Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 EURO 2012 :D : SZKÓŁKA TAROTA - Page 3

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: EURO 2012 :D
PostZamieszczono: 18 cze 2012 10:56 
Administrator
Awatar użytkownika

Szkoda, że się nie udało. :(
W moim odczuciu chłopcy grali bardzo dobrze, nie ma się do czego czepiać, zabrakło nam tylko jednego - szczęścia. Dobrze poprowadzonych akcji było dużo, nie mówiąc już o wielu strzałach, które o centymetry mijały bramkę.
Czesi zdobyli tego swojego gola fartem, którego nam diabelnie brakowało.

PostZamieszczono: 19 cze 2012 05:56 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Wiesz, znasz zapewne takie powiedzenie: "szczęście sprzyja lepszym" :usmiechniety: Dali pupy nasi i nie ma więcej co nad nimi rozczulać się. Fakt, możliwości w tej kadrze widać, ale okazuje się, że... na przyszłość. Pod warunkiem też, że kadra będzie kierowana pod fachowym trenerem i odpowiednimi menedżerami.

Poczekaj jeszcze trochę, a i krytyka wtedy też będzie ostrzejsza :wink:

Szczerze mówiąc, to Czesi zasłużyli na tą wygraną. To oni w drugiej połowie ruszyli na nas jak husaria; nie, to nie my. Momentami to grali z nami jak dorośli z dziećmi.

Teraz, tak bez emocji, na chłodny rozum. Przecież my nie wygraliśmy nawet jednego meczu. Nie wygraliśmy meczu. Będąc gospodarzem turnieju, będąc w teoretycznie najsłabszej grupie nie byliśmy w stanie wygrać z żadną drużyną. Ciężko mi to teraz powiedzieć, ale tu raczej pasuje słowo - kompromitacja.

Ubiegłej niedzieli nad ranem oglądałem wiadomości na TVN24. Redaktor tam w ramach wiadomości z Euro mówi: No cóż, dobra wiadomość to taka, że Rosja też przegrała i oni też nie wyszli z grupy (jakoś to tak w ten sposób brzmiało). O ja cię... :-o :shock: :-o :shock: :-o :shock: :-o :shock: :-? :-? :roll:
I tak oficjalnie oznajmił to, na antenie :shock: Straszna ta nasza mentalność jest :przerazony: %D Nam nie wyszło, ale i całe szczęście że Ruskim też. Zgroza :!: Jacy jednak jesteśmy mali i zakompleksieni. Lepiej zajmijmy się sobą, przyjrzyjmy się bardziej swym własnym błędom i tak będzie najlepiej nam samym. Tym bardziej, że naprawdę mamy jeszcze wiele do zrobienia w naszej sferze mentalno-społecznej.

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 19 cze 2012 10:21 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

:hehehe: Siedem ja pamiętam jak o Polakach wypowiadał się jakiś socjolog. Porównał nas z Norwegami: W Norwegii jesli sąsiad ma piękną, zdrową dorodną krowę, to inny Norweg chce mieć taką samą. W Polsce natomiast sąsiad posiadacza krowy chce aby tamta mu zdechła! Już tacy jesteśmy :hehehe:

A mi naszych też szkoda, widziałam te sytuacje, kiedy o włos była bramka, wystarczyłoby wtedy trafić hahahaha No cóż, muszę się jednak szczerze przyznać, że nie bardzo liczyłam na ich wyjście z grupy...

PostZamieszczono: 19 cze 2012 11:12 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Tarotka pisze:
A mi naszych też szkoda, widziałam te sytuacje, kiedy o włos była bramka, wystarczyłoby wtedy trafić hahahaha

Buahahaha padłam, Tarotko, uwielbiam Twoje teksty :D

PostZamieszczono: 19 cze 2012 11:21 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Maralee pisze:
Tarotka pisze:
A mi naszych też szkoda, widziałam te sytuacje, kiedy o włos była bramka, wystarczyłoby wtedy trafić hahahaha

Buahahaha padłam, Tarotko, uwielbiam Twoje teksty :D

:hehehe: Maralee, ale wiesz o co chodzi, z kanapy przy pifffku, wszystko wygląda na takie proste... :DD

PostZamieszczono: 19 cze 2012 11:22 
Awatar użytkownika

Ba! No oczywiście, myślę, że każdy z kibiców czuje się wtedy co najmniej bardziej wykwalifikowany niż selekcjoner kadry ;)

PostZamieszczono: 19 cze 2012 11:30 
Administrator
Awatar użytkownika

Siedem pisze:
Szczerze mówiąc, to Czesi zasłużyli na tą wygraną. To oni w drugiej połowie ruszyli na nas jak husaria; nie, to nie my. Momentami to grali z nami jak dorośli z dziećmi.

A to nie takie oczywiste. Podczas przerwy nasi dowiedzieli się, że Rosja przegrała z Grecją i aby wyjść z grupy MUSIMY mieć choć jedną bramkę. Wszystko, albo nic. Normalne, że zaczęli grać ofensywnie, co zawsze pociąga za sobą pewne ryzyko, bo kiedy wszyscy lecą na przeciwnika, odsłania się własną bramkę, no i można nie zdążyć wrócić na czas.
Dzięki temu Czechom udało się strzelić nam gola i po ptokach, bo później już się zabarykadowali na swojej połowie.

