Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Żona i kochanka : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Żona i kochanka
PostZamieszczono: 05 mar 2012 16:01 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Pani ma męża, a on od kilku lat kochankę. Wszyscy o wszystkim wszystko wiedzą. Pan jest niezdecydowany. Już miał rozwieść się z żoną, aż tu nagle wycofał pozew. I tak szarpie Pani nerwy, a Pani nie wie, na czym stoi. Z kochanką wiążą go jakieś sprawy biznesowe.

ROZKŁAD PARTNERSKI

Co Pani wnosi do relacji? - Król Denarów
Co Pani ma w głowie? - Paź Mieczy
Co Pani ma w sercu? Rycerz Pucharów
Co Pani pokazuje na zewnątrz? - Król Buław
Co Pan wnosi do relacji? - 5 Pucharów
Co Pan ma w głowie? - Paź Denarów
Co Pan ma w sercu? 9 Denarów
Co Pan pokazuje na zewnątrz? - Królowa Mieczy

Pani jest samodzielną, niezależną finansową osobą, stałą i zrównoważoną. Ma pieniądze i zmysł do interesów. Chciałaby wiedzieć, co jest grane, stara się działać przebiegle i nie dać się oszukać. Wygląda na to, że w głębi duszy wciąż kocha Pana, a jeśli nie kocha, to jest zaangażowana emocjonalnie. Na zewnątrz jednak prezentuje stanowczość, indywidualizm, siłę woli, energię. Pokazuje, że nie da sobie w kaszę dmuchać. Ma swoje wymagania.
Jeśli chodzi o Pana, to być może zdał sobie sprawę co stracił, albo odgrywa taką rolę w jakimś celu. Mam wrażenie, że chodzi jednak o pieniądze. Możliwe, że Pan ma jakieś pragnienia do zaspokojenia i potrzebna mu kasa żony. Nie wiem, co zrobić z Królową Mieczy. Może po prostu oznacza tu jego kochankę - partnerkę w interesach, z czym od lat się nie kryje.

Jakie kroki podejmie Pan wobec Pani w ciągu najbliższych 4 miesięcy?
10 Monet - 8 Buław - Król Denarów
Jakoś mi się wydaje, że Pan Panią omota. Ale miłości tu nie widać.

Tytuł: Re: Żona i kochanka
PostZamieszczono: 05 mar 2012 18:18 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

O kurczę... to, co od razu rzuca się w oczy to całe mnóstwo denarów! Tu musi być, tak jak piszesz, Mewo, podtekst finansowy i korzyści materialnych, nie ma bata. No i mnóstwo kart dworskich. Czy od strony Pani nie ma jakichś osób trzecich?

Pani nie wie na czym stoi - Rycerz Kielichów w sercu odnosi się do tego, jak postrzega Pana i jak czuje odnośnie jego postępowania. Tutaj stałości nie ma, ale zarazem sama chyba jest trochę niezdecydowana, czy warto to kontynuować... chociaż zgrywa zdecydowaną babkę. Silna jest w istocie.

Pan tak jakby rzeczywiście pożałował ich zepsutej relacji, pytanie tylko z jakiego powodu... 9 denarów w sercu to dosyć interesowna karta, on nie czuje, ale kalkuluje tę relację. Po Paziu denarów wnioskuję, że po prostu oczekuje jakiegoś finansowego wsparcia, myśli o dochodowości tego związku, chyba niespecjalnie chodzi tu o zaburzone poczucie bezpieczeństwa. W tym jednak, co widać na zewnątrz, dominuje jego zaangażowanie w relację z inną Panią, chyba, że sam jest bardzo oziębły. Zdecydowanie jak dla mnie karty po jego stronie są bardzo interesowne, pomimo tej 5 kielichów.

Co dalej? Ja myślę, że dużo się zadzieje. Być może Pan wyjdzie ze swoimi oczekiwaniami finansowymi na przeciw - przyszedł mi do głowy podział majątku, ale karty świadczącej o rozstaniu nie widać - więc może w drugą stronę: dochodzenie do stabilizacji finansowej poprzez powrót do żony (chociaż powrotu jako takiego też nie widzę w kartach). Trudne do połączenia jak dla mnie te karty :nie wiem:

PostZamieszczono: 05 mar 2012 18:58 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

No właśnie, Marelee, mam podobne odczucia. Ona rzeczywiście też niezdecydowana, bo to się ciągnie już chyba ponad 5 lat. Jakby czekała, że on się opamięta. Wysłałam jej interpretację. Zobaczymy, jak się do niej ustosunkuje :marzycielka: . Te trzy ostatnie karty na najbliższą przyszłość też dla mnie trudne do połączenia. Tak by mi wyglądało, że oni się zejdą i dopiero wtedy zacznie się dziać... Albo zaistnieją jakieś sprawy rodzinne, co zresztą na jedno może wyjść... :nie wiem:
Na prośbę Pani, wyciągnęłam też karty na relację Pana z Kochanką.

Co Pan wnosi do relacji? - 2 Denarów
Co Pan ma w głowie? - 9 Denarów
Co Pan ma w sercu? Król Pucharów
Co Pan pokazuje na zewnątrz? - 3 Pucharów
Co K. wnosi do relacji? - 9 Buław
Co K. ma w głowie? - Siła
Co K. ma w sercu? Rycerz Mieczy
Co K. pokazuje na zewnątrz? - 5 Denarów

Chyba rzeczywiście coś z kasą jest na rzeczy. Pan próbuje znaleźć kompromis, pogodzić sprzeczności, albo łapać dwie sroki za ogon (może K. dowiedziała się, że wycofał pozew i przykręciła mu śrubę?). W głowie u Pana pieniądze, ale emocjonalnie to on słaby jest i miękki, więc pewnie można mu tę śrubę dokręcić. Na zewnątrz stwarza pozory świetnej zabawy. K. chyba poniosła jakąś porażkę, ale nie zamierza się poddawać. Dla niej walka jeszcze trwa. To silna kobieta, która z pełną świadomością spokojnie prowadzi Pana na smyczy. Kiedy trzeba, potrafi mieć cięty język i nie liczy się z tym, że zrani. Prezentuje postawę biednej opuszczonej istoty, albo coś w biznesie idzie nie tak (pisałam wcześniej, że oni prowadzą wspólne interesy) i to jest powodem ewentualnego zamieszania.

PostZamieszczono: 06 mar 2012 10:47 
Stały Bywalec

jakis bardzo interesowny jest ten pan tak jak by i zona i kochanka biedne nie były a on nie moze sie zdecydować z kóra będzie mu lepiej pod wzgledem finansowym, byc może po rozwodzie zona odcieła by go od wszystkiego i w rezultacie nie był by juz Królem Denarów :ups: stał by sie kims kto po prostu nie ma kasy lub jej nie potrafi zarobic dlatego jest jego wycofanie z rozwodu

tak swoja droga to biedne te kobiety zal mi obu na takiego wyrachowanego drania trafić :diablo:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]