaminem.
Uszy do góry Filip dasz radę :tjaaa: , skromniś jesteś :roll:

Podobnie Słońce, cudowna karta sukcesu, w nauce oświecenie i bardzo dobre rezultaty, po prostu super.
Do końca nie wiem jak się rozprawić z tym Księżycem, ale nie martwiłabym się nim.
To może być tylko dla Ciebie rozwianie złudzeń, może liczysz tak sobie w duchu, że stać Cię na całkiem dobry wynik, ale stres stresem i wolisz być skromny no bo wiadomo być może róznie?
Dla mnie Księżyc tutaj jest tylko jakimś rozczarowaniem, no,że nie wszystko poszło jak tam sobie zaplanowałeś ale w podsumie jest i tak git :dobrze:
Powodzonka, dasz radę :usmiechniety:

PostZamieszczono: 16 cze 2012 20:19 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Filip, oczywiście dziewczyny mają rację, jeśli Ci się będzie chciało, spróbuj zrobić jedno pytanie z tych dwóch i jeszcze raz postawić karty - zbyt wiele można snuć teorii mając dwa pytania i jeden rozkład :D Nie wiem czy mi gdzieś umknęło, ale te 3 karty są równorzędne, czy jest to rozkład na "za, przeciw, rezultat"?

PostZamieszczono: 16 cze 2012 20:35 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Macie racje :) postawiłem karty na pytanie " Czy zdam egzamin z chemii nieorganicznej który odbędzie się w ten poniedziałek " myślę ze jest to bardziej precyzyjne pytanie ^^ karty które wylosowałem to

Za: Mag
Przeciw : Świat
rezultat : Król kielichów

bardzo silne karty stoją i na pozycji za i na pozycji przeciw :P jednak przyznam szczerze że sekwencja tych kart raczej daje mi pozytywną odpowiedź - czyli zdam :) jak myślicie;>?

PostZamieszczono: 16 cze 2012 22:53 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Zaczarujesz profesora, który ma miękkie serce i zdasz.
Ważne, żebyś się nie rozpraszał i w niedzielę jeszcze skupił się na nauce, chociaż piękna pogoda będzie zachęcać do wariowania na zielonej łączce :oczko: .

PostZamieszczono: 17 cze 2012 18:00 
Stały Bywalec

według 2 kart to zdasz, Mag dobrze będziesz czarował, możliwe że na niektóre zagadnienia to będziesz przysłowiowo "wodę lał", ale ogólny rezultat jest na tak

PostZamieszczono: 17 cze 2012 18:24 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Oj, nie chcę być złym prorokiem... Mag faktycznie jest mocną kartą, ale Świat wskazuje, że będą jakieś trudności z podsumowaniem, może egzamin zostanie przełożony, albo zostaniesz zaproszony na dodatkowe "konsultacje". Król Kielichów nigdy nie był dla mnie również przychylny w sprawach zawodowych czy finansowych, mówił nie o rezultatach, ale przede wszystkim o tym, że jest wielka wola - Ty ją masz, najwyraźniej umiejętności też. Zdać raczej zdasz, ale myślę, że okoliczności nie będą sprzyjające.

PostZamieszczono: 18 cze 2012 14:49 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Właśnie wróciłem z egzaminu :) myślę że te niejasności i przeszkody które pokazały się w tarocie są w miare uzasadnione :) ale zaraz o tym napiszę :P

Pierwsza i najważniejsza rzecz to oczywiście to ze egzamin zaliczyłem :) jednak te dziwne karty mogły dotyczyć samej sytuacji w jakiej się znalazłem - nie miałem zaliczonych ćwiczeń i groził mi wrzesień jednak moje kolokwia nie były aż takie złe więc profesor dał mi szansę ze jak zaliczę ten egzamin to w pierwszym terminie otrzymuję ocene ndst ale drugi termin mam automatycznie zaliczony :)i tak się stało :P

PostZamieszczono: 18 cze 2012 14:55 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Gratulaaaacjeee !!! :chwali: grzeczny chłopiec

PostZamieszczono: 18 cze 2012 14:58 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Czyli Maralee miała nosa, problemy z podsumowanie roku w tym przypadku były, brawo! Dla wszystkich, dla ZDAJĄCEGO i czytających karty!! A ja gapa się spóźniłam na interpretowanie ...

PostZamieszczono: 18 cze 2012 15:58 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Haha, no to fajnie! :) Najważniejsze, że zdałeś, oczywiście :)

PostZamieszczono: 19 cze 2012 00:15 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Dziękuję za interpretację :) powiem szczerze że nie spodziewałem się tak precyzyjnej wróżby ^^ ale najważniejsze jest to że zdałem i z tego się strasznie cieszę ^^ :D:D:D

Pozdrawiam :)

PostZamieszczono: 19 cze 2012 15:06 
Stały Bywalec

Gratuluję!! :) ten świat mnie zastanawiał i właśnie dumałam o tych przeszkodach w nich jakie mogą Ciebie napotkać...ale super, że zweryfikowałeś :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]