Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 prośba w interpretacji : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: prośba w interpretacji
PostZamieszczono: 26 kwie 2012 15:48 
Stały Bywalec

rozkład maralee proszę o pomoc w interpretacji
czy on wróci do mnie ja 16,08,83 on 13,07,80

1. Przyczyna rozstania wg Ciebie: 6 kielichów - uważasz, że albo Panu brakowało ciepła i czułości w tym związku, albo tęsknił do dobrych chwil z Waszej przeszłości, może Ci się wydawać, że odszedł przez to, że między Wami nie było już tak jak kiedyś. A może myślisz po prostu, że on przestał kochać Cię bezwarunkowo...?
2. Jak reagujesz na zaistniałą sytuację: Król mieczy- analizujesz, kombinujesz, dużo o tym myślisz. Ale jednocześnie starasz się zachowywać trzeźwo, nie tracić panowania nad sobą, nie wpadać w panikę.
3. Co możesz zrobić, aby on wrócił: 5 buław- wydaje mi się, że ... masz konkurencję. To pierwsza karta, która pokazuje to w tym rozkładzie. Jednak jako karta rada 5 buław mówi, że nie jesteś na straconej pozycji - musisz walczyć! Nie poddawaj się, chociaż wibracja Piątki jest trudna i może być ciężko. Wykorzystaj całą swoją energię, stań w szranki, spróbuj. Może się uda.
4. Czego nie robić: 6 mieczy- nie odchodzić, nie oddalać się, nie rezygnować z tej relacji. Nie odcinać się od niego. Ta karta jedynie potwierdza to, co mówiła 5 buław: zmaksymalizuj energię, szanse są.
5. Prawdziwa przyczyna rozstania wg niego: 3 mieczy- w pewien sposób jest to pocieszające, bo znaczy to, że decyzję podjął rozum, nie serce. Widocznie Jacek czuł się rozczarowany Waszym związkiem i problemami, z jakichś powodów zraniony... Nie widział innego wyjścia z tej sytuacji.
6. Obecny stosunek partnera do powrotu: 7 buław- Jacek broni się jak może. Stawia na swoim. Jest przekonany, że dla niego będzie lepiej jak pozostanie w takim stanie, jaki jest teraz.
7. Okoliczności zewnętrzne, które przeszkadzają w powrocie: As kielichów- to tak jakby... miał już kogoś, przynajmniej na oku. Ktoś wzbudził w nim jakieś ciepłe uczucia może, może Jacek stoi właśnie przed początkiem romansu. W każdym razie karta ta podkreślałaby konieczność podjęcia rywalizacji , o której mówiła 5 buław.
8. Odpowiedź na pytanie: Królowa monet- jak dla mnie to na dwoje babka wróżyła. Z jednej strony odpowiedzią jest pozostanie przy jakiejś innej kobiecie, z drugiej strony... jeżeli Wasz związek był związkiem poważnym, stałym, Jacek może postawi na trwałość, będzie chciał ustatkować się przy Tobie... Nie wiem, dlatego optuję za tym, abyś umieściła ten rozkład na forum, aby mogli się wypowiedzieć na jego temat jacyś inni, bardziej doświadczeni użytkownicy... Jest to Mały Arkan, więc nic nie jest przesądzone. Myślę, że masz szanse.
9. Dalsze losy Pytającej: 4 kielichów - myślę, że uprzesz się na jego powrót, będziesz bardzo mocno tego chciała i będziesz skoncentrowana na tym, aby on wrócił. Z jednej strony to dobrze, bo wskazuje na to, że wiesz, czego chcesz i to może się ziścić. Z drugiej strony... możesz nie zauważać tego, co masz przy sobie, skupiać się tylko na tym czego Ci brak, co straciłaś.
10. Rada: Królowa buław - Znaj swoją wartość! Dbaj o siebie, bądź pewna siebie - nie pozwól, aby ta sytuacja Cię przytłoczyła, zdołowała, aby odbiło się to na Twoim wizerunku. W żadnym razie! Powinnaś, tak jak Królowa buław, eksponować swoje atuty na zewnątrz. Także w walce o Jacka.

Tytuł: Re: prośba w interpretacji
PostZamieszczono: 01 maja 2012 10:41 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Wg mnie to z tych kart wynika,ze on całkowicie odciął sie od przeszłosci, ta krolowa monet mozesz byc ty. On nie wróci. Tu nie ma karty powrotu

