Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Czy poprawi ocenę? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy poprawi ocenę?
PostZamieszczono: 13 cze 2012 09:35 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Na tak - Paż Denarów
Na nie - Kochankowie, 2 Buław
Rezultat - Kapłan, 5 Mieczy

/Dodam, że chodzi o zagrożenie z przedmiotu./

Pazik Den. to pilny uczeń, daje sobie radę w szkole, wygląda więc, ze poprawi. :tjaaa:
Nauczyciel /Kapłan/ będzie widział , że pazik się stresuje, ale walczy o poprawę jak może, że jest zaangażowany.
Zapewne nie będzie zadowolony z osiągnięć pazika przy poprawie, ale nie zamknie mu drogi dając pałę.
W Kochankach ja widzę tylko obiekcje i wahania nauczyciela czy mu poprawić, ale wydaje mi się, że się zlituje/w końcu to Kochanki a nie np.Sprawiedliwość/

W efekcie sądzę, że poprawi, ale będzie to taka naciągana ocena. :empatia:

Co o tym myślicie, za tydzień odpowiedż

Tytuł: Re: Czy poprawi ocenę?
PostZamieszczono: 13 cze 2012 10:32 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Cytuj:
Na tak - Paż Denarów

Moim zdaniem poprawi, poprawi!!! V Kapłan i V mieczy sprzyjają nauce - bardzo! Nie wiem, ma dziewczynę / chłopaka? Może go rozpraszać, rozleniwiać, ale się zepnie, ba! może zaskoczyć jak temat pojmie i się rozkręci w rozkminianiu zagadnień! Nie wiem czy Kapłan, to nie jest ktoś go/ ją dyscyplinujący, więc musisz chodzić w około dziecięcia i powtarzać, że trzeba przysiąść jeśli chce osiągnąć dobre wyniki, lekki, rodzicielski kop w cztery litery nie zaszkodzi :) Inną opcją jest również to, że samo dziecko zachowa się jak wzór do naśladowania w tej sytuacji - daj znać jak poszło!! Powodzenia!!

PostZamieszczono: 13 cze 2012 10:49 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Dziękuję Tarotko, dodałaś mi wiary, bo jak póżniej tak się zaczęłam zastanawiać to pomyślałam, że Kochankowie w przeszkodach to jednak może być trudna decyzja/myślę o nauczycielu/, a pazik się wciąż uczy i mało jeszcze wie.

Ale z drugiej strony Kapłan to też karta wiedzy, więc może sie jednak udać.
Nie ma dziewczyny, ale kto go tam wie :DD
Ja staram się jak mogę aby mu pomóc w nauce, zresztą on jest tak pewien, że da sobie radę, że mnie aż dziwi jego stoicki spokój.
Obaczymy :usmiechniety:

PostZamieszczono: 13 cze 2012 17:08 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Rzeczywiście, nauczyciel będzie miał twardy orzech do zgryzienia - będzie zastanawiał się pomiędzy dwoma wyjściami, biorąc także pod uwagę całokształt pracy ucznia i to, jak pracował w przeszłości (2 buław). Mimo to, Kapłan jak dla mnie jest zdecydowanie za tym, że ocena zostanie poprawiona :) Poza tym Pazik monet rzeczywiście jest jeszcze mikry, ale się stara ;)

PostZamieszczono: 13 cze 2012 18:32 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Dzięki Maralee :usmiechniety: , za kilka dni dam znak co i jak, właśnie przerabiamy graniastosłupy i powiem szczerze, nie wiem na co to komu :glupi:
Nie znoszę geometrii %:-E

PostZamieszczono: 14 cze 2012 17:30 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

nie poprawi ci, kapłan to zaden wymiar

PostZamieszczono: 14 cze 2012 17:53 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Mosci tamtegosz i pałasz wymiarasz :poranek:

Czy mościpanka może coś więcej w temacie?
a i dlaczego tak mysleć powinna? :dziendobry:

PostZamieszczono: 14 cze 2012 20:14 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Cytuj:
Na tak - Paż Denarów

w/g mnie nie poprawi - zbyt mocne karty stoją na pozycji NIE , wydaje mi się że ten młody człowiek będzie uczył się bardzo powierzchownie , a nauczyciel da mu dość szczegółowe pytania , kapłan w rezultacie przy tak mocnych kartach na pozycji ze nie zda oznacza ze bardzo krytycznie podejdzie do pracy tej osoby - dodatkowo niech nie próbuje ściągać mam takie wrażenie że coś takiego chodzi mu po głowie :P

//PS właśnie zauważyłem że ten przedmiot to matma :P nie wiem dlaczego ale zaraz po przeczytaniu twojego pierwszego postu od razu pomyślałem o matematyce :P karta kochanków jakoś mi się z nią kojarzy :P

PostZamieszczono: 14 cze 2012 21:26 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Ściągać FilipieKrwawy zamierza/miałeś nosa :pisze:
Część już zaliczył, jutro dalsze "testy", i tak jak piszesz specjalnie sie nie przykłada,
on uważa, że po prostu da rade.
Ja po prostu opadam z sił, nie wiem, czy to już - starość - ? :dash2: /uwielbiam tego ludzika/.

