Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Czy znajdzie pracę? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy znajdzie pracę?
PostZamieszczono: 08 lis 2011 11:57 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Moja córka kończy studia i szuka pracy. Zapytała, czy do lutego coś znajdzie?
Rozkład na 4 miesiące, tylko WA:
1. Listopad - Pustelnik
2. Grudzień - Cesarz
3. Styczeń - Rydwan
4. Luty - Księżyc
Z kart wynika, że w tym miesiącu jeszcze nic się nie będzie działo, zresztą ma obronę pracy inżynierskiej. Na przełomie grudnia i stycznia coś się powinno się zadziać (Cesarz + Rydwan). Generalnie wydaje mi się, że tę pracę znajdzie, tylko zastanawiam się, co oznacza Księżyc w lutym? Czy charakter zajęcia (coś kobiecego), czy raczej pojawienie się jakichś niejasności?
Co o tym myślicie? :)

Tytuł: Re: Czy znajdzie pracę?
PostZamieszczono: 08 lis 2011 12:53 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

No księzyc może wskazywać, ze to będzie praca bądź za granicą, bądź w obcym języku :) Choć stawiam na zagranicę, ponieważ w styczniu jest podroż ;)
A w ogóle, to karty mogą fajnie tu opowiadać jej historię:
1. Listopad - Pustelnik - czas poświęcony na naukę, dokształcanie, w tym wypadku na przygotowania do obrony pracy
2. Grudzień - Cesarz - otrzymanie dyplomu, ale również brak zmian na planie zawodowym
3. Styczeń - Rydwan - wyjazd,
4. Luty - Księżyc - praca za granicą, bądź w obcym języku :)

PostZamieszczono: 08 lis 2011 14:39 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Kochana, totalnie mnie zaskoczyłaś swoją interpretacją :shock: . Nie wiedziałam, że Księżyc może być kojarzony z zagranicą i obcymi językami :? . Narazie nic nie wskazuje na taką rewolucję, ale przecież życie jest pełne niespodzianek... :D

PostZamieszczono: 08 lis 2011 14:44 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Mewa pisze:
Kochana, totalnie mnie zaskoczyłaś swoją interpretacją :shock: . Nie wiedziałam, że Księżyc może być kojarzony z zagranicą i obcymi językami :?

Mewa, tak właściwie to nie wiem skąd to wytrzasnęłam, ale tak słyszałam, tylko nie pamiętam gdzie. Chodziło o to, ze Księżyc są to sprawy niezrozumiałe, więc i języki obce... No, pożyjemy, zobaczymy jak się potoczy sprawa :) A córci powodzenia!

PostZamieszczono: 08 lis 2011 16:02 
Albo tak: Rydwan to moze byc nawet postep w dziedzinie o ktra pyta i otrzymanie pracy, ale jak wyjaz to tylko do innej miejscowowsci, a ksiezyc , to ze bedzie sie ona bac i czuc niepewnie, musi uwazac zeby jej nie wykorzystano.

PostZamieszczono: 08 lis 2011 16:49 
Pogromca Wszelkich Tematów

Moim zdaniem w grudniu rozpocznie pracę, w styczniu, w związku z tym, będzie bardzo zabiegana, a luty przesiedzi w domu lub będzie pracowała w domu.

PostZamieszczono: 08 lis 2011 18:46 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Dzięki, dziewczyny, za Wasze wypowiedzi. Jak się coś wydarzy, to dam znać :) .

PostZamieszczono: 08 lis 2011 20:51 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Mewa koniecznie, bo każda z nas ma inną wizję, a to z kolei bardzo rozbudziło moją ciekawość jak sprawa się potoczy :mrgreen:

PostZamieszczono: 09 lis 2011 14:36 
Obawiam sie, ze znajdzie prace IV, VII,ale kiepska, nie bedzie z niej ( w niej)zadowolona XVIII.

PostZamieszczono: 25 gru 2011 16:18 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Moim zdaniem do lutego nie znajdzie konkretenj pracy. W prognozie zmiana miejsca. Wedlug mnie wyjazd bedzie miec charakter bardziej wypoczynkowy niz pracy i niekoniecznie bedzie to zagranica.

PostZamieszczono: 30 gru 2011 20:26 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Witam serdecznie:)

Mój pierwszy post na tym forum:)
Ja bym tak oceniła ten rozkład.
Listopad- pochłonięcie nauką, nowa wiedza, nauka i raz jeszcze nauka.
Grudzień, otrzymanie dyplomu. Sukces. Ale brak ruchu w dalsza stronę. W zasadzie w grudniu osiągnęła dużo. Obrona pracy z dobrym wynikiem.
Styczeń- rydwan - poszukiwania pracy, intensywne. Być może kilka rozmów kwalifikacyjnych. odwiedzanie różnych miejsc.
Luty -Księzyc- (nie lubię tej karty) myślę, że wtedy córka może zacząć tracić nadzieję na znalezienie pracy. Może być w smutnym nastroju.

Postaw karty na późniejsze miesiące. Luty to generalnie trudny okres na znalezienie pracy. Mało ofert. Kończy się rok poprzedni w firmach, bilanse, podsumowania roku etc.. Niech się nie martwi. Wiosną na pewno wydzie słońce!! Po deszczu ..zawsze wychodzi!!:) Jesli moge doradzić, .. poradź córce aby w tym styczniu lutym robiła jakies dodatkowe kursy dokształcające.
Pozdr
Agdula

PostZamieszczono: 04 mar 2012 00:03 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Pora na weryfikację:
Rani pisze:
Obawiam sie, ze znajdzie prace IV, VII,ale kiepska, nie bedzie z niej ( w niej)zadowolona XVIII.
AGDULA pisze:
Styczeń- rydwan - poszukiwania pracy, intensywne. Być może kilka rozmów kwalifikacyjnych. odwiedzanie różnych miejsc.
Rani, gratuluję, wstrzeliłaś się idealnie. Agdula - rzeczywiście w styczniu było dokładnie tak, jak napisałaś. Intensywnie, dużo ruchu, rozmowy kwalifikacyjne. Chodziło o jakąś sensowną pracę na czas następnej części studiów. Córka znalazła tę pracę, ale gdy zaczęła pracować Księżyc ujawnił się w całej krasie: już na szkoleniu okazało się, że stawka godzinowa będzie niższa, niż mówiono na interview. Potem rozpoczęła się nauka jak mydlić oczy klientowi i wmawiać, że potrzebuje czegoś, o czym do tej pory nie słyszał i koniecznie musi na to wydać pieniądze (czyli telemarketing). Następnie przyszło niezadowolenie ponieważ praca okazała się trudna i męcząca (ileś osób siedzących w hali i jednocześnie prowadzących ogłupiające rozmowy telefoniczne), a do tego menadżer "poganiający pejczem" i robiący sceny za niski wynik sprzedaży. :grrr: :usmiechniety:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]