PostZamieszczono: 01 maja 2012 15:01 
Rozmowny Użytkownik

1. Przyczyna rozstania wg Ciebie: 6 kielichów
Pan pogodził się z myślą że najlepsze już niestety macie za Sobą.Zaczal sie stopniowo wypalac, czuc że To nie To.
2. Jak reagujesz na zaistniałą sytuację: Król mieczy - Analizujesz daną sytuację pod kontem wszytskich możliwych czynnikow wewnetrznych jak i zewnetrznych. Nie szukasz rozwiazania a zasatanawiasz się "jak to się mogło stac?"
3. Co możesz zrobić, aby on wrócił: 5 buław
V buław to szybka relacja.Działanie impulsywne bez zastanowienia,danie o Sobie znać.i często kojarzy się z praca, z wspolnymi działaniami.
4. Czego nie robić: 6 mieczy
Nie analizować! Myślami, sama Siebie do Ziemi przybijasz. Przestań myślec, zastanawiać się idz dalej. Im dłuzej myślisz tym dziwniejsze myśli do głowy Ci przychodzą.
5. Prawdziwa przyczyna rozstania wg niego: 3 mieczy-
Męczył się. Poczuł że coś sie wypaliło,coś skończyło. Babcia na 3 mieczy mawiała Karta zamknietego serca.
6. Obecny stosunek partnera do powrotu: 7 buław
raczej nie myśli o powrocie, tu gdzie jest tam ma dobrze.
7. Okoliczności zewnętrzne, które przeszkadzają w powrocie: As kielichów-
Zaczyna coś od nowa,jakieś nowe uczucie się w nim tli.
8. Odpowiedź na pytanie: Królowa monet
Ma już na oku pewną Panią,z nią myśli o czymś trwalszym.Was łączyło dużo, czas wspomnienia, pieniadze,zobowiazania (naszczescie nie kredyt hipoteczny )
9. Dalsze losy Pytającej: 4 kielichów -
Niestaty w dalszym ciagu bedziesz siedzieć i analizować, snuć plany ,zastanawiać się.Ciągle będzie męczyć Cię poczucie beznadzieji, niedowartościowania .
10. Rada: Królowa buław
Zadbaj o Siebie, wypięknij dziadowi na złość ;)

pozdrawiam

PostZamieszczono: 02 maja 2012 05:04 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Moim zdaniem te III Miecze mówią o "trójkącie". Mamy jeszcze w rozkładzie dwie Królowe. Także sądzę, że już przez pewien czas balansował/lawirował on między Tobą a nią. Tak, jeszcze gdy był on z Tobą w związku. Po prostu poczuł się po pewnym czasie już zmęczony takim układem i podjął decyzję taką jaką podjął.

Ten Król Mieczy mówi, że poczułaś się zraniona rezultatem tej relacji. K.M. nie jest przyjemną kartą jeśli chodzi o uczucia.
I widzisz! I Ty jeszcze zamartwiasz się tym ? Kobieto, daj z tym spokój! Przejrzyj na oczy! On obracał Ciebie i ją jednocześnie!!! Czy ta Twa melancholia teraz warta jest jego samego ?
Według Królowej Monet może to być brunetka, ewentualnie szatynka o ciemniejszej karnacji. Ale to już w sumie nieważne.

Co do Królowej Kijów to dokładnie tak. Masz zwrócić na siebie uwagę (innych mężczyzn :wink: , czy nawet jego samego, i to bez względu na rezultat), iść przebojem przez ten "męski świat".
Poddawanie się melancholii (IV Puchary) Ci nic nie da, w tym wypadku tylko sama sobie zaszkodzisz bardziej.

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 02 maja 2012 10:08 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Straszni pesymiści na tym forum ! ;)
Z drugiej strony, patrzcie - jest karta co robić - 5 buław, czyli walka. A więc jest jakaś nadzieja, że się uda "wywalczyć" względy, pokonać konkurencję.
Czego nie robić - 6 mieczy, czyli odcięcie się. Nie odcinać się więc, drążyć temat.
I kto wie, że ta Królowa denarów to nie będzie stabilizacja u boku Gosi? Dlaczego Siedem od razu stwierdzasz, że Pan zdradzał Gosię? Dla mnie to trochę nie fair, ot, karta 3 mieczy pokazuje zwyczajnie, że czuł się rozczarowany tym związkiem, że z jakichś powodów przestał przynosić mu satysfakcję. Moim zdaniem karty nie pokazały zupełnie, że Gosia i jej związek są bez szans...

PostZamieszczono: 03 maja 2012 00:28 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Te V Kijów mówi żeby stawić czoła obecnej sytuacji. Nie poddawać się, w tym sensie żeby niedołować się dalej/bardziej. Gdzieś czytałem, że V Kijów mówi o tej takiej pewnej sile wewnętrznej, którą posiadamy w sobie. Zamiast dumać - oj jaka to ja jestem nieszczęśliwa i trwać w takim stanie dalej - to lepiej już skupić się na sprawie, która w kolejności jest następnie nam ważna.
Tak, wiemy, że V Kijów może mówić też o konkurencji, no ale - wybacz - ja tego nie widzę w ten sposób tutaj. Że jakoby Gosia ma konkurować z rywalką o względy pana. Tym bardziej, że on już przecież wybrał. On już zdecydował. I zapewne miał na to dosyć czasu.

