Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Co z tym stażem? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co z tym stażem?
PostZamieszczono: 10 mar 2012 21:33 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

No właśnie... byłam na rozmowie o staż. Mają odezwać się w poniedziałek lub wtorek i zakomunikować, czy mnie biorą czy nie. Zapytałam więc kart o to, czy zaproponują mi ten staż :usmiechniety:

Za: Rycerz buław - rzeczywiście, zaprezentowałam się tak właśnie: jak nie umie, to wszystkiego się nauczy, chętnie podejmie się wyzwań, przejmie inicjatywę, włoży w projekt liczne, nowe pomysły (biorą to bardzo pod uwagę), tu chętnie pójdzie, to chętnie zrobi ;)
Przeciw: IV Cesarz - najwyraźniej jedna z pań przeprowadzających rozmowę mnie nie polubiła... Takie tez zresztą miałam wrażenie po wyjściu ;)
Rezultat: XX Sąd - mam wrażenie, że Sąd tutaj może znaczyć... wiadomość o tym, że nie dostałam się na staż i nic więcej. Z drugiej jednak strony jest to karta na wskroś pozytywna, która mogłaby "pobić" tego Cesarza. Mam dylemat!

Piszcie, co sądzicie! Ja sama nie jestem przekonana co do tego konkretnego stażu z kilku powodów, ale i tak warto sprawdzić czy w ogóle będzie się nad czym zastanawiać ;)

Tytuł: Re: Co z tym stażem?
PostZamieszczono: 10 mar 2012 22:21 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

A mi się wydaje, że odebrano Cię po prostu jako osobę szczerą, prawdomówną, prostolinijną, która realizuje jakieś swoje zamierzenia. Czyli pozytywnie :)Ja jednak Cesarza odbieram jako to, że mimo dobrego odbioru, nic się dla Ciebie nie zmieni, stałość Cesarza w tym przypadku Ci szkodzi - myślę tak, ponieważ nie było tam żadnego mężczyzny (tak przynajmniej wnioskuję z Twego opisu). A Sąd może oznaczasz, że powrócisz do punktu wyjścia, więc zaczniesz szukac czegoś nowego. Oczywiście życzę Ci abyś dostała to miejsce i trzymam za to kciuki :tjaaa: Napisałam to co mi się wydaje, więc nie bierz do głowy, znając mnie się pomyliłam %D

PostZamieszczono: 11 mar 2012 11:40 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Mnie się wydaje, że przyjmą Cię na ten staż. Omówią sobie wszystko jeszcze raz, może zaproszą na jeszcze jedną rozmowę i zdecydują na "tak" :ok: .

PostZamieszczono: 11 mar 2012 13:46 
Awatar użytkownika

Dzięki ;) Tarotko, nie przejmuj się, jak już pisałam: nie wiem czy ten staż jest dobrym pomysłem tak czy siak. Rzeczywiście, nie było tam żadnego pana, ale dwie panie. Pomyślałam sobie jeszcze, że może Cesarzem faktycznie nie jest żadna z tych paniuś, ale któryś z moich konkurentów-facetów i że to on dostanie staż, a nie ja :D Strasznie jestem ciekawa, ale przychylam się do interpretacji Tarotki, chociaż Sąd to dobra karta... no nie wiem, ktoś ma jakieś pomysły? :)

PostZamieszczono: 12 mar 2012 18:14 
Awatar użytkownika

Mewo, miałaś rację - dostałam ten staż ;) Sąd pobił Cesarza. Jednak widać, jest to mocna karta, Jóźwiak pisze, że jest ona dobrą wróżbą praktycznie w każdym aspekcie. Mam jedynie wątpliwości co do tego jak będzie, bo szykuje się ostra harówa za darmo, a ja doświadczenie jako takie już mam. Może jeszcze dziś postawię karty :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]