Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mój własny rozkład-potencjalny partner. Pomożecie?
PostZamieszczono: 01 lis 2011 11:40 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Witam wszystkie wróżki:-) Pozwoliłam sobie skorzystać z własnego wymyślonego rozkładu. Dotyczy on pytania o potencjalnego partnera.Mam kilka pytań odnośnie interpreatcji kilku kart, więc proszę o waszą pomoc.
Mikołaj jako partner dla Miszy(para jeszcze nie jest w związku, są na etapie spotkań). Misza jest osobą zadającą pytanie.

2------1------S--------3----------4
-------------- 5--------------------
---------------6-------------------
S - sygnifikator dla Mikołaja
1 i 2 - Co może Mikołaj dać, zaoferować, jakie zaspokoić potrzeby życiowe Miszy jako jej partner
3 i 4 - Czego nie może Mikołaj dać Miszy jeżeli zostaną parą
5 i 6- Misza jako osoba, jeżeli zdecydują się wejść w związek

No i tutaj zaczyna się mały problem:
S) Paź kielichów- wskazuje na młodą osobę, kielichy-uczuciowość, szansa na miłość
1 i 2- VI mieczy i VII denarów-podróż, zmiana zawodu(wszystko jasne gdyż Mikołaj jest z innego miasta więc wiązałoby się to z przeprowadzką i zmianą pracy) VII denarów-zadowolenie finansowe, czas urlopu, wypoczynku(domniemam, że jeździliby regularnie na miły wspólny urlop)
No i boom:
3 i 4- Wieża i Diabeł- bardzo mocny duet. Nie mam pojęcia co karty chciały przez to powiedzieć. Może ,że nie będzie nagłych zmian, że związek może być raczej stabilny. Diabeł?Brak silnych namiętności i pożądania????
5 i 6- Cesarzowa i IV denarów- więc tutaj karty są pozytywne- rozwój osobisty, twórczość, kobiecość, ciąża, stabilność finanowa:-)
Czy mógłby ktoś rzucić okiem na ten rozkład i wypowiedzieć się na temat Wieży i Diabła?
Z góry dzięki wszystkim!

Tytuł: Re: Mój własny rozkład-potencjalny partner. Pomożecie?
PostZamieszczono: 01 lis 2011 19:17 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Cytuj:
3 i 4- Wieża i Diabeł- bardzo mocny duet. Nie mam pojęcia co karty chciały przez to powiedzieć. Może ,że nie będzie nagłych zmian, że związek może być raczej stabilny. Diabeł?Brak silnych namiętności i pożądania????
5 i 6- Cesarzowa i IV denarów- więc tutaj karty są pozytywne- rozwój osobisty, twórczość, kobiecość, ciąża, stabilność finanowa:-)
Czy mógłby ktoś rzucić okiem na ten rozkład i wypowiedzieć się na temat Wieży i Diabła?
Z góry dzięki wszystkim!

Co do diabła i wieży -karty te stoją na pozycji czego nie może dać- więc moja interpretacja brzmi tak : pierwsze co mi się nasunęło na myśl to brak zadowolenia w sprawach łóżkowych - możliwe że nie będzie takich fajerwerków w życiu codziennym - coś w stylu monotonii - w jakis sposób może wykazywać cechy pantoflarza( nie będzie zazdrosny- nie wiem czy to dobrze czy źle :P ) - raczej o rozrywkach nie będzie mowy - takie moje zdanie ale ze mnie wróżbita taki jak nie powiem co więc zapewne się mylę :P

PostZamieszczono: 02 lis 2011 18:29 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

A wg mnie to tu zwiazku żadnego nie bedzie, no chocby 6 mieczy na poczatku co misza moze dac, nic-karta oddala go od niej

PostZamieszczono: 05 lis 2011 17:53 
Stały Bywalec

brzanka pisze:
A wg mnie to tu zwiazku żadnego nie bedzie, no chocby 6 mieczy na poczatku co misza moze dac, nic-karta oddala go od niej

A moglabys dokladnie to wyjasnic.. bo poza przeszkodami do pokonania, , czyms nieprzyjemnym, jakims zatrzymaniem nie kojarze zbyt wielu negtywnych znaczen tej karty.. ale ja musze sobie wiele jeszcze przypomniec..

PostZamieszczono: 05 lis 2011 18:09 
Wieza i Diabel, jako to, czego Mikolaj nie moze dac: Fajerwerkow i seksu z podwojnym orgazmem jej nie da.... Bedzie ogolnie nudno i niedopasowanie seksualne. Moze on ma problem z potencja lub ogolnie z ta sfera zycia.
Mozliwe tez problemy mieszkaniowe, moze nie beda mieli sie gdzie spotykac zeby 'to' robic...

PostZamieszczono: 05 lis 2011 19:52 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Rani, nie zawiodłaś mnie, jak tylko zobaczyłam wieżę i diabła w tym położeniu, od razu pomyślałam, że tak to zinterpretujesz :lol: Ale ja również o tym pomyślałam ;) Zgadzam się z tym! No więc w tym związku koleżanka będzie panią w spodniach, trzymającą kasę i trochę będącą głową rodziny (Cesarzowa, IV Monet), ale zadowoloną i spełnioną ;) Może to własnie jej odpowiada?

PostZamieszczono: 05 lis 2011 21:17 
Tarotka, ciesze sie ze, nie zawiodlam twoich oczekiwan ;)
pani bedzie w tym zwiazku trzymac piecze nad materia, i bedzie za nia odpowiedzialana , bo on jej tego nie da.

PostZamieszczono: 07 lis 2011 12:43 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Rani pisze:
Wieza i Diabel, jako to, czego Mikolaj nie moze dac: Fajerwerkow i seksu z podwojnym orgazmem jej nie da.... Bedzie ogolnie nudno i niedopasowanie seksualne. Moze on ma problem z potencja lub ogolnie z ta sfera zycia.
Mozliwe tez problemy mieszkaniowe, moze nie beda mieli sie gdzie spotykac zeby 'to' robic...

Haha, no z tym niedopasowaniem sexualnym coś może być nie tak. Rani- problemów mieszkaniowych nie będzie- i Misza i Mikołaj są na swoim i są niezależni finansowo.

..pani bedzie w tym zwiazku trzymac piecze nad materia, i bedzie za nia odpowiedzialana , bo on jej tego nie da.[/quote]
Hmmm a mi się właśnie wydaje,że VII denarów wskazuje wręcz odwrotną sytuację...że Mikołaj da Miszy zabezpieczenie finansowe(o ile zdecydują się być razem).

Mariola :sklejone posty

PostZamieszczono: 07 lis 2011 13:01 
Czuczka pisze:
Rani pisze:

Haha, no z tym niedopasowaniem sexualnym coś może być nie tak. Rani- problemów mieszkaniowych nie będzie- i Misza i Mikołaj są na swoim i są niezależni finansowo.

Problem mieszkaniowy moze byc roznego rodzaju . Np kazde ma swoje mieszkanie i zadne z nich nie chce w przyszlosci zrezygnowac ze swojego mieszkania by wprowadzic sie i zamieszkac z partnerem / ka.

Lub jeszcze inaczej, zamieszkaja kiedys razem i zwiazek bedzie nudny.. a na koncu stwierdza, ze NIC procz mieszkania nie laczy...

Generalnie to materia bedzie problemem.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]