Co więcej, te VI Mieczy, stosownie pod dane tu pytanie - tak moim zdaniem - mówi, żeby więcej już nie planować w związku z tym. No, tak to widzę.

Maralee pisze:
Dlaczego Siedem od razu stwierdzasz, że Pan zdradzał Gosię? Dla mnie to trochę nie fair, ot, karta 3 mieczy pokazuje zwyczajnie, że czuł się rozczarowany tym związkiem, że z jakichś powodów przestał przynosić mu satysfakcję.

A to jak spojrzałem na ten rozkład to i przyszło mi takie skojarzenie, i co zrobisz :usmiechniety:

Wiesz, inaczej to jest po nieudanym związku zostać samemu/samej, a już co innego - że tak powiem nieładnie - "przesiąść się" z partnerki na partnerkę. I w takim to wypadku ból jego serca jest (wiele) mniejszy.

Oczywiście jak zawsze, nie twierdzę, że ma interpretacja jest jedynie słuszną.

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 03 maja 2012 08:27 
Stały Bywalec

nie on mnie nie zdradzał. a tą nową dziewczynę poznał pod koniec lutego i jest blondynką.
dzięki

siedem pisze:
Moim zdaniem te III Miecze mówią o "trójkącie". Mamy jeszcze w rozkładzie dwie Królowe. Także sądzę, że już przez pewien czas balansował/lawirował on między Tobą a nią. Tak, jeszcze gdy był on z Tobą w związku. Po prostu poczuł się po pewnym czasie już zmęczony takim układem i podjął decyzję taką jaką podjął.

Ten Król Mieczy mówi, że poczułaś się zraniona rezultatem tej relacji. K.M. nie jest przyjemną kartą jeśli chodzi o uczucia.
I widzisz! I Ty jeszcze zamartwiasz się tym ? Kobieto, daj z tym spokój! Przejrzyj na oczy! On obracał Ciebie i ją jednocześnie!!! Czy ta Twa melancholia teraz warta jest jego samego ?
Według Królowej Monet może to być brunetka, ewentualnie szatynka o ciemniejszej karnacji. Ale to już w sumie nieważne.

Co do Królowej Kijów to dokładnie tak. Masz zwrócić na siebie uwagę (innych mężczyzn :wink: , czy nawet jego samego, i to bez względu na rezultat), iść przebojem przez ten "męski świat".
Poddawanie się melancholii (IV Puchary) Ci nic nie da, w tym wypadku tylko sama sobie zaszkodzisz bardziej.

PostZamieszczono: 03 maja 2012 09:57 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Hmm, Siedem... może rzeczywiście, sama już nie wiem. Karty faktycznie nie pokazują wielkiej radości i entuzjazmu. Mimo wszystko, jak dla mnie nie są też absolutnie tragiczne, ja miałam zupełnie inne skojarzenia. Gdyby się tak zastanowić, to w talii jest bardzo niewiele kart, które mogłyby pokazać powrót jako taki. Może Gosia jest tą brunetką - Królową denarów, może w ostateczności to o nią chodzi? Sam napisałeś, że 5 buław to między innymi wytrwałość, a pytanie było "co zrobić aby wrócił". Pokonać konkurencję, nie poddawać się...

Cóż, jak wspomniałam, nie wiem już sama, zdaję sobie sprawę, że na logikę może lepiej byłoby przyznać Waszą interpretację, ale tak się uczepiłam tej szansy... Może Kinga coś dopowie :)

PostZamieszczono: 03 maja 2012 20:35 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

gosia1608 pisze:
nie on mnie nie zdradzał. a tą nową dziewczynę poznał pod koniec lutego i jest blondynką.

To może jakaś tleniona blondyna to jest hehe. Żartuję. Zresztą, to już nie jest takie istotne na tle całego rozkładu jaki kolor włosów ma ona.

Pewna jesteś, że tą dziewczynę poznał pod koniec lutego ? Skąd możesz to wiedzieć ? Dałabyś głowę ? Nie powiesz, że chodziłaś za nim krok w krok.

Załóżmy że faktycznie poznał ją pod koniec lutego. To w takim wypadku miał jeszcze jakąś inną kobietę przed nią i w międzyczasie gdy z Tobą żył. To już tak idąc według mego rozumowania co do kart. Te III Miecze i te dwie Królowe to jakoś tak przemawiają do mnie chcąc-nie chcąc.

Jeszcze coś. W innym wątku (w tym samym dziale) gdzie sama jesteś jego autorką zauważyłem pewien taki Twój post, z dnia 30 listopada ubiegłego roku. Przeczytaj więc to co wtedy napisałaś jeszcze raz. Mówisz, że nie zdradzał on ?

Okey, nie zdradzał to nie zdradzał. Nie ma sprawy :usmiechniety:

— Steven Weinberg

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]