Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 czy ona jest w ciąży?? czy jednak mówi prawdę?? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: czy ona jest w ciąży?? czy jednak mówi prawdę??
PostZamieszczono: 20 lip 2012 02:37 
Stały Bywalec

jestem w szoku, 1 raz w życiu coś takiego mnie spotkało...i od razu na wstępie przeprzaszam, za wszelkie literówki i jakieś nieścisłości bo nie jestem w stanie trzeźwo myśleć, nie przez późno godzinę, lecz przez to co mnie spotkało...
zaczne od początku...w moim życiu jakiś czas temu pojawił się ex...starał się abyśmy wrócili do siebie itd...wiele miałam dylematów, ale postanowiłam dać jeszcze jedno szanse i co?? odezwała się jakaś panienka do niego, informując go, że okres jej się spóźnia i jest prawopodobieństwo, że będzie ojcem ;o dziewczyna (dziecko) ma 19 lat ( bez komentarza). Podobno wszystko odbyło się z zabezpieczeniem...ale cóż

Czy ona jest w ciąży??
10 denarów, as pucharów, 2 pucharów dodatkowo 9 mieczy i 6 buław

zakochała się i boi się że go nie będzie miała i deklaruję, że tak??
bo szczerze mówiąc as pucharów z 2 pucharów to na ciąże by też się zanosiło...
kurcze proszę o pomoc bo ja z byt emocjonalnie do tego podchodzę...w 10 mieczy teraz bym się dopatrywała ciązy

Tytuł: Re: czy ona jest w ciąży?? czy jednak mówi prawdę??
PostZamieszczono: 20 lip 2012 09:02 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Euforia1990 pisze:
Czy ona jest w ciąży??

Wyciągnęłam swoje karty:

Za- As Denarów
Przeciw - Rycerz Buław
Wynik - As Pucharów

Ciągnęłam z talii Vanessa Tarot. Przeciw jest Rycerz Buław. Na mojej karcie spadochroniarz szykujący się do skoku - ubrany w kombinezon, okulary ochronne... - skojarzył mi się z Twoim Ex i zabezpieczeniem, o którym wspomniałaś.
Jednak karty "za" i "wynik" w moim odczuciu mogą przemawiać za ciążą.

PostZamieszczono: 20 lip 2012 10:37 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Euforia1990 pisze:
Czy ona jest w ciąży??

Może być w ciąży.
Jest karta rodziny wielopokoleniowej, w której ważne są korzenie oraz zabezpieczenie materialne, może być tu też mowa o pomocy finansowej w obrębie rodziny, może domagać się alimentów albo założenia rodziny.
As i 2 Puch może być nowym poczęciem.

Z kart Mewy odbiór mam też na tak, a Ryc. Buław to on jako nieodpowiedzialna osoba, nie będzie chciał ponieść konsekwencji, nie będzie się chciał z nią żenić.

Kartami prawdy i tak nie dojdziesz, ostrożnie podchodż do sprawy-zbyt poważna, jeśli to ten Pan co wyjechał i nie miałaś z nim długo kontaktu to pamiętam tego Pustelnika, Pazia Pucharów, było wtedy, że coś go gryzie, że jest problem, a z Paziem Pucharów mogło wskazywać na dziecko.
Zyczę rozsądnych decyzji.

PostZamieszczono: 20 lip 2012 14:00 
Stały Bywalec

dziękuję, że odpowiedziałyście...nie nie to zupełnie inny mężczyzna, Ex z przeszłości...po kartach właśnie może być...podobno zabezpieczenie było, ale wiadomo mogło coś wyjść

dziękuję Kochane za pomoc...sprawa wyjaśniła się na całe szczęście...i ta dziewczyna jednak nie jest w ciąży...ale jeszcze wyciągnełam wniosek, że do przeszłości się nie wraca pozdrawiam gorąco

Mariola:Połączyłam posty..

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]