Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Czy do niej wróci? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy do niej wróci?
PostZamieszczono: 28 maja 2012 23:58 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

No więc tak, nie przepadam za tym rozkładem, bo wychodzi na to, że odpowiedź jest ostateczna, a wszystko skupia się na jednej karcie. Ale zrobiłam go i już trudno. Fajnie by było, gdybyście mi pomogli, bo jak dla mnie pojawiają się tu nieco sprzeczne komunikaty, a stawiałam karty koleżance na jej byłego partnera. I nie za bardzo wiem, co mam jej powiedzieć. Wygląda to tak:

1. Przyczyna rozstania wg niej: 9 monet - prestiż. Ona uważa, że Pan się zmienił, że chciał się usamodzielnić i zacząć żyć na innej stopie, a nie w "starym, dobrym małżeństwie".
2. Jak ona reaguje na zaistniałą sytuację: 5 mieczy - kiepsko sobie radzi, wylewa swoje żale na niego do znajomych.
3. Co może zrobić, aby on wrócił: 4 kielichów - mam z tym problem, nawet pisałam o tym w wątku o 4 kielichów. Myślę, że chodzi tu o pewną wytrwałość i upór, albo przeciwnie - może potrzeba zasygnalizowac problem już nie otoczeniu, ale jemu?
4. Czego nie robić: II Kapłanka - nie uciekac w głąb siebie, w biernośc. Taka postawa nic nie pomoże, nic nie da. Starac się nie myślec zbyt wiele.
5. Prawdziwa przyczyna rozstania wg niego: 9 mieczy- Nie widział innego wyjścia z tej sytuacji, czuł się może osamotniony, przestraszony sytuacją między nimi, nie miał siły walczyc. Dobrze chyba, że tutaj nie pokazały się kielichy.
6. Obecny stosunek partnera do powrotu: 6 kielichów - wydaje mi się, że on sporo wspomina, sięga do przeszłości i byłby gotowy powrócic do starego układu.
7. Okoliczności zewnętrzne, które przeszkadzają w powrocie: 5 monet - w wątku o 5 monet jest to fajnie opisane, jako kompleksy, przekonanie o tym, że "nie zasłużyłem, nie należy mi się, lepiej się nie angażowac, bo i tak nic się nie uda"... Myślę, że ten facet jest jakoś mocno przekonany o tym, że wszystko zostało zaprzepaszczone, dlatego milczy.
8. Odpowiedź na pytanie: 8 monet - jest kartą wytężonej pracy, ale zarazem rozpoczynania czegoś od nowa i od początku... może to jest kwestia tego, że muszą przepracowac swoje stare problemy, a szansa zaistnieje?
9. Dalsze losy Pytającej: 7 mieczy - ech, niestety odnoszę wrażenie, że tutaj jej postępowanie powinno ulec gruntownej zmianie, bo źle się to skończy, ta gadanina.
10. Rada: Rycerz buław - Robić cokolwiek, robić wiele. Nie rozumiem tego w kontekście zadanego pytania i rozkładu...

Proszę o pomoc, bo jak dla mnie tutaj jakiś taki misz masz wyszedł. :)

Tytuł: Re: Czy do niej wróci?
PostZamieszczono: 29 maja 2012 11:21 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Stworzyłam całą opowieść, nie wiem czy dobrym tropem poszłam,ty znasz sytuację,więc coś tam może wyłapiesz :usmiechniety:

1.On ją postrzegał jako zaradną i dobrze usytuowaną osobę,mającą sporo potrzeb i lubiącą luksus.
2.Ona kompletnie nie rozumie powodu jego odejścia, uważam że bardziej się czuje oszukana niż płacząca
3.Powinna się zastanowić czego brakowało w tym związku, na jakim tle były zgrzyty, jeśli sobie to uświadomi to znajdzie odpowiedż.
Ja sugeruje problem finansów z kart u niego/5 Denarów, 8 Denarów/
4.Uważam, że mu "matkowała" we wszelkich dziedzinach życia/również tych finansowych-brak pracy u niego,albo małe dochody. Zle to wpływało na jego psychikę, nie mógł juz tego znieść na dłuższą metę/9 Mieczy.
5Fatalnie się czuł w takim układzie. osaczony, zadręczał się panującą sytuacją.
6.Ciekawa jestem czy dobrze myślę, ale czy ona go utrzymywała albo jakos wspierała finansowo? Bo ciągle mi ten wątek po głowie chodzi, no w każdym bądz razie przestał się już dobrze czuć w tej "wygodzie" przy niej, choć uczucia ciepłe nadal są i kto wie co będzie jak zrealizuje się ta 8 Den-ale o niej dalej.
7.To jest właśnie jego nieciekawa sytuacja finansowa i emocjonalna.
8.Skupi się na pracy, chce coś sam osiągnąć, do czegoś dojść, poprawi mu to samopoczucie i ego, nie chce być od kogoś zależny.
9.Ona będzie dalej w głowie kombinować, dociekać co i jak-ale nie jest to dobra droga.
10.Jeśli jej zależy/wróc do 4 Puch/ to niech pozwoli mu na samorealizację, aby spróbował robić to czego pragnie, sprawdzić swoich sił, zaznać wolności.

