Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Oświadczyny : SZKÓŁKA TAROTA - Page 2

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Oświadczyny
PostZamieszczono: 05 paź 2011 12:39 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

jakieś 2 miesiące temu robiłam ten rozkład.tylko tak bardzo bym chciało żeby wszystko było dobrze,pomyślnie poukładało się,nie chce cierpieć po raz kolejny,że pewnie naginam karty do własnych wyobrażeń.

PostZamieszczono: 05 paź 2011 15:13 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

gunia oto karty które postawiłam na Twój związek. Mam wrażenie, że masz jakieś ciśnienie. Masz wątpliwości poczekajcie przecież to Twoje życie... hmmm przemyśl sobie. Tarot na pewno nie jest wyrocznią. Jest obrazem na dzień dzisiejszy. Życie płynie i wszystko zmienia kształt...

Ja użyłam całej talii. No zobaczmy.Pamiętając jednak o mojej kulejącej interpretacji, może ktoś nam jeszcze pomoże...

1.co się dzieje między partnerami 7 kielichów
2.opinie bliskich i znajomych 9 den
3.co przemawia za ślubem as buław
4.argumenty p/ślubowi rycerz mieczy
5czy ona chce ślubu teraz as mieczy
6.czy on chce ślubu teraz słońce
7.czy ona będzie chciała ślubu w przyszłości kapłan
8.czy on będzie chciał ślubu w przyszłości 10 den
9.głowna przeszkoda 5 buław
10.karta rada, Postawiłam tą karte ogólnikowo, zakładając że nic na siłe i że do ślubu nie musi dojść(wczesniej było " co zrobić aby do ślubu doszło)... 4 miecze

hmm i teraz tak o ile 7 kielichów to wielka miłość, szansa na osiągniecie równowagi i stabilizacji uczuciowej w trwałym związku (tu podręcznikowo cytuję) z kolei karta mówi także o zagubieniu w realnym świecie, uciekanie w świat marzeń.. zastanawiam się czy po prostu nie za wcześnie ta decyzja....
Rodzina jest za karta mówi o sprzyjającym losie i zasobność finansową (że niby zasponsorują weselicho)
As buław otwiera drogę ku nowemu, entuzjazm. Nie obiecuje jednak latwego życia . asy zapowiadają początek przedsięwzięcia. wczesniej była gwiazda (w Twoim rozkładzie, równiez dobrze wróżąca)
przeciwko? Jakieś zamieszanie , zaskakująca wiadomość, unikaj wkraczania w sprawy osób trzecich...
Czy Ty chcesz ślubu Miecze to karty logiki i rozumu. Rozważasz co z tym fantem zrobić.
On z kolei? ma bardzo optymistyczną kartę Słońce, wyraźnie mówi o nowym etapie w zyciu, szczesliwym małżeństwie (tzn ze on ma takie oczekiwania)
Czy Ty bedziesz chcialla ślubu w przyszłości Kapłan nie może sie kojarzyc z niczym innym chyba . Kapłan to zasady religijne, ślub kościelny itp
czy on bedzie chciał, wydaje mi się ze tak.
a rada chyba słuszna "konieczność przemyślenia decyzji i dalszego postępowania".

to ode mnie na tyle. oby ktoś nam pomógł w interpretacji :) trzymaj się ciepło i głowa do góry

PostZamieszczono: 05 paź 2011 17:20 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

1.co się dzieje między partnerami 7 kielichów
2.opinie bliskich i znajomych 9 den
3.co przemawia za ślubem as buław
4.argumenty p/ślubowi rycerz mieczy
5czy ona chce ślubu teraz as mieczy
6.czy on chce ślubu teraz słońce
7.czy ona będzie chciała ślubu w przyszłości kapłan
8.czy on będzie chciał ślubu w przyszłości 10 den
9.głowna przeszkoda 5 buław
10.karta rada, 4 miecze
W telegraficznym skrócie to ja myślę, ze jest tak: On na razie do ślubu nie dąży i nie będzie o tym myślał (Słońce - energia męska, wesołe dziecko ;)), dopóki nie będzie miał stabilnej i satysfakcjonującej sytuacji finansowej. Ty natomiast stawiasz sytuacje z jakichś powodów na ostrzu noża, albo ślub, albo mnie nie kocha! Ty myślisz o rodzinie w przyszłości (Papież), on o zapewnieniu tej rodzinie bytu (X denarów) Główną przeszkodą jest nadawanie sprawie sztucznego tempa (V buław), naciskanie, radą jest aby zwolnić odpuścić, ochłonąć...
Sorki, ale na więcej czasowo nie mogę sobie pozwolić :|

PostZamieszczono: 05 paź 2011 19:10 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

heheh Tarotka niezastąpiona :D ! No tak a moja interpretacja kuleje boleśnie. Faktycznie to slonce ... Dziecko radosne. Aczkolwiek w czesci moja interpretacja ok... Ech poczytam sobie o kartach lepiej... Pozdrawiam paaaa

PostZamieszczono: 05 paź 2011 19:13 
Jesli wolno mi sie wtracic...

