Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Wybór : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wybór
PostZamieszczono: 01 cze 2012 02:13 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Chciałam uzyskać radę w 3 kartach, co mam uczynić.
as monet, 6 monet, 7 mieczy
Mam jakby rok przerwy do czasu, aż będę mogła zrealizować swoje zamierzenia i ten rok mogę "przesiedzieć" na kierunku lub pójść pracować. Oba te zajęcia są czasowe, jako że osiągnięcie mojego głównego celu jest możliwe za rok. Tak więc po jakiś 6, 7 miesiącach z obu zajęć rezygnuję. Pytanie, czy iść się uczyć, żeby i tak przerwać, czy iść pracować i co za tym idzie, zarobić trochę kasy. Rozłożyłam sobie karty jak w obu przypadkach to wyglądałoby z czasem (rozkład "decyzja" z książki Banzhafa)

sygnifikator - 3 buław
opcja chwilki nauki: 7 denarów, 10 denarów, 3 mieczy
opcja chwilki pracy: 3 kielichów odwrócona, 10 kielichów, Kochankowie
(odpowiednio: początek, w trakcie, w trakcie później z dłuższej perspektywy czasowej)

Więc widzę moment musu rezygnacji z chwilowego kierunku :C A wygląda to tak, jakby mi się tam nawet spodobało? Natomiast intryguje mnie VI arkan w przypadku pracy, bo już w podobnym kiedyś rozkładzie pojawiła się ta karta na tym miejscu i nie wiem, czy to chodzi o wybór typu 'pracować dalej, czy nie', czy to coś poważniejszego? :-| Problemem jest też to, że do czasu realizacji zamierzeń muszę robić coś w tym kierunku (czeka mnie kilka egzaminów), a zatem nie mogę być całkowicie oddana ani chwilce nauki, ani chwilce pracy, bo ten cel, egzamin jest priorytetem. Właściwie chodzi tylko o to, która opcja mniej będzie temu priorytetowi przeszkadzać...

Tak więc co as monet, 6 monet, 7 mieczy radzi zrobić? :?:

Tytuł: Re: Wybór
PostZamieszczono: 01 cze 2012 13:30 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Pelleas, zgodnie z zasadami, panującymi na forum Tarotnet, trzeba mieć 10 postów, aby prosić o interpretację innych użytkowników. Poudzielaj się trochę na forum i wrócimy do sprawy.

Tytuł: Re: Wybór
PostZamieszczono: 09 cze 2012 15:47 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Proszę o powrót do sprawy, bo to dla mnie naprawdę istotne :)

Podejrzewam, że dużo monet kieruje nasze domysły w tę pieniężną stronę. As to pewnie generalnie szansa, która jest po to, by ją wykorzystać. Szansa zarobku, ale czy tylko? Zajęcie, jakim się trudzę tez jest mocno powiązane z materialnością, ale to jasne, ze muszę się tym zająć. 8D
6 denarów odebrałam jako radę, że powinnam być bardziej otwarta na różne zajęcia. Tzn. nie zamykać się tylko na studia, czy tylko pracę. Może powinnam być bardziej "hojna" i dzielić czas na kilka zajęć? A może to chodzi po prostu o pracodawcę?
I to 7 mieczy, o co chodzi @-@ nie wiem. Może mam oszukać samą siebie, że nie dam rady? Nie ufać sobie? Tylko której w takim razie stronie nie ufać, tej która mówi 'dasz radę', czy tej 'nie dasz rady'?

Serio boję się, że nim się obejrzę, czas mi zleci, a ja nie zrobię tego, co powinnam i potem będę żałować, ze coś mnie zbyt zaangażowało :< Bo ja leń jestem, a tu trzeba brać sprawy w swoje ręce.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]