Nie widzę narazie powrotu, tak jak napisałam, myślę, że u jej boku stracił energię, zasiedział się,czuł się osaczony, zatracił cel, teraz chce zacząć się realizować.
Gdy stanie na nogi w 8 Den. sprawy mogą zmienić bieg i Ryc Buł.może być początkiem nowej przygody.
Ufff %D

PostZamieszczono: 29 maja 2012 12:05 
Awatar użytkownika

Ivonn, dziękuję za odpowiedź :* Zweryfikuję na tyle, na ile potrafię i wiem.
Otóż nie, nie było między nimi żadnej zależności finansowej, na dobrej stopie im się żyło - ale głównie dlatego, że Pan jest zamożny i z pewnością może pozwolić sobie na więcej niż Koleżanka. I to by było wszystko, w związku z finansami. Ona - fakt, sama uważa, że przyzwyczaiła się do wygód i komfortu życia z nim, ale nic odnośnie jakiegoś utrzymywania raczej nie było.

Powiem więcej: ostatnio pojawiła się plotka, że koło Pana kręci się jakaś babka - ale jej karty w ogóle nie pokazały, więc możliwe, że albo jej nie ma, albo po prostu nie jest nikim znaczącym dla niego. Chyba, że pokazała się jako Kapłanka :shock: ale to jest raczej wskazanie dla Pytającej, czego nie robić.

Tak sobie pomyślałam, że Rycerz buław może być wskazaniem dla niej do wyjścia z inicjatywą + 4 kielichów - wyrażenie swoich żali (chociaż dalej nie jestem przekonana, co ta karta mówi na pozycji "co robić")

-> 6 kielichów - bardzo pozytywna karta na pozycji jego stosunku do powrotu do niej (przynajmniej takie odnoszę wrażenie) + 5 monet, czyli sytuacja zewnętrzna, która przeszkadza w powrocie - bieda, bieda, bynajmniej nie finansowa, po prostu Państwo nie mają ze sobą kontaktu i tak jakoś głupio, nie wiadomo kto miałby zrobić ten pierwszy krok. Ciągle mam wrażenie, że oni oboje myślą (a przynajmniej ona), że nic już ich nie łączy, że wszystko przepadło, a tymczasem chyba wcale tak nie jest.

Co do reszty to masz rację, Koleżanka chyba nieco stłamsiła faceta, ona jest bardzo trudną i wymagającą osobą, mieli problemy -> facet uciekł. Co nie znaczy chyba, że jej nie kocha, ale jak widać miłość nie wystarczy. Nie zawsze... A ona faktycznie, nie rozumie raczej dlaczego tak się stało i ma spory żal. Jak ten żal się objawia - pokazała nam 5 mieczy.

PostZamieszczono: 29 maja 2012 17:21 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

a nie ma to on kogos innego? 9 den tez o tym mówi i jesli prawdziwa przyczyna rozstania jest 9 mieczy to poprostu miał jej dosc i moim zdaniem to on juz za przeszłoscia ni teskni 5 den bo byduje sobie juz cos nowego 8 den a przeszłosc juz rozliczona.Karta 7 mieczy oglada sie za siebie, to taka wewnetrzna szarpanina samego z soba.Rada rycerz kije mówi mi aby zmienic sytuację, poznac kogos nowego,dowartosciowac się troche

PostZamieszczono: 29 maja 2012 19:55 
Awatar użytkownika

Nie wiadomo, czy kogoś ma, podobno tak, a może wcale nie. Poza tym 9 denarów zwyczajnie nie może wskazywać na kogoś trzeciego, bo stoi na pozycji "przyczyny rozstania wg Pani", a więc logiczne jest, że chodzi o domniemaną przyczynę jego odejścia, a nie na jego aktualną sytuację życiową.