Tarotka pisze:
W Norwegii jesli sąsiad ma piękną, zdrową dorodną krowę, to inny Norweg chce mieć taką samą. W Polsce natomiast sąsiad posiadacza krowy chce aby tamta mu zdechła!

Dobre! Kwintesencja polskości. :hehehe: :hehehe:

PostZamieszczono: 19 cze 2012 11:35 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Maralee pisze:
Ba! No oczywiście, myślę, że każdy z kibiców czuje się wtedy co najmniej bardziej wykwalifikowany niż selekcjoner kadry ;)

No przyznam się, że przez chwilę właśnie tak się czułam, dopóki nie zdałam sobie sprawy, ze ja bym nie trafiła jednak słoniem w stodołę... %D

PostZamieszczono: 19 cze 2012 11:41 
Awatar użytkownika

:hehehe: :hehehe: :hehehe:

Powiem szczerze, że będąc piłkarzem, bałabym się nie trafić w piłkę... Osobisty uraz wyniesiony z lekcji w-f ;)

PostZamieszczono: 19 cze 2012 15:04 
Stały Bywalec

hmm...nasi grali jak mogli fakt, ale, żeby coś się zmieniło w naszej piłce trzeba zlikwidować PZPN...zamiast góra kraść, niech lepiej wynagrodzą piłkarzy, a wtedy wiadomo lepiej będą grać. Nie wierze, że tyle jest młodzieży, gdzie naprawdę lubią kopać piłkę nie mogli by znaleźć 11 piłkarzy na poziomie światowym...

PostZamieszczono: 21 cze 2012 16:53 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Tak jest! Rozwalić ten cały PZPN! To okropny wrzód na ciele polskiej piłki.
Dosyć niekompetencji, korupcji i pijaństwa! Te dziady to tylko wspominaliby lata 70. i początek 80. Najlepiej tylko to potrafią robić.
Swego czasu to znałem tych trenerów piłki nożnej. Znałem także innych ze słyszenia. Prawie wszyscy oni to mają problem z alkoholem. Na samej górze też sobie nie żałują. Jest to fakt dobrze znany.

Ten mecz z Czechami to był o głowę PZPN, tak bym powiedział.

A tu Polański na konferencji prasowej wypowiada się
http://www.youtube.com/watch?v=wVaF6_u_BqQ

Tam ktoś gdzieś napisał komentarz - "to żeście słabo nap*******li"

Tarotka pisze:
:hehehe: Siedem ja pamiętam jak o Polakach wypowiadał się jakiś socjolog. Porównał nas z Norwegami: W Norwegii jesli sąsiad ma piękną, zdrową dorodną krowę, to inny Norweg chce mieć taką samą. W Polsce natomiast sąsiad posiadacza krowy chce aby tamta mu zdechła! Już tacy jesteśmy :hehehe:

Ja to nazywam katolicko-komuszą mentalnością hehe.

Nie, to nie jest moje. Przypadkiem natknąłem się na to gdzieś w sieci, w sekcji z komentarzami.

Cytuj:
Najlepszy obiad na Euro. Kaczka po smoleńsku wędzona na brzozie, najlepiej smakuje z zimnym Lechem
:lol:Obrazek

La_Mandragora pisze:
Ja ogolnie nie ogladam Euro... Nie lubie pilki itd...

Zrobilam dzis taki rozkladzik ogolny w zapytaniem, "co bedzie najwazniejszym wydarzeniem podczas tych calych Euro 2012" i wyciagnelam nastepujace trzy karty:

XIX Slonce, XI Pasja (Moc), 5 Mieczy

XIX Slonce, czyli radosc, uciecha zyciowa, sukces, praca, pewnosc
XI Pasja (Moc), czyli zaangazowanie, sukces, gotowosc do walki, pasja
i na koniec 5 Mieczy, czyli porazka, upokorzenie, podlosc, nieslawa, nikczemnosc....

Oczekiwania piekne, zapal jest, ale na koniec te 5 mieczy... A ze pytalam w kontekscie ogolnie Euro... a nie konkretnego meczu to ciekawe, co to moze znaczyc? Jakie to wazne wydarzenie moze byc oznaczone 5 Mieczy?

Jeszcze raz o (minionym) Euro.
Tak odnośnie tego rozkładu Mandragory. No i co? Nic takiego złego się nie wydarzyło :usmiechniety: To jeśli chodzi o tą sferę pozasportową w czasie turnieju.
Chyba można przyjąć to tak. Moc jest kartą sportową jakby na to nie patrzeć. Słońce chyba też możemy spokojnie podciągnąć pod sportową kartę. Więc jeśli chodzi o te wydarzenia sportowe nam Polakom, to znaczącą sprawą tu dla nas była porażka polskiego zespołu na tym turnieju (Polska nie wyszła z grupy) i idące za tym rozgoryczenie. I chyba tak to można odczytać te karty.

Mariola:Połączyłam 3 posty

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3