Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 przyjaciółka- partnerski i jej milczącego "chłopaka" : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: przyjaciółka- partnerski i jej milczącego "chłopaka"
PostZamieszczono: 05 lip 2012 00:29 
Stały Bywalec

Dzisiaj przyjaciółka poprosiła mnie o karty odnośnie "swojego" chłopaka o którego pytałam się kilka wątków dalej. Jeszcze się do niej nie odezwał, ona też nie podejmuję inicjatywy tylko obserwuję jest bierną stroną odnośnie kontaktu, tak samo jak i on. Poprosiła mnie o karty zobaczyć jak to wygląda...zdecydowałam się na partnerski:

On:
Wnosi: 2 buław
Głowa: Rycerz pucharów
Serce: Sprawiedliwość
Co pokazuje na zewnątrz: Kapłanka

Ona:
Wnosi: 6 buław
Głowa: 5 denarów
Serce: 3 miecze
Co pokazuje na zewnątrz: Cesarz

wspólna karta na nich: Król pucharów

Przyszłość: Mag, Diabeł, Giermek mieczy

hm to jest bardzo ciekawe, odnośnie jej to dobrze bardzo ujęły to karty boli ją ten brak kontaktu, ta niepewność co dalej to że nie odzywa się nieczyste zagranie wobec niej...ale pomimo to czuję się dobrze, za bardzo nie ubolewa aż tak nad tym, panuję nad tym twardą stopa po Ziemii...
Zaś on to już kompletnie nie wiem, wnosi 2 buław, pokazuję na zewnątrz Kapłanka to tak jakby była jeszcze inna kobieta...ale tak myślę, że obecnie przyjął postawę bierną wobec nie, zrobił taką jedną wielką tajemnicę i jest taka jedna wielka nie wiadoma dla niej...ale w sercu sprawka to jest gra fair więc kobieta chyba raczej tu odpada...bardziej, bierze to wszystko na logikę...wahania tu widać zastanawia się nad uczuciami swoimi...a w tej sprawiedliwości dopatruję się jakoby dojrzał emocjonalnie do tego aby wyjaśnić jej to całą sytuację...jako karta wspólna to odbieram to tak jakby to on wszystko trzymał w rękach i od niego wszystko zależy...a w przyszłości, albo on zadziała i zacznie od nowa ją zdobywać, albo po prostu pozna jakiegoś nowego Pana

Proszę o spojrzenie i dodanie opinii do tego rozkładu...niepokoi mnie u niego ta kapłanka i sprawiedliwość na poziomie serca

Tytuł: Re: przyjaciółka- partnerski i jej milczącego "chłopaka"
PostZamieszczono: 05 lip 2012 10:11 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

napiszę to co widzę u niego bo to cię niepokoi :)
On:
Wnosi: 2 buław-zastój , bezruch, zdobył to co chciał i teraz nie bardzo wie co dalej czynić, ma dylemat i chciałby i boi się , widać u niego że ma z kimś mały romans stąd wahania i niezdolność do decyzji co dalej

Głowa: Rycerz pucharów-w głowie ma już nową zdobycz, nowy obiekt pragnień , rycerz pucharów nie jest stały

Serce: Sprawiedliwość- serce chłodne, rozważa co na tak , co na nie, tutaj tylko umysł pracuje , kalkulacja nie ma uczuć

Co pokazuje na zewnątrz: Kapłanka-ukrywa jakaś przyjaźń możliwe że to nowy obiekt westchnień, a twoją koleżankę traktuję jak przyjaciółkę .

Tytuł: Re: przyjaciółka- partnerski i jej milczącego "chłopaka"
PostZamieszczono: 05 lip 2012 10:29 
Stały Bywalec

i właśnie ja tego się obawiałam...te milczenie to jest bardzo dziwne i to już sporo czasu i tak szczerze nie sądzę, żeby moja przyjaciółkę jeszcze jako taką brał pod uwagę bo chociaż by udawał, utrzymywał jakiś stały kontakt a tu o nic...sama mi opowiadała, że przed wyjazdem tyle jej naobiecywał itd a potem milczał i bez słowa wyjaśnienia...jaki drań

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]