Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Czy W będzie biologicznym ojcem? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy W będzie biologicznym ojcem?
PostZamieszczono: 22 maja 2012 20:37 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Jak mam rozumieć X mieczy obok Koła Fortuny w rozkładzie Tak/Nie???W odpowiedzi wyszło: Tak ale.....wiem, że będzie to związane z jakimiś problemami, ale nie potrafię być obiektywna, gdyż W jest mi bardzo bliski. Z góry dziękuję za pomoc :-)

Tytuł: Re: Czy W będzie biologicznym ojcem?
PostZamieszczono: 23 maja 2012 11:26 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Wg mnie oznacza to po prostu wyjaśnienie sprawy, koniec tematu i basta.
Teraz przyjdzie ponieść tego konsekwencje. Możliwe,że nie będzie ta sytuacja panu na rękę, bo będzie się to wiązało z uporządkowaniem starych spraw i ułożeniem sobie w głowie co dalej.Kotłownia myśli.

PostZamieszczono: 24 maja 2012 10:44 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Przemyślałam raz jeszcze Twoje pytanie Czuczko i uzmysłowiłam sobie, że chyba żle je zrozumiałam. Tzw. błąd w założeniu, czy chodzi o to,że ten pan chce być ojcem,ale mają z partnerką z tym problemy?

10 Mieczy to cykliczność, popełnianie podobnych błędów, to wezwanie aby wyjść z tego koła i spróbować od początku ale inaczej niż dotychczas próbowano. Szanse więc są. Ważne jest w tym przypadku to, jakie metody,sposoby były stosowane,one nie są dobre, bo efekt będzie zawsze taki sam jak było wcześniej.

Odp.tak,będzie,ale trzeba wprowadzić inną metodę,pójść inną drogą niż dotychczas, wyzwolić się ze schematu w którym się tkwi.
Pozdrawiam
Iv

PostZamieszczono: 25 maja 2012 20:55 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

10 mieczy to karta szybko kończących się spraw, nagłych zdarzeń, tak jakby uciętych. Być może chodzi o to, że ojcostwo zostanie potwierdzone, ale nie będzie kontynuacji ze strony W, albo tak jak napisała Ivonn - nie będzie to mu na rękę i zderzy się nagle z problemami.

PostZamieszczono: 31 maja 2012 12:41 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Moje drogie wróżki chodzi o to, że W obawia się, że może mieć trudności w zostaniu ojcem ze wzgledu na swoje zdrowie. Pytanie dotyczyło przyszłości.Między innymi czy jego stan zdrowia mu na to pozwoli... Maralee jeżeli 10 mieczy to karta kończących się spraw czy może to oznaczać, że zostanie ojcem, ale nie wychowa tego dziecka?

PostZamieszczono: 31 maja 2012 16:15 
Rozglądam się
Awatar użytkownika

10mieczy; skończą się problemy Koło Fortuny; zostanie ojcem.

PostZamieszczono: 31 maja 2012 18:18 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Czuczka pisze:
Moje drogie wróżki chodzi o to, że W obawia się, że może mieć trudności w zostaniu ojcem ze wzgledu na swoje zdrowie. Pytanie dotyczyło przyszłości.Między innymi czy jego stan zdrowia mu na to pozwoli...
Aha, to trochę zmienia postać rzeczy - myślałam, że dziecko już jest na świecie, ew. pani jest w ciąży i oczekuje, a Pan się zastanawia czy to on będzie ojcem czy nie on. Ok, wiemy już, że może nim być, a nawet, że nim będzie. Problem w tym jedynie, że jest jakieś "ale" i 10 mieczy musi być rozpatrywana w kontekście negatywnym, aby to wszystko było logiczne. Jak dla mnie może tu chodzić o to, że będą jakieś trudności w zajściu w ciążę lub w leczeniu Pana i nie wszystko będzie do końca jasne. Sprawa leczenia/problemów może się przedłużać i w kółko się kręcić, niemniej ostateczny wynik jest pozytywny - po jakimś czasie powinno się udac :)

PostZamieszczono: 13 cze 2012 18:24 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Mi się wydaje, że tak, ale tylko i pod warunkiem, że będzie się leczył, problem pozostawiony sam sobie będzie powracał i uniemożliwi mężczyźnie poczęcie dziecka. Jeśli się już leczy, to znaczy, że problem może powracać i trzeba się badać regularnie i niestrudzenie. No to ja bym tak to widziała.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ]