Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Prozaicznie : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Prozaicznie
PostZamieszczono: 27 lut 2012 14:49 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Pomijając wszystko, karty jakiś czas temu zupełnie przestały ze mną rozmawiać, toteż rzadko wróżę.
Ostatnio jednak aplikowałam do pracy, która byłaby dla mnie spełnieniem marzeń, toteż, po trzech dniach mocowania się ze sobą, postanowiłam zrobić szybki rozkład - za/przeciw/wynik. Ciężko mi to zinterpretować, również dlatego, że bardzo mi zależy.
Za: Dziewiątka mieczy - podejrzewam, że ta karta mówi, że całkiem nieźle się przygotowałam (w sumie cały dzień spędziłam nad dokumentami, wyszły moim zdaniem całkiem nieźle - praca jest w branży rozrywkowej, a i stanowisko kreatywne, więc trochę pracy w to włożyłam)
Przeciw: IV - Cesarz - myślę, że może chodzić o kogoś ważnego w tej firmie, komu nie przypadnę do gustu
Wynik: Piątka buław - i oczywiście, zwłaszcza, że w mojej talii na tej karcie jest żongler, bardzo bym chciała interpretować go pozytywnie, ale z drugiej strony to wielkie arkanum na pozycji negatywnej...

Tytuł: Re: Prozaicznie
PostZamieszczono: 27 lut 2012 16:09 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Ja byłabym mniej optymistyczna... Taro, jak dla mnie z 5 buław jako rezultat, będziesz musiała się nie lada napracować, naprodukować, bo konkurencja będzie dosyć duża. Mam wrażenie, że może skończyć się jedynie na wielkich emocjach i zgrzytaniu zębami... Ale to tylko moja interpretacja, mam nadzieję, że się mylę. Chociaż Cesarz, niestety, bije wszystkie karty w tym rozkładzie... Daj znać, jak pójdzie.

PostZamieszczono: 27 lut 2012 23:28 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

jejku trudne karty :(

9 mieczy to dla mnie takie zderzenie z rzeczywistością - tak więc możliwe ze dzięki temu uświadomisz sobie pewne sprawy ( tutaj będe zmyślał na zasadzie musze podnieś kwalifikację bo jest ciężko - okiełznać swoje emocje bo wpływam nimi na otoczenie itd )
Cesarz w przeszkodach moze mówić albo o konkretnej osobie która będzie dla Ciebie dość dużą konkurencją ( wynika to z tej 5 buław) albo po prostu potencjalny pracodawca z góry Cię skreślił tak na prawdę nie zagłębiając się w całe CV (taki niesprawiedliwy wyrok). Wg mnie niestety ale pracy nie dostaniesz

PostZamieszczono: 28 lut 2012 10:39 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Niestety, zgadzam się z Maralee i Filipem :smutno: .

PostZamieszczono: 29 lut 2012 13:56 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Przykro mi Taro, ale mi tez nie wygląda to na zapowiedź powodzenia :(

9 mieczy trudno z definicji uznać za dobra wróżbę, nawet na pozycji "za". Ona mówi o lękach, kompleksach (uzasadnionych lub nie, to bez znaczenia). Jedyny pozytyw, jaki w tym widzę to ewentualnie taki, że:
a) przełamałaś swój lęk i brak pewności siebie i zrobiłaś pierwszy krok
b) przekonasz się, że tam nie gryzą i głów nie obcinają i będziesz z mniejszym stresem robiła następne podejścia.

"Przeciw" przemawia Cesarz
Może chodzić, tak jak piszesz, o jakąś nieprzychylna osobę. Może też chodzić o to, że tam wszystko jest zaplanowane, ułożone, zapięte na ostatni guzik. Żadna spontaniczna decyzja nie zapadnie. Nie przyjmą osoby przypadkowej. A może chodzi zwyczajnie o to, że to nie byłaby praca dobra dla Ciebie, zaburzyłaby porządek w Twoim życiu.

Wynik - 5 buław. Dużo kopania po kostkach i deptania po odciskach. Zamieszanie, chwilowe wytrącenie z równowagi (psychicznej i/lub "dnia codziennego"). To nie jest niestety karta zwycięstwa. Ale pamiętaj, że po niej następuje 6 buław. A to znaczy, że ucząc się na tego rodzaju doświadczeniach (na przykład realiów funkcjonowania branży) małymi kroczkami zmierzasz w stronę zwycięstwa.

PostZamieszczono: 04 mar 2012 01:10 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Z kart wynika ze masz mocnego konkurenta na ta posade - w wyniku jest 5 bulaw czyli walka, moze zaprosza Cie na jeszcze jedna rozmowe. Skorzystaj moze z lepszego rozkladu, po 3 kartach trudno wiecej stwierdzic.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]