Ja się denerwuję, a onyn po prostu sobie bidok zasnął, bo dostał szlaban na kompa, no oglądał mecz zawzięcie :szok: , i w pewnym momencie patrze a onyn :? i tyle.
No to ja też daje na luz, trudno, nie zaliczy to nie, widocznie tak ma byc.

A Kinga co mysli? jestes?

PostZamieszczono: 15 cze 2012 14:42 
Awatar użytkownika

Zaliczy, zaliczy. Karty mocne są na "nie", ale równie mocna na "tak". Przecież Kapłan to szkolnictwo, wiedza, także jest bardzo dobrą prognozą w pytaniu o egzaminy.

PostZamieszczono: 19 cze 2012 14:51 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Słuchajcie wracam do tematu bo robi się cotraz bardziej gorąco %:-E

Odkąd zrobiłam rozkład, to Pani "Kapłan" dzień w dzień daje mu sprawdziany, jak mu nie pójdzie to powtórkę z powtórki :usmiechniety: , no wygląda na to, ze chce
pomóc/Kochankowie/, ale chłopak się musi napracować/Paż.Den/.
Jakieś dodatkowe prace domowe i ciągle coś wymyśla dając do zrozumienia, że wciąż za mało się wykazuje/ a jednak nie zmienię zdania na temat karty Kapłan - :diablo: , wszechwiedząca, dumna istota/.

Ale co więcej, a czego nie wiedziałam.
3/4 klasy ma to zagrożenie :hehehe: , super nauczyciel w Kapłanie :dziendobry: .

Jutro klasyfikacja, a więc jutro już musi wystawić oceny, ale jeszcze dziś im powiedziała, że mają jutro pisać poprawę, chora baba :grrr: .

A więc do jutra kochani 8D

PostZamieszczono: 19 cze 2012 16:57 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Ja mysle ze ta 5 Mieczy to negatywny wynik, jako rezultat to niepowodznie w poprawieniu tego egzaminu. Chyba racja, ze Kaplan bedzie odpowiedzialny za nie powodzenie.
Czyli jej "nadgorliwosc" przyczyni sie do problemow, i nie powodznia....

no mam nadzieje ze sie mylse!!

PostZamieszczono: 19 cze 2012 17:44 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Kapłan +5mieczy- poprawi ocenę , ale przy tym kapłan uprzykrzy mu życie , da mu w kość, przecież 5 mieczy to pyrrusowe zwycięstwo, czyli takie które nie cieszy, zaliczyłem ale czy jest mi teraz z tm dobrze, sporo upokorzenia, bólu doznałem(tutaj mam na myśli -gnębienie sprawdzianami , zadaniami ) :)

PostZamieszczono: 19 cze 2012 18:16 
Awatar użytkownika

A ja myślę, że 5 mieczy przy Kapłanie to nie oszustwo, a wyjaśnienie sprawy, na plus. Trzymam kciuki za Twojego Synka, Ivonn :)

PostZamieszczono: 19 cze 2012 18:18 
Stały Bywalec

daj znać jak to się rozwiąże bo sama ciekawa jestem...skojarzyło mi się, że nauczyciel/ nauczycielka może go złapać na ściąganiu, i wyznaczy inny termin poprawy, albo ewentualnie prześlizgnie się na szczęściu

PostZamieszczono: 21 cze 2012 08:50 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

:dziendobry:

Oznajmiam wszem i wobec, że ocena poprawiona :super: :super: :super:
Nieżle chłopaka wymęczyła, ale należało się leniowi :hehehe: , będzie miał nauczke.
Dodam, ze nie dostrzegam tu pyrrusowego zwycięstwa bo sukces w pełni cieszy, a w dodatku na przyszłość sądzę, że wyciągnie z tej "lekcji" wnioski.
Maralee, Tarotko gratulacje za dobrą interpretacje :oczko:
Wszystkim bardzo dziękuję za zaangażowanie w temacie.
Pozdrawiam cieplo

PostZamieszczono: 21 cze 2012 10:09 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Iwona pisze:
Kapłan +5mieczy- poprawi ocenę , ale przy tym kapłan uprzykrzy mu życie , da mu w kość, przecież 5 mieczy to pyrrusowe zwycięstwo, czyli takie które nie cieszy, zaliczyłem ale czy jest mi teraz z tm dobrze, sporo upokorzenia, bólu doznałem(tutaj mam na myśli -gnębienie sprawdzianami , zadaniami )

