Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Rozklad : Jaki dana osoba ma stosunek do mnie ? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rozklad : Jaki dana osoba ma stosunek do mnie ?
PostZamieszczono: 19 kwie 2012 19:08 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Nie dawno natknelam sie na forum na rozklad, ktory mowi o tym jaki dana osoba ma stosunek do (czegos/kogos) w tym przypadku do mnie.
Od niedawna, mam w swoim otoczeniu pewna osobe, ktora strasznie chce sie "zaprzyjaznic" i byc w bliskim kontakcie, ale jednak inne, bliskie mi osoby sugeruja abym uwazala..

Rozklad 4 kart:
1. Co dana osoba ma w glowie?
2. Co ma w sercu?
3. Co pokazuje na zwnatrz?
4. Co ukrywa?

no wiec postawilam karty i oto co wyszlo:
1. IV monet
2. Sprawiedliwosc
3. Giermek Bulaw
4. VIII Bulaw

OMG, prawie spadlam ze stolka, karty normalnie" wykrzyczaly" do mnie..
pozycja 1( IV Monet) trafiona w 10 !
Osoba o ktora pytalam, jest materialistka do szpiku kosci, bardzo interesowna.
nie wspomne o chwaleniu sie i jakies takiej dziwnej, niezdrowej konkurencji..

pozycia 2(Sprawiedlisowc), troche mnie zmylila..
Sprawiedliwosc, to karta ktora mowi czesto o sadach,o sprawdach urzedowych, kojarzy mi sie z takim chlodem, brak emocji. Potwierdza tylko ze jest to takie poprawne zachowanie, ale niekoniecznie z w szczerych intencjach. Ciekawostka jest, ze osoba ta pracuje w fimie adowkackiej!!

pozycja 3 ( Giermek Bulaw)
Rzeczywiscie, 100% prawdy, jest tej osoby pelno, lubi byc wsrod ludzi, ;lubi jak sie duzo dzieje, towarzystka, rozgadana, lubi wzbudzac zainteresowanie..

pozycja 4 ( VIII bulaw)
Co ukrywa..
na Watku VIII bulaw, Kinga dala mi jednka do myslenia na ta ostatnia karte..
Czy sa podstawy aby ta osoba cos ukrywa,miala jakis niecne zamiary.. czy aby nie dopowiadam sobie, skoro ta karta jesst troche powiazana z z karta Sprawiedliwosc.., moze Kinga ma racje, moze jednak nie ma dowodow, i warto przeanalizowac sytacje??

Dodatkowo postawilam karty czy powinnam sie przyjaznic z ta osoba..
i oto co wyszlo : VII bulaw / II monet / wierza

Tytuł: Re: Rozklad : Jaki dana osoba ma stosunek do mnie ?
PostZamieszczono: 29 kwie 2012 01:05 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Cytuj:
2. Co ma w sercu?
pozycia 2(Sprawiedlisowc)

Rzeczywiście, pod takim pytaniem nie jest to ładna karta. U tej osoby nie ma za bardzo miejsca w jej wnętrzu na prawdziwą sympatię na stopie koleżeńskiej.

Cytuj:
4. Co ukrywa?
4. VIII Bulaw

Ukrywa to w czym mogłaby pomóc partnerom. Jakieś łatwe, szybkie rozwiązanie danego problemu, drogę na skróty w pewnych sytuacjach. Spokojnie mogłaby mądrze doradzić koleżance, która boryka się z czymś. Ale tego ona nie chce zrobić. A być może dlatego, że poprzez kłopoty innych, widzi szanse jakiejś korzyści sobie. Innymi słowy, osoba ta wie więcej niż jej partner ale nie chce dzielić się dobrą radą z nim/nią.

W firmie adwokackiej pracuje ona, powiadasz. To gdyby tak ona podszkoliła się na adwokata to adwokat byłby z niej niezły hehe.
Byłby to adwokat z powołania wtedy :lol:

Ten Twój drugi rozkład pokazuje, że wpadłabyś w niezłą matnię z której później ciężko byłoby Ci wybrnąć, w przypadku zaprzyjaźnienia się z tą osobą.

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

Tytuł: Re: Rozklad : Jaki dana osoba ma stosunek do mnie ?
PostZamieszczono: 19 cze 2012 16:51 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Cytuj:
4. Co ukrywa?
4. VIII Bulaw

Ukrywa to w czym mogłaby pomóc partnerom. Jakieś łatwe, szybkie rozwiązanie danego problemu, drogę na skróty w pewnych sytuacjach. Spokojnie mogłaby mądrze doradzić koleżance, która boryka się z czymś. Ale tego ona nie chce zrobić. A być może dlatego, że poprzez kłopoty innych, widzi szanse jakiejś korzyści sobie. Innymi słowy, osoba ta wie więcej niż jej partner ale nie chce dzielić się dobrą radą z nim/nią.

Wiesz co Siedem, cos w tym jest. Ona czesto mowila o tym jak pomogla kilku osobom, przez napisanie listu, jakies apelacji, i dzieki temu pomogla tym osobom, ktora pozniej odwdzieczaly jej sie.. w postaci prezentow, wycieczek..

Jakos intuicja oraz karty przekonaly mnie i zerwalam kontakt z ta osoba, bez wyjasnienia przyczyn. Mysle, ze lepiej mi bedzie bez niej :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]