Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Czy dostane prace? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy dostane prace?
PostZamieszczono: 20 lut 2012 18:51 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

:hej:
Obecnie czekam na jakis znak w sprawie pracy ale po kartach jakie wyciagnelam widze ze nic z tego nie bedzie a moze ktos widzi jakas szanse w tym rozkladzie.Obecnie wystarczylaby mi praca tylko na 3 miesiace,podobno cos moze byc od kwietnia. :smutno:
8 monet+6 mieczy+giermek mieczy
za+przeciw,+wynik

Tytuł: Re: Czy dostane prace?
PostZamieszczono: 20 lut 2012 19:16 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Devi pisze:
Obecnie czekam na jakis znak w sprawie pracy [..]
za+przeciw,+wynik
Przeciwko Tobie jest to, że chyba szukasz pracy jakiejkolwiek, bez sprecyzowanego celu. Wydaje mi się, że dostaniesz pracę, ale będziesz musiała odbyć jakieś szkolenie związane z wykonywanymi czynnościami.

PostZamieszczono: 20 lut 2012 19:50 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Devi pisze:
:hej:
Obecnie czekam na jakis znak w sprawie pracy ale po kartach jakie wyciagnelam widze ze nic z tego nie bedzie a moze ktos widzi jakas szanse w tym rozkladzie.Obecnie wystarczylaby mi praca tylko na 3 miesiace,podobno cos moze byc od kwietnia. :smutno:
za+przeciw,+wynik

moze cosik z podsumowania ale ja jesio za słaba giermek mieczy to 6 jakis wybór ? podsumowanie ogólnie to 8 siła z tych kart , mam nadzieję że przyjdzie wiadomość i to pozytywna

PostZamieszczono: 20 lut 2012 21:55 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Zgadzam się z interpretacją Mewy a od siebie dodam jeszcze takie możliwości:

- 6 mieczy może znaczyć, że szukasz tej pracy za mało aktywnie albo nawet może za bardzo liczysz na to, że ktoś ci ją znajdzie lub pomoże znaleźć? Nie wiem z jakiej talii korzystałaś ale jeśli z Raidera-Waita to ta karta przedstawia kobietę, którą ktoś (jakiś przewoźnik) transportuje na drugi brzeg, pasażerka jest raczej nieaktywna. Po prostu siedzi i czeka, aż ja dowiozą do lepszego miejsca. Energia tej karty to taka raczej równowaga myśli, może nawet apatia czy rezygnacja. Takie "co będzie to będzie", jakby pogodzenie się z biegiem wydarzeń. Być może przy szukaniu pracy albo staraniu się o jakąś konkretną posadę potrzeba więcej bojowego ducha, aktywnych starań?

- giermek mieczy może też znaczyć, że dostaniesz pracę która będzie poniżej twoich oczekiwań lub że będziesz musiała startować z niższego pułapu niż byś chciała? Tak jakby od dołu drabiny awansu...

PostZamieszczono: 20 lut 2012 21:59 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Mewa pisze:
Devi pisze:
Obecnie czekam na jakis znak w sprawie pracy [..]
za+przeciw,+wynik
Przeciwko Tobie jest to, że chyba szukasz pracy jakiejkolwiek, bez sprecyzowanego celu. Wydaje mi się, że dostaniesz pracę, ale będziesz musiała odbyć jakieś szkolenie związane z wykonywanymi czynnościami.

Hymmm,znowu szkolenie?
Tak potrzebuje jakiejkolwiek pracy minimum 3 mies.w ciagu roku aby nabyc prawo do lepszego zasilku.
Dzieki! :usmiechniety:

PostZamieszczono: 20 lut 2012 22:10 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

katarynka pisze:
Zgadzam się z interpretacją Mewy a od siebie dodam jeszcze takie możliwości:

- 6 mieczy może znaczyć, że szukasz tej pracy za mało aktywnie albo nawet może za bardzo liczysz na to, że ktoś ci ją znajdzie lub pomoże znaleźć? Nie wiem z jakiej talii korzystałaś ale jeśli z Raidera-Waita to ta karta przedstawia kobietę, którą ktoś (jakiś przewoźnik) transportuje na drugi brzeg, pasażerka jest raczej nieaktywna. Po prostu siedzi i czeka, aż ja dowiozą do lepszego miejsca. Energia tej karty to taka raczej równowaga myśli, może nawet apatia czy rezygnacja. Takie "co będzie to będzie", jakby pogodzenie się z biegiem wydarzeń. Być może przy szukaniu pracy albo staraniu się o jakąś konkretną posadę potrzeba więcej bojowego ducha, aktywnych starań?

- giermek mieczy może też znaczyć, że dostaniesz pracę która będzie poniżej twoich oczekiwań lub że będziesz musiała startować z niższego pułapu niż byś chciała? Tak jakby od dołu drabiny awansu...

Super wlasnie jest tak jak to opisalas "katarynko" :usmiechniety: Dokladnie tak!
Jestem malarka a w tym zawodzie pracy nie dostane dlatego musze zadowolic sie tym co mi dadza.Mam karty Raidera-Waita.
Dzieki :usmiechniety:

PostZamieszczono: 20 lut 2012 22:32 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Ale za to jaki masz piękny zawód Devi!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]