Przemyślałam co napisałaś i masz częściowo rację, patrząc na drogę jaką musiał pokonać aby osiągnąć swój cel. Jak najbardziej widać w 5 M te trudności, zmagania, mógł przecież pisać raz i po bólu.
Sukces jednak jest większy od poniesionych przez niego strat, więc może takie po lowiczne pyrrusowe zwycięstwo, bo jego walka warta jest osiągnięcia, co w typowym pyrr. zwycięstwie chyba raczej przynosi jakiś niesmak.
5-ki dla mnie zawsze oznaczają jako sprawa w toku, rozstrzyga się coś, w tym wypadku mógł ponieść właśnie te stresy, które zapewne dały mu w kość.
Pozdrawiam i dzięki.

PostZamieszczono: 21 cze 2012 11:12 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Ivonn pisze:
:dziendobry:

Oznajmiam wszem i wobec, że ocena poprawiona :super: :super: :super:
Nieżle chłopaka wymęczyła, ale należało się leniowi :hehehe: , będzie miał nauczke.
Dodam, ze nie dostrzegam tu pyrrusowego zwycięstwa bo sukces w pełni cieszy, a w dodatku na przyszłość sądzę, że wyciągnie z tej "lekcji" wnioski.
Maralee, Tarotko gratulacje za dobrą interpretacje :oczko:
Wszystkim bardzo dziękuję za zaangażowanie w temacie.
Pozdrawiam cieplo

To super!!!! Wyobrażam sobie, że sukces dziecka dodaje skrzydeł również mamie :tjaaa: Bardzo się cieszę i gratuluję!!! A z tym wymęczaniem to myślę, że nic mu nie będzie! Jeszcze studia przed nim tam może dostać w kość - niech się hartuje! A co się nauczył to jego! :zgadzasię:

PostZamieszczono: 21 cze 2012 11:52 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Tarotka pisze:
Wyobrażam sobie, że sukces dziecka dodaje skrzydeł również mamie

Tak kochana, mama odetchnęła, nie będzie poprawki, ale jak to mama :grrr: ,
jak się nie weżmie do nauki :poranek: to marnie to wygląda, ale liczy się to co jest dziś :tjaaa: , bo jutra i tak nie znamy, więc jest :dobrze:

PostZamieszczono: 21 cze 2012 13:04 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

No to super :) całe szczęście że nie sprawdził się mój scenariusz :) Pozdrawiam :)

PostZamieszczono: 21 cze 2012 15:38 
Awatar użytkownika

Super, świetnie, gratuluję! :* Mam młodszego brata więc z doświadczenia wiem, że mama może sobie gadać i gadać, marudzić i biadolić, ale dopóki dziecko samo nie zrozumie, że coś jest nie tak, nici z nauki. Musi najpierw się przejechać na własnych błędach, dlatego myślę, że ta lekcja nie pójdzie na marne ;)

PostZamieszczono: 21 cze 2012 16:54 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Maralee pisze:
nauki. Musi najpierw się przejechać na własnych błędach, dlatego myślę, że ta lekcja nie pójdzie na marne

Droga Maralee, oby nie poszła na marne, bo ciężko nastolatka "pilnować" przy książkach.
Dziękuję Ci kochana :*

PostZamieszczono: 21 cze 2012 17:21 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

to super nowina, ciesze sie bardzo.

ps.
moja interpretacja" 100% pomylki" , Ivonn przepraszam za zamieszanie.. chyba daleko mi do was dziewczyny :(

PostZamieszczono: 21 cze 2012 17:43 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

ATora pisze:
ps.
moja interpretacja" 100% pomylki" , Ivonn przepraszam za zamieszanie.. chyba daleko mi do was dziewczyny :(

Chyba troszkę przesadzasz!!! :chwali:

PostZamieszczono: 21 cze 2012 17:55 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Daj spokój AToro!
Wydaje mi się, że zbytnio skupiłaś się na AM tj.5 M, zawsze trzeba brać pod uwagę najpierw AW.
Zresztą tak sobie myślę, że odpowiedzią w tym rozkładzie jest Paż Denarów :tjaaa: , a rezultat jest drogą dojścia do osiągnięcia wyniku.
Wydaje mi się, że trzeba by zmienić nazwę pozycji - rezultat - bo jest myląca, i nie wiem właściwie kto wstawił ten rozkład i czyj on jest?
Poz. rezultat traktuję jako dojście do celu, ale nijak to się ma do nazwy"rezultat"!

AToro dziękuję, wszystkie się uczymy i mylimy, ja Ci :dziendobry: i życzę :super:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]