5 monet to, owszem, karta biedy, ale trochę takiej wmówionej sobie. Jeżeli nie chodzi o jego sytuację emocjonalną, to mam wrażenie, że może chodzić o brak jakiegokolwiek materialnego (właśnie! denary przecież) kontaktu między nimi. Cały czas mam na względzie to, że 6 kielichów stoi na pozycji "jego stosunku do powrotu" i jest dosyć silna na tej pozycji. Przecież zarówno sama pozycja jak i karta wskazują na oglądanie się wstecz. Na pewno nie można powiedziec, wnioskując po tej pozycji chociażby, że Pan ten rozdział zamknął!

I rzeczywiście, 8 denarów jest kartą zaczynania od nowa kolejny raz. Ale jest też kartą chcenia, powolnych postępów i starania się. Dążenia do jakiegoś konkretnego celu. Równie dobrze mogą zacząć razem od nowa, podjąc jakąś próbę odbudowy tego związku -> piszę to, mając na uwagę inne karty, o których napisałam powyżej, zwłaszcza 6 kiel.

Fakt, że są pewne nieścisłości w odczytaniu tego rozkładu, ale dla mnie nie jest on negatywny, a umiarkowanie pozytywny dla dziewczyny, powiedziałabym.

PostZamieszczono: 01 cze 2012 11:11 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Maralee, karty wg mnie jednoznacznie mówia,ze nie chce wracac. A tak bez kart, skoro męzczyzna odchodzi to ma jakis powód do tego i ie ma sobie juz nim co głowy zawracac, nie chciał to i nie ma, bedzie inny.Głowa do góry

PostZamieszczono: 01 cze 2012 13:28 
Awatar użytkownika

Nie wszystko, Brzanko, jest tak proste jak komuś mogłoby się wydawać.
Odnośnie kart - mam bardzo mieszane uczucia. Jak dla mnie nie mówią nic jednoznacznie, dlatego wrzuciłam rozkład do szkółki.

PostZamieszczono: 03 cze 2012 20:02 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Rycerz Buław jako rada nie oczekiwać zbyt wiele, nie planować przyszłości w tym związku.
4 Kielichów, nie pogrążać się w stagnacji, zacząć żyć dla siebie.
5 Monet może wskazywać, że związek jest ubogi w prawdziwe emocje i uczucia, wyjałowiony.Brak porozumienia się. Również może wskazywać, że jedna osoba ciągnie związek, druga pozwala na to. Szantaż emocjonalny: "bez ciebie nie dam radę"

Tak jakoś mi się widzi...

PostZamieszczono: 05 cze 2012 16:22 
Awatar użytkownika

Wszystko możliwe :D
Nie wiem, może ja za bardzo lubię tę (byłą już) parę, może ta sytuacja jest mi poniekąd bliska - ale ja tych kart absolutnie nie widzę w tak czarny sposób :) 6 kielichów mówi mi o tym, że są ciepłe uczucia i "chęć powrotu do starego układu" (w jakiejś książce to znalazłam); 5 monet na przeszkodach zewnętrznych - brak kontaktu, ogólne zdołowanie. Rycerz buław to nic innego jak ruch, aktywność - po prostu inicjatywa. 4 kielichów - wytrwałość.

Jedyne, co może martwic to II Kapłanka na pozycji "czego nie robić" oraz karta finalna: 8 denarów - cel chyba ciężki do osiągnięcia. Ale 8 denarów to także rozpoczynanie czegoś nowego kolejny raz, więc dlaczego nie mogłoby chodzić o nich? :)

Ech, to tak jak z niedawnym rozkładem Gosi... szkolka-tarota-f51/prosba-w-interpretacji-t1781.html

wszyscy postawili krechę na tym facecie, tylko ja tam widziałam mnóstwo pozytywów... ;)

PostZamieszczono: 17 cze 2012 18:27 
Stały Bywalec

bez kart powiem, że po prostu daj sobie na wstrzymanie, wiem, że to jest dosyć trudne, ale niech przemyśli uspokoi się i zatęskni...emocje opadną i może coś z tego wyjdzie, jeśli naprawdę mu zależy...naciski to kiepski pomysł, odradzam, z własnej autopsji wiem

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]