Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Kim jest ta osoba..?? czyzby ktos z przeszlosci?? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kim jest ta osoba..?? czyzby ktos z przeszlosci??
PostZamieszczono: 07 cze 2012 14:45 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Jakis czas temu na Gadu gadu napisala do mnie pewna osoba.. po sprawdzeniu okazalo sie,ze ta osoba ma zdjecie w profilu, mezczyzny z ktorym bylam zwiazana w przeszlosci. Niestety ten tez facet pan E., jest moja zyciowa pomylka, wspominam go z odraza a nawet troche ze strachem. ( naprawde zla osoba!)
Ok skracam opowiec do tego ze pan E. nie jest polakiem, nie mam znim zadnych kontaktow. Osoba na gadu gadu pisze polsku, nie wyjasnia powodu dla jakiego do mnie pisze, sprawe zdjecia wyjasnia jako przypadek( sciagniete na Internecie)- a ja w przypadki nie wierze!

Wczoraj ta osoba znow do mnie napisala, po krotkim czesc zaczely sie wyzwiska. Totalnie nie wiem o co chodzi.. Juz go zablokowalam, ale zastanawiam sie teraz kim jest?
Czy jest to polak, znajomy pana E? Czy jest to E uzywajacy slownika...?

Postawilam prosty rozklad na trzy karty do pytania: Czy znam osobe ktora do mnie pisze?
za: 4 mieczy
przeciw : Sprawiedliwosc
wynik: Paz Pucharow

4 pucharow to jakby ta osoba miala jakis plan, agnede.Ta sprawiedliwosc mowilaby jednak, ze nie znam??troche nie rozumiem tej sprawiedliwosci... Paz pucharow wskazywalby tylko znajomosc bardziej korespondecyjna..

wyciagnelam tez karte dodatkowa :kim jest ta osoba?

X Mieczy... no i w tym momencie sie zakrecilam, bo moim zdaniem karta wskazywalaby na zakonczony zwiazek.. moze to jedak jest pan E??

Tytuł: Re: Kim jest ta osoba..?? czyzby ktos z przeszlosci??
PostZamieszczono: 07 cze 2012 17:26 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

:hihihi: :hihihi: :hihihi: :hihihi: wiesz, mnie to pazik wychodzi zawsze na osoby typu KLESZCZ, same nie wiedzą co chca ale za człowiekiem bedą chodzić do konca życia i takie psy ogrodnika. Pazik dla mnie to miłosc do konca zycia, wiec wg mnie, przypomnij sobie jakim panem pogardziłas w przeszłosci bo to pewnie on :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe:

PostZamieszczono: 07 cze 2012 18:04 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Jestem umówiona z kartami, że gdy w rozkładzie tak/nie/rezultat WA stanie na pozycji np. ZA, to odpowiedź jest na tak. Czyli, że ma ogromną przewagę. Z Twojego pierwszego rozkładu wychodziłoby, że tej osoby nie znasz, ale zupełnie nie pasuje mi to do Twojego drugiego rozkładu - 10 mieczy to dla mnie w negatywnym ujęciu karta kręcenia się w kółko. Zdecydowanie mogłoby chodzić o zakończony związek z tym Panem, czyli na Pana E.

Z drugiej strony... zaraz, tak sobie jeszcze pomyślałam o tym pierwszym rozkładzie. Zarówno 4 mieczy jak i Paź, mogą mówić o braku bezpośredniości, Giermek w większości wypadków pokazuje mi się jako POSŁANIEC, osoba trzecia, nie będąca "wprost" zaangażowana, ale przynosząca wieści/ informacje/ dowody. W kontekście położenia tej Sprawiedliwości na pozycji "przeciw", może chodzic o osobę, która zwyczajnie pomaga E., jest w tej sprawie (przez to, że pisze do Ciebie, etc), ale jest zupełnie drugorzędna w kontekście sedna. Może to jakiś znajomy E., z którym spotykałaś się przy okazji spotkań z tym Panem, ale kontakt został zerwany, gdy zerwaliście z E.? To by mogło zgadzać się z 10 mieczy.

PostZamieszczono: 07 cze 2012 20:14 
Administrator
Awatar użytkownika

Myślę podobnie. :) Tak na zdrowy rozum, może to nie być to pan E., lecz jakaś osoba z jego otoczenia, która wie że coś Was łączyło i jest np. zazdrosna.
Wtedy karty by pasowały, bo nie znasz rozmówcy z GG (XI Sprawiedliwość), a może chodzić o jakąś nową znajomą pana E (Paź Kielichów).
To by tłumaczyło dziwny "przypadek" ze zdjęciem, które bądź co bądź jest jego.

PostZamieszczono: 07 cze 2012 21:08 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Maralee pisze:
Może to jakiś znajomy E., z którym spotykałaś się przy okazji spotkań z tym Panem, ale kontakt został zerwany, gdy zerwaliście z E.? To by mogło zgadzać się z 10 mieczy.
Ojjj, właśnie się zorientowałam, że pierwszy rozkład mówi, że nie znasz tej osoby :DD Zapętliłam się - chodzi mi o osobę z otoczenia E., która znała Ciebie z opowiadań np. a Ty jej niekoniecznie.

Z tą nową znajomą Pana, o której pisze Kinga, to chyba całkiem dobry trop!

PostZamieszczono: 07 cze 2012 21:24 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Dzieki za interpretacje, tez mam takie wlasnie wrazenie, ze jest to osoba z otoczenia pana E.

Masz racje Kinga, nie wierze w dziwne "przypadki",intuicja podpowiada mi, ze jest tu jakies drugie dno..
Wydawalo mi sie, ze jest to tylko bardziej facet ( z rodzaju wyzwisk jakimi rzucal (a) do mnie), ale moze byc i babeczka.. kto wie..wlasciwie fakt ze ta osoba do mnie napisala znowu, bylby takim dowodem ze to babeczka.. facet chyba dalby sobie juz spokoj..

Masz racje Maralee, Paz Pucharow jako poslaniec, nie wiem dlaczego nie pomyslalam o tym.. Myslalm, bardziej jako wiadomosc.. a przeciez moze byc to poslaniec..

Brzanka, co do kleszcze to okreslilas pana E jednym slowem - najlepiej! Od poczatku byl kleszczem, wessanym we mnie, i niestety musialam go usuwac, prawie chirurgicznie, bo sie nie chcial odczepic. Teraz pozostala mi tylko blizna.. :)

PostZamieszczono: 07 cze 2012 21:34 
Administrator
Awatar użytkownika

Baby też potrafią być chamskie i ordynarne. Paź Pucharów nieco bardziej pasuje do kobiety, a i z drugiej strony, zazdrosna głupolka jest też bardziej zdolna do wycinania takich numerów, niż jakiś tam gostek któremu by się nudziło.
Może ona liczyła na to, że udając E. sprawdzi, co między Wami jest, jakie są Wasze relacje. Niewykluczone, że E. mógł jej o Tobie opowiadać i ją tym dobił - X Mieczy pasuje do obrazka frustratki.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]