5 bulaw jako glowna przeszkoda oznaczac moze, ze otoczenie wtraca sie w wasze sprawy , miesza sie wasze relacje i to wywoluje chaos waszych glowach i sercach. Oczywiscie oni chca tylko dobrych rad udzielac, ale to jednak przeszkadza.

edit. Oboje beda chcieli w wprzyszlosci slubu bo jest kaplan ( tu bylaby ochota nawet na slub koscielny) i 10 denarow - stabilna materialnie rodzina z tradycjami...moze jemu tez o to chodzi, chce miec najpierw zaplecze materialne (odpowiednia ilosc pieniadzy, dobra praca), aby moc utrzymac swoja rodzine i dlatego on na dzis nie pali sie do slubu?

PostZamieszczono: 05 paź 2011 20:03 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

beatrycze pisze:
heheh Tarotka niezastąpiona :D ! No tak a moja interpretacja kuleje boleśnie. Faktycznie to slonce ... Dziecko radosne. Aczkolwiek w czesci moja interpretacja ok... Ech poczytam sobie o kartach lepiej... Pozdrawiam paaaa

Nawet nie mów takich rzeczy!!! :D Nie mamy pewności, która z naszych interpretacji jest najbliższa prawdy! JA tam za swoją głową bym nie ręczyła :lol:
Zapomniałam tylko dodać, ze wyciągnęłaś super karty Beatrycze, wszytsko składa się w całość, no przynajmniej dla mnie! :lol:

PostZamieszczono: 06 paź 2011 15:33 

Witam wszystkich i dziękuję Wam: Tarotko i Beatrycze za pomoc.Tarotko wydaje mi się ,że Twoja interpretacja jest jak najbardziej słuszna.To mi bardziej zależy na tym wszystkim,żeby jak najszybciej osiągnąć stabilizację.To spowodowane jest tym ,że on chce kończyć studia za granicą(2 lata),a ja nie chcę żeby wyjechał.2 lata to dużo rozłąki,a to tylko facet.Tarotko mam rozumieć,że mimo wszystko nam się ułoży? ;)

PostZamieszczono: 06 paź 2011 17:40 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

No widzisz moim zdaniem ten rozkład nie daje jakiejś jednoznacznej odpowiedzi :| Musisz skorzystać z rady, aby udało Ci się osiągnąć wymarzony stan. Za tym, ze się uda jest karta As Buław, to ogień, potencjał na wasz związek, czyli jak najbardziej jest na to szansa, ale są również przeciw. Z rycerzem, może nich ktoś Ci pomoże, ja zawsze mam problem z interpretacja tej karty. Wydaje mi się, że w tym wypadku może on oznaczać zamieszanie jakie powstało w tej sprawie. Być może się o to pokłóciliście, ziarno niepokoju zostało zasiane. Dlatego potrzeby jest spokój, ta sprawa potrzebuje czasu i miejsca dla siebie. Aguniu, jestem daleką od tego aby komukolwiek doradzać, ale wiem, ze na siłę się nikogo nie zatrzyma ;) Jeśli macie być razem to wróci po tych dwóch latach i będziecie najszczęśliwsi! :)

PS. Aga, jeszcze jedno, ja się uczę i zawsze to podkreślam. Nie opieraj swego życia na poradach z forum internetowego. Nam się tu pisze lekko, to jest jednak Twoje życie i Ty ponosisz odpowiedzialność za to co się w nim dzieje. Jeżeli to Ci w czymś pomoże to bardzo fajnie, ale nie przesadź ze ślepą wiarą w cudze słowa.
No, pozdrawiam :D

PostZamieszczono: 14 maja 2012 09:04 

Witam wszystkich serdecznie.ostatnio zadałam kartom czy mój B mnie kocha?wylosowane karty to cesarzowa,rydwan a na koniec koło fortuny.wydaje mi się,że tak.może ktoś to potwierdzić,czy może się mylę

PostZamieszczono: 16 maja 2012 11:44 

zadałam kartom pytanie:jakie uczucia żywi do mnie pan b.Wylosowałam karty:świat , cesarzowa , cesarz.wydaje mi się,że są to pomyślne karty.cesarz i cesarzowa ukazują nas jako parę kochających się ludzi,którzy są dla siebie "stworzeni",a świat może wskazywać na jakiś nowy etap w ich życiu.podjęcie jakichś konkretnych decyzjii.Jak myślicie?

PostZamieszczono: 18 maja 2012 07:05 

może ktoś pomoże?

