Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Czy widać w tych kartach pracę ? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy widać w tych kartach pracę ?
PostZamieszczono: 11 maja 2012 21:16 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Położyłem karty na resztę tego miesiąca. "Jak będą przebiegać me wszelkie sprawy od teraz do końca tego miesiąca ?" Lub po prostu "Jaki to będzie okres dla mnie ?" Równoległe karty.

1. Sprawiedliwość 2. Król Mieczy 3. IV Miecze®

Widać same miecze. Pisząc to mam na myśli też ten miecz na WA. Aż chłodem powiało po mnie. Ta kobieta z WA tak srogo patrzy się na mnie, ten Król Mieczy też ma takie jakieś surowe, bezwzględne spojrzenie. Przerąbane. Jakieś tu widzę sądy, decyzje prawne hehe.
No ale co ? Przecież ja nic nie mam do ukrycia czy skłamania :nie wiem:

A i byłyby te sprawy już na czasie. Czekam na decyzję z urzędu zasiłków. Za pierwszym podejściem odmówiono mi go, więc złożyłem odwołanie. Wczoraj dostałem list z tego urzędu, że mam stawić się - jak to powiedzieć - na taki mały sąd. No i tam zapadnie decyzja czy przyznają mi to czy nie.

IV Miecze w rewersie to - jak pamiętam z tego forum - jedno ze znaczeń to dochód pasywny. Zasiłek to nie to samo co renta, emerytura, zysk z inwestycji, no ale w sumie też dochód pasywny jakby na to nie patrzeć. Ktoś nie pracuje a otrzymuje pieniądze. Także wygląda na to, że przyznają mi go. Chociaż jeśli ktoś to widzi inaczej i potrafi uzasadnić swoje racje to proszę o komentarz.

Ta Sprawiedliwość i Król Mieczy mogą tworzyć pojęcie o dwóch jednocześnie sprawach w toku (dwóch różnych sędzi). Bo tak faktycznie u mnie jest. Druga sprawa to też taka poprzez urząd.

Jeszcze tak pomyślałem. Chyba to też może znaczyć pewne narzucenie samodyscypliny sobie (Sprawiedliwość). Bo ostatnio żyję poza takim normalnym schematem dnia, no i przez to zrobiłem się też taki jakiś sflaczały.

No i moje główne pytanie: czy widać tu w ogóle pracę?/lub powrót do tej samej pracy? (jakkolwiek tam).

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

Tytuł: Re: Czy widać w tych kartach pracę ?
PostZamieszczono: 11 maja 2012 21:51 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Ja myślę, że tutaj wyszło głównie to, co napisałeś Ty sam: dochód pasywny, wygranie sprawy, przyznanie Ci pensji. Wnioskuję to po karcie Sprawiedliwość, powinna być dla Ciebie pomyślna, pomimo chłodu i obojętności urzędników (Król mieczy).

Odnośnie pracy - nie widzę tutaj żadnego zatrudnienia. 4 mieczy mówi wybitnie wręcz o odpoczynku, oczywiście czasowym, na jakiś czas. To w gruncie rzeczy dobra karta, mówi, że jesteś zdeterminowany i w końcu przyjdzie i na Ciebie pora - musisz jedynie się nieco zregenerować, poczekać na właściwy moment :) Siedem, do końca tego miesiąca już naprawdę niewiele zostało, czas leci szybko, nawet przy 4 mieczy! ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ]