Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Umiarkowanie, Śmierć, Diabeł... co to za osoba?! : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Umiarkowanie, Śmierć, Diabeł... co to za osoba?!
PostZamieszczono: 19 maja 2012 14:37 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Co można powiedzieć o osobie, na którą "składają się" karty
XIV Umiarkowanie, XIII Śmierć, XV Diabeł?
Wylosowane z całej talii, dokładnie w tej kolejności.

Myślę, że ta osoba sieje jakiś niezdrowy ferment, miesza w towarzystwie, coś mąci. Wywołuje kłótnie, spory. Z początkowego anioła, dobrej duszy (Umiarkowanie) może przeobrazić się niemal niepostrzeżenie (Śmierć) w osobę niegodną zaufania, manipulanta (Diabeł). Myślę, że tutaj energia Diabła jest zdecydowanie silniejsza niż Umiarkowania, w połączeniu z kartą Śmierci może wskazywać na to, że osoba ta ma silne wpływy negatywne w swoim otoczeniu i stara się przerobić osoby jej towarzyszące na swoją modłę.

Sama byłam zaskoczona tymi kartami, co możecie o nich powiedzieć w kontekście zadanego pytania?

Tytuł: Re: Umiarkowanie, Śmierć, Diabeł... co to za osoba?!
PostZamieszczono: 22 maja 2012 17:45 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

co to za soba to sie ciagnie jedna karte z samych aw bo tu kazda mówi co innego, a diabeł to pjak ;P

PostZamieszczono: 22 maja 2012 21:27 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Moim zamiarem było wyciągnąć trzy, a że wszystkie to Arkana Wielkie i w dodatku takie to... no wybacz, tak się czasem zdarza :P

PostZamieszczono: 28 maja 2012 09:46 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Napewno w chwili obecnej jest bardzo chwiejna w zachowaniu i nie można jej ufać, bo jest pod wpływem silnej energii Diabła, z reszty kart to jakby miała dwie twarze.
Umiar ze Śmiercią w odniesieniu do Diabła dla mnie oznacza tutaj, że próbuje się zmienić, wyzwolić albo z jakiegoś nałogu lub innej zależności od kogoś, czegoś i to jest na plus, to zmagania z samym sobą, aby się zmienić i zacząć panować nad sobą w pełni, ale nie jest jej łatwo.Przechodzi trudny dla siebie okres, chce może i dobrze, ale może nie dawać rady.Na chwilę obecną osoba sama nie panuje nad swoimi poczynaniami.

Możliwe też, że sieje pozory pewnych zachowań aby ukryć jej prawdziwe zapędy, tak czy siak wymagana jest ostrożność.
Tak to odebrałam.
Iv

PostZamieszczono: 31 maja 2012 07:39 
Rozglądam się
Awatar użytkownika

moim zdaniem to osoba uzależniona od alkoholu.

PostZamieszczono: 06 cze 2012 19:57 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Wydaje mi sie ze ta osoba moze miec dwa oblicza, z jedej strony spokoj i rozwaga , ale z drugiej manipulant i klamca..

PostZamieszczono: 16 cze 2012 09:20 
Stały Bywalec

hmm...no ja bym powiedziała, jak moje poprzedniczki "ta" osoba ma 2 twarze, z poukładanej z równoważonej, przechodzi w agresywną, manipulacyjną osobę ;/

PostZamieszczono: 23 cze 2012 12:37 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Może to osoba, która myśli, że 'chce dobrze' (Umiarkowanie), ale jakoś jej to nie wychodzi..?

PostZamieszczono: 24 cze 2012 00:04 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Maralee pisze:
Co można powiedzieć o osobie, na którą "składają się" karty
XIV Umiarkowanie, XIII Śmierć, XV Diabeł?
Wylosowane z całej talii, dokładnie w tej kolejności.

A czy zadawałaś jakieś konkretne pytanie czy to było robione z jakiejś okazji, przyczyny? Bo mi się wydaje, że karty opisują nieodwracalną zmianę w tej osobie. Być może pod wpływem jakichś zdarzeń, zmieniła się z osoby spokojnej, zdystansowanej, spokojnej, w skrajność. Być może stała się uzależniona od używek, co też wpływa na kontakty z ludźmi. Stała się po prostu zepsuta w środku, bez zasad, bez kręgosłupa moralnego. Śmierć między Umiarkowaniem a Diabłem zamyka drogę powrotną, nie wiem więc czy możemy tu mówić o dwóch twarzach funkcjonujących równocześnie - ja bym się skłaniała, że osoba ta tak się po prostu zmieniła.
Maralee, a powiedz nam coś więcej o tej osobie :oczko:

PostZamieszczono: 26 cze 2012 08:17 
Stały Bywalec

Mysle ze ta osoba albo stwarza pozory cichej I spokojnej a w rzeczywistosci to wcielony disbelief, albo jest cicha I spokojna a pod wplywem alkoholu.... Ale ja dopiero zaczynam przygode z tarotem wiec moge Sie :usmiechniety: mylic. Pozdrawiam

PostZamieszczono: 26 cze 2012 13:12 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Również w moim odbiorze to typ osoby uzależnionej (od czegokolwiek).
To taki dr Jekyll i Mr Hyde o podwójnej osobowości. I właśnie nałogowcy mają takie zachowania z powodu wyniszczania szarych komórek. Diabeł zawsze mi wychodzi na alkoholików. Śmierć to także szkodliwe przyzwyczajenia. W ogóle odbieram, że ta osoba powinna się udać do specjalisty od psyche (?)

[color=#400080]"Żaden system wróżebny nie jest wyrocznią - choć nie jest powiedziane, ze być nią nie może - wiadomo tylko, że od Ciebie zależy czy będziesz grał w życiu rolę błazna czy króla"[/color]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]