Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Możliwe Zwolnienie Dyscyplinarne. : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Możliwe Zwolnienie Dyscyplinarne.
PostZamieszczono: 12 kwie 2012 22:51 
Rozmowny Użytkownik

I padł na Mnie strach,blady jak moje policzki.
Błąd popełniłam,nie wiem czy zostanie wychwycony " czy też "rozejdzie się po kościach?" Mam możliwość sankcji pienieżnej (brak premii),pouczenia,nagany ,wpisu do akt,zwolnienia dyscyplinarnego lub nie zawarcia kolejnej umowy .Aktualna kończy się w maju br. Na oku nie mam nic innego,i opcja braku pracy ,albo o zgrozo zwolnienia dyscyplinarnego przeraża Mnie.
Jakich sankcji mogę się spodziewąć mogę się spodziewać z strony firmie w sprawie dzisiejszego wydarzenia ?
Wisielec XII
Mag I
Rydwan VII ---sąd Ostateczny XX

Wpierw sprawa będzie zablokowana.Zero jakichkolwiek wieści,cisza przed burza.Znajac moj niefart pod koniec kwietnia,badz z początkiem maja rozegra się burza.Sądze że mag podejmie decyzje o odelegowaniu mnie z placówki na czas nieokreślony.

Nie jest dobrze.

Tytuł: Re: Możliwe Zwolnienie Dyscyplinarne.
PostZamieszczono: 13 kwie 2012 12:57 
Administrator
Awatar użytkownika

Witaj Kocie.

Cytuj:
Błąd popełniłam,nie wiem czy zostanie wychwycony " czy też "rozejdzie się po kościach?"

I w związku z tym należało zadać kartom pytanie: jak potoczy się sytuacja.
A pytasz od razu "jakie sankcje będą", tak jakby to było całkiem pewne, że będziesz miała problemy, kary finansowe, czy nawet dyscyplinarkę. Nie uprzedzaj faktów - jeśli z góry coś zakładamy, to karty zgodnie z tą intencją mogą pokazać wersję teoretyczną, która naprawdę wcale nie musi się ziścić.

Wisielec jako punkt widzenia, w jaki sposób "widzi" Maga i Rydwan? Na abarot. Może więc niepotrzebnie aż tak bardzo się boisz. ;)
Na pewno najpierw tu trza wyluzować (pozytywny motyw Wisielca), a później coś dobrego wymyślisz. Jeśli sprawa rzeczywiście jest ważna, może lepiej będzie nie czekać w napięciu aż nadejdą problemy, czy też modlić się żeby nie nadeszły, tylko odważnie przyznać się do popełnienia błędu i dzięki temu wyjść z kłopotów obronną ręką (I Mag, VII Rydwan).

PostZamieszczono: 13 kwie 2012 13:32 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Hey, Kotek , czy nie stawialas sobie kart na prace w temacie " egzekucyjnie"??
Tak mi przyszlo do glowy zebys przeanalizowala ten poprzedni rozklad jeszcze raz.. Moim zdaniem, mocno wiaze sie z twoja obecna sytuacja ..

"Umowa z w/w firma konczy mi się w maju,być może warto rozejrzeć się za czyms innym ?
Perspektywa kariery w firmie w 2012
Papież V
śmierć XIII
paż denarów "

Ja mysla ze ta smierc, to dosc mocna karta w tym ukladzie, ktora wskazuje bardziej na zakonczenie pracy w danym miejscu, ale jednoczenie poczatek nowego etapu w zyciu. Ten Paz denarow, moze reprezentowac, nowe szkolenia, douczanie sie ,stawianie nowych krokow na tym "nowym etapie", wiec moze rozpoczniesz nowa prace?

PostZamieszczono: 13 kwie 2012 22:19 
Rozmowny Użytkownik

Witajcie
Atora,tak tak Stawiałam.
Pytałam o motyw przewodni umowy,Nie wiedząc jeszcze o problemie(I może bagatelizuje, może nawet panikę rozsiewam,i rozchorowuję się z stresu ) . o Umowę faktycznie pytałam wcześniej, w wątku o egzekucje komorniczą. Ogółem w firmie cisza,mimo wszystko z firma wolałabym sie nie rozstawać. Wiąże z nią poważniejsze plany do obrony.

Kinga,racja!
Od razu zakładam sankcje.Nauczyłam się że jak coś komuś na głowe w firmie spada to własnie Mnie. ale Pytanie słuszne.

Jutro o to zapytam tarota, bo dziś mimo wszystko za bardzo się martwie i przejmuje.
Panikuje strasznie.

Dzieki za spostrzeżenia i chęć pomocy ;)

PostZamieszczono: 14 kwie 2012 07:48 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Wisielec XII
Mag I
Rydwan VII ---sąd Ostateczny XX

mag i rydwan to bardzo szybki rozwój sytuacji, z przodu wisielec - przedłuzysz sama sprawe do czasu az sprawa polubownie zostanie załatwiona, szkoda,ze po sadzie nie dałas jeszcze jednej karty bo tu nastapi rozwiazanie jakowes tej sytuacji i karta sadu jest karta korzystna, zawsze po niej wynika cos dobrego ,wiec sie nie martw za bardzo :usmiechniety:

No własnie przeczytałąm moje karty z wisielcem na 1 miejscu. I to ja sama zawieszam siebie na sprawach ,ktore następuja po karcie wisielca, i tutaj tez tek bedzie z toba, a wszystko dobrze sie skonczy bo sad na koncu. Po kosciach sie rozejdzie wszystko poprostu.

Mariola:Połączone posty

PostZamieszczono: 14 kwie 2012 21:25 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
Jeśli sprawa rzeczywiście jest ważna, może lepiej będzie nie czekać w napięciu aż nadejdą problemy, czy też modlić się żeby nie nadeszły, tylko odważnie przyznać się do popełnienia błędu i dzięki temu wyjść z kłopotów obronną ręką (I Mag, VII Rydwan).

No ja bym się nie przyznawał. A po cholerę jeszcze ten stres potrzebny ? Tak na uspokojenie to starałbym się jeszcze pamiętać o tym Wisielcu.
Rzeczywiście wymowna to jest karta w tym rozkładzie.

Kotek_Zaglady pisze:
Jutro o to zapytam tarota, bo dziś mimo wszystko za bardzo się martwie i przejmuje.
Panikuje strasznie.

No ja bym nie stawiał już kart pod to. Tym bardziej jak Ty dalej jesteś podenerwowana to znowu mogłabyś odczytać odpowiedź inaczej. I w takim wypadku znowu zamartwiałabyś się. A po co to ?
Mimo nawet nie najlepiej postawionego pytania uzyskałaś już odpowiedź :usmiechniety: I wystarczy.

W międzyczasie polecałbym coś na uspokojenie, jakieś zioła (Meliska czy tam cuś).
Nie żartuję.

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 16 kwie 2012 22:32 
Rozmowny Użytkownik

Mm Siedem.
Bez obaw narazie stawiac nie będe.Nie umiem wyzbyć się niepokoju. Jestem troche rozchwiana,i stres z ostatnich sytuacji w pracy i w domu- zwyczajnie ze mnie uchodzi.
Jeśli chodzi o wisielca,można powiedzieć że złośliwie mi towarzyszy.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]