PostZamieszczono: 19 maja 2012 13:15 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Aguniu, rzeczywiście karty są całkiem niezłe, ale wydaje mi się, że może lepiej zastosować jakiś większy rozkład? Może partnerski? Poszperaj trochę w Biblioteczce Rozkładów, tam jest tego dużo, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Wracając do tego rozkładu to sama mam problem z odczytaniem karty Świat w kontekście uczuć. Wiem na pewno, że Cesarz i Cesarzowa to para stworzona dla siebie, do siebie pasująca. Uważałabym jednak, bo karty, które wylosowałaś, są nastawione na sferę materialną, ale z drugiej strony jak dla mnie Świat łagodzi ten rozkład - może pokazywać, że razem, w takim układzie, osiągacie pełnię szczęścia, że Panu dobrze się z Tobą żyje, po prostu.

PostZamieszczono: 20 maja 2012 00:48 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

agunia pisze:
ostatnio zadałam kartom czy mój B mnie kocha?wylosowane karty to cesarzowa,rydwan a na koniec koło fortuny.

Wygląda na to, że tak, że kocha Cię. Cesarzowa oznacza też miłość. Może też znaczyć to, że jesteś mu tą naj naj, tą oh... ah..., tym ideałem kobiety. Rydwan, skupienie jego uczuć na Tobie, tak według mnie.
Nie rozumiem za bardzo jednak Koła Fortuny. Kiedyś ta karta (z czasem okazało się że rzekomo) była mi najłatwiejsza w interpretacjach. Teraz w sumie jest najtrudniejszą mi do interpretacji.

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 21 maja 2012 17:31 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Witam ciepło wszystkich po długiej przerwie :usmiechniety:

Aguniu napiszę co myślę o twoich rozkładach.
Cesarzowa Rydwan Koło-pytasz czy kocha? Myślę że kocha, podobasz mu się bardzo i spełniasz jego oczekiwania jako kobieta. Nie do końca może ci jednak tę
miłość okazać bo szykuje mu się wyjazd, który jest konieczny, a co dalej los
pokaże.

Swiat Cesarzowa Cesarz-co czuje
Uczucie do ciebie osiągnęło pełnie, to ten etap że trzeba by było już coś dalej zadecydować tzn pojawia się pytanie co dalej?
Jest ten Swiat który go wzywa, jako Cesarz on musi w nim zaistnieć,stać się kimś
kto szanuje sam siebie ale i inni go szanują. Ja bym to połączyła z tym wyjazdem, chodzi tu o działania zmierzające do tego aby nie być zależnym materialnie od nikogo, on myśli poważnie o przyszłości,o tym aby mieć porządną pracę lub porządne wykształcenie.
Ale kocha tylko mądrze i z głową na karku.

Potraktuj me wypociny oczywiście z rezerwą
Pozdrawiam Iv

PostZamieszczono: 22 maja 2012 00:32 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Witaj :)
Przeczytałam od początku do końca o rozkładach w palącym temacie. Przede wszystkim co za dużo to nie zdrowo. Tarota nie należy pytać w nieskończoność o jedno i to samo, bo się zbiesi...serio. Poza tym trzeba uważać na postawione pytanie oraz na to czy jest w sferze marzeń czyli takie życzeniowo-roszczeniowe. Jakie pytanie taka odpowiedź. Twoje pytania są z gatunku "oj, tak bardzo bym chciała aby się spełniło i udało" I Tarot ukarze Ci odp. ukoloryzowaną, która często jest bajką. W ogóle zaczynając przygodę z tarotem lepiej robić rozkłady na 4 karty, które są proste a dają b. konkretne wskazówki :) Tobie z przełożenia na początku ukazał się Cesarz. I dobrze! W/g Taraki I-sza karta jest głównym najważniejszym przesłaniem i gdy jest pozytywna i jasna można zaprzestać dalszej dywinacji. Cesarz symbolizuje mężczyznę który jest bardzo ważną osobą dla kobiety i może odegrać dużą rolę w jej życiu. Kapłan zaś, owszem pokazuje planowanie ślubu ale często jest tylko "nauczycielem" tu i teraz na drodze życia kobiety. W następnym twoim pyt. wyszło Koło Fortuny. Twój luby wyjedzie zdobywać wiedzę. Poza tym K.F. to m.in. nieuporządkowanie elementów w sferze ducha. Przepraszam za to co napiszę ale radzę dać kartom więcej "wytchnienia" bo całkiem się zakręcisz a to do niczego nie prowadzi. Bieżąca wróżba dla Ciebie - Czas jest czynnikiem klarowania :)
Pozdrawiam

[color=#400080]"Żaden system wróżebny nie jest wyrocznią - choć nie jest powiedziane, ze być nią nie może - wiadomo tylko, że od Ciebie zależy czy będziesz grał w życiu rolę błazna czy króla"[/color]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2