Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Rozkład na związek M i S : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rozkład na związek M i S
PostZamieszczono: 14 cze 2012 21:57 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Moi Drodzy poproszę Was pomoc, bo nie wiem czy dobrze myślę %D

Czy M i S stworzą trwały związek?
Z przełożenia: V Mieczy IX Sprawiedliwość XIII Śmierć

…………………………………...................….V Mieczy…< korona, klimat rozkładu
………………………...............….III Cesarzowa……………..X K. Fortuny < przeszkody
Ogólny rezyltat…>…As Mieczy……………………….......……….......……….I Mag…< syt. wyjściowa
……………………….…...............II Puchary……………...Paź Mieczy…< co im sprzyja

Pytanie zadawała Pani. Powiedziała, że są w układzie, związkiem by tego nie nazwała, ale odpowiada im to. Zapytała o niego ogólnie, więc zrobiłam im rozkład partnerski, ale mi troszkę coś tam nie pasuje, więc się zapytałam kart czy stworzą związek. No i wydaje mi się, że nie. Własnie nie wiem, czy karty na pozycji "przeszkody" znaczą, że ma on jakąś inną kobietę z którą pozostaje w związku, czy może raczej, że pan zaliczy wpadkę, czy może, że oni zaliczą wpadkę - tego Pani by na pewno nie chciała... Jak Wy sądzicie?

Tytuł: Re: Rozkład na związek M i S
PostZamieszczono: 15 cze 2012 00:26 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Cytuj:
Z przełożenia: V Mieczy IX Sprawiedliwość XIII Śmierć

z przełożenia już ładnie widać ze nie stworzą stałej , zalegalizowanej relacji
V mieczy i śmierć przy karcie sprawiedliwości oznaczają dla mnie zerwanie relacji, nie wykluczam ze w gre mogą wchodzić kłamstwa bądź nawet jakieś niefajne zagrania za plecami tej pani

Cytuj:
…………………………………...................….V Mieczy…< korona, klimat rozkładu
………………………...............….III Cesarzowa……………..X K. Fortuny < przeszkody
Ogólny rezyltat…>…As Mieczy……………………….......……….......……….I Mag…< syt. wyjściowa
……………………….…...............II Puchary……………...Paź Mieczy…< co im sprzyja

podwójna V mieczy wskazuje że są jakieś niejasności , jakieś skryte działania w tej relacji - które na pewno będą miały ogromny wpływ na przyszłość tej relacji. W przeszkodach są bardzo mocne karty - V mieczy i pod nią cesarzowa mogą świadczyć o tym że ten pan widuje się albo z jakąś inną kobietą bądź po prostu przydarzy mu się jakaś "przygoda" z inną panią. Aktualna sytuacja jest przedstawiona kartą Maga - mi się wydaje ze jeszcze wszystko jest ok - fajne rozmowy i działania które dają jakieś tam nadzieje na wspólną przyszłość jednak rezultat to karta asa mieczy - dla mnie to taka druga sprawiedliwość w talii tarota - przecięcie więzów , surowa ocena faktów i ... niestety dla związku to jest raczej koniec

PostZamieszczono: 15 cze 2012 01:00 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Dzięki Filip, miałam takie obawy, ale że Pani jest mi bliska wolałam sie upewnić. Dodatkowo mają bardzo "rozjechany" rozkład partnerski, mam na myśli to, że po jednej stronie karty nie korelują z drugą stroną - tak jakby mówiły o dwóch różnych światach... No cóż, teraz muszę to jakoś pięknie ująć w słowa i dać jej do zrozumienia, że jednak im będzie nie po drodze... :nie wiem:

PostZamieszczono: 15 cze 2012 05:40 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

O czym można pomyśleć widząc w przeszkodach Cesarzową - że pan ma żonę ,ewentualnie jakąś stałą partnerkę, a Panią zwodzi Magiem i 5 Mieczami.
Może i planuje się rozejść w tej Sprawiedliwości, ale powinien Panią poinformować o swoich sprawach. :tajemnica:
Dla mnie As Mieczy jest zrozumieniem sytuacji, pan chyba wyjawi swoją słodką tajemnicę, a co dalej to już decyzja pani.

PostZamieszczono: 15 cze 2012 14:21 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

O, nareszcie jakiś związkowy temat na forum ;) Tarotko, zabieram się już do interpretacji.

Nie wiem jak osoba Pytająca/rozkładająca karty traktuje przełożenie, ja zazwyczaj z tego nie korzystam. Jeśli jednak miałabym na to spojrzeć, to niestety - Śmierć plus Sprawiedliwość to dla mnie brak przyszłości dla czegoś więcej niż ten luźny układ. Patrzmy jak jest dalej.
Już po koronnej karcie widać, że to jest układ, każdy ma w nim swoją rolę i patrząc po 5 mieczy - często jej nadużywa, ucieka się do kłamstw, czy jakiejś niemal jawnej nieuczciwości. Oboje tkwią w czymś takim i godzą się na to, jednak z 5 mieczy to nie może trwać wiecznie. "Magowe" przyjemności z kolei są przyjemnościami bardzo egoistycznymi i jest to może układ opierający się na zaspokajaniu własnych potrzeb - każdego z osobna. To taka moja dygresja. Plusem jest to, że każde z nich jest w tym samodzielne i niezależne, chyba umieją funkcjonować bez siebie i bez zobowiązań.
Przeszkody: ani okoliczności nie są sprzyjające, ani nie widać z tych kart dobrobytu. Możliwe, że niedługo zdarzy się coś, co zmieni radykalnie ogląd na ten układ tak, że przestanie on funkcjonować w tej formie. Wydaje mi się, że przeszkodą jest tu inna kobieta, albo po prostu: brak miłości, głębszych uczuć, które w przyszłości mogłyby rozkwitnąć.
Co sprzyja: oczywiście atmosfera romansowa, motyle w brzuchu, przyjemność. Ploteczki, rozmowy, wspólne tematy.
As mieczy mówi, że wszystko się wyjaśni i skoro jest to "układ" - tenże zostanie rozwiązany. Tak bym to widziała.
Pozdrawiam :)

PostZamieszczono: 17 cze 2012 15:38 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Szkoda, że nia mamy opcji Lubię TO! :D Dziękuję za interpretację!!! Każda mile widziana! ;)

PostZamieszczono: 17 cze 2012 16:29 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Tarotko, mam podobne zdanie. Pan nie gra w otwarte karty, możliwe, że ma jakąś panią i to jest sytuacja niezależna od niego (może to żona). Fajnie im się gada, ona mu się podoba, czarował ją nie mówiąc wszystkiego. Jeśli pani zacznie go dociskać, to on jej wyzna prawdę. Tak czy owak, przyszłości tu nie widać :smutno: .

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]