Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Czy Pani x, do końca tego roku zajdzie w ciążę : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy Pani x, do końca tego roku zajdzie w ciążę
PostZamieszczono: 17 lip 2011 21:48 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Ja pisze:
Mam tu taki rozkładzik na zajście w ciążę mojej znajomej, co o nim myslicie?
Za: XVIII Księżyc, Przeciw: As mieczy, Rez: XV Diabeł
No mi się wydaje, ze zajdzie, ale tylko przy jakiejs interwncji lekarza, może invitro... A Diabeł może mówić o tym, ze stanie się to na wakacjach, może sugeruje, ze będą po jakiejś imprezce troszkę wcieńci... No jak myślicie, o co chodzi z tym Diabelcem?

To był mój post na innym forum. Teraz widzę to zupełnie inaczej: (Dziewczyny i chłopaki zachęcam do wrzucenia Waszych opinii) Więc myślę, ze Księżyc w tym położeniu może mowić o wieku Pani X (sporo po trzydziestce), a skoro jest na pozycji "tak", to może oznaczać, że Pani X ma szansę na dziecko. Przeciw jest As mieczy a w rezultacie Diabeł, więc bym je potraktowała jako brak takiego pomysłu w niej samej, brak iskry do poważnego potraktowania tematu, prawdziwego rozważenia sprawy i wręcz niechęci do zmieniania swego życia na rzecz dziecka (Diabolo), chyba chce cieszyć się swoim życiem tak jak jest. O dziecko molestuje ją jej mąż ;) I niby już chciała, a tu jednak w kartach widać, ze jednak nie bardzo sie przekonała do pomysłu...

Tytuł: Re: Czy Pani x, do końca tego roku zajdzie w ciążę
PostZamieszczono: 18 lip 2011 00:01 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Tarotka pisze:
Ja pisze:
brak takiego pomysłu w niej samej, brak iskry do poważnego potraktowania tematu, prawdziwego rozważenia sprawy i wręcz niechęci do zmieniania swego życia na rzecz dziecka (Diabolo), chyba chce cieszyć się swoim życiem tak jak jest

Bo jeśli tak jest faktycznie, że Twa znajoma wyraża niechęć (mniejszą czy większą) do zajścia w ciążę to i może lepiej dla niej samej, żeby nie decydowała się na to. Bo nie daj Bóg urodzi takiego potencjalnego nieszczęśnika, któremu nie da tej odpowiedniej matczynej miłości i co wtedy :?:

Już spodziewam się komentarzy jak: e tam, jak tylko przyjdzie dziecko na świat to od razu zmieni się ona; jeśli nie od razu to po krótkim czasie i będzie wszystko jak należy. Dobrze, a co będzie jeśli się nie zmieni :?:
Przepraszam, że tym razem nic o kartach w mym poście ale czułem taką potrzebę, zeby to napisać. Dla mnie to zawsze był i jest wrażliwy temat, hehe.

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 18 lip 2011 06:51 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Zarówno odpowiedz za i przeciw mówią o obawach związanych z tą ciążą.Według mnie nie zajdzie a jeżeli nawet to będzie to ciąza zagrozona i nie wiadomo czy donosi.

PostZamieszczono: 18 lip 2011 18:28 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Siedem, Pani X nie bardzo chciała zachodzić w ciążę, ponieważ lubi aby było tak jak jest. Potem się coś odmieniło i wszyscy przyjęliśmy to za dobrą kartę, stąd ten rozkład ;) Zdania oficjalnie nie zmieniła i nawet wyjechali na wakacje aby się postarać o potomka, ale w kartach teraz wyraźnie widać, przynajmniej tak mi się wydaje, że ona wcale na to nie ma ochoty pomimo wcześniejszych deklaracji. I oczywiście masz rację, jeśli nie chce mieć dzieci, to lepiej aby ich nie miała. To nie jest akurat osoba, po której można się spodziewać na 100% odmiany po urodzeniu się niemowlaka :roll:
Rozkład stawiany pod koniec maja chyba - to tak dla informacji.

PostZamieszczono: 19 lip 2011 12:37 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Gdy przeczytałam Twój post i zobaczyłam karty, to pojawiła się w mojej głowie taka myśl, że pani w przeszłości miała jakiś zabieg chirurgiczny lub usuwała ciążę i to może być ten Diabeł, który tkwi w szczegółach. Możliwe, że nie zwierzyła się z tego swojemu partnerowi. Księżyc "za" może tu pokazywać samo mówienie o ciąży, decyzję o rozpoczęciu "pracy" nad poczęciem dzidziusia. Diabeł może też oznaczać manipulowanie partnerem, zwłaszcza, że piszesz o różnym nastawieniu kobiety i mężczyzny do posiadania potomka. Pani może zacząć oficjalnie deklarować zmianę nastawienia (również dlatego, że partner chce dziecka), ale wewnętrznie może czuć barierę psychologiczną. Ja stawiam na to, że pani nie zajdzie w ciążę do końca tego roku.

PostZamieszczono: 19 lip 2011 14:31 
Sama karta diabla jako rezultat mowi o trudnej sytuacji przymusu, ktoremu pytajacy zmuszony jest sie poddac... Czyli ze nie jest zupelnie wolny w swym dzialaniu na rzecz sprawy o ktora pyta.

Mysle, ze interpretacja tej karty zalezy od tego, czy pani ta chce, czy nie chce zajsc w ciaze. Bo jesli nie chce tego, to diabel moze mowic o tym ze cos ja do tego przymusi...nie da darmo Diabel pokazal mi raz wpadke mojej kumpeli.

Natomiast jesli ona rzeczywiscie chce tej ciazy to Diabel jako rezultat pokazuje przeszkody, nad ktorymi ona nie ma wladzy aby je pokonac i ciazy nie bedzie ( tak latwo). Ogolnie jesli kobieta chce miec dziecko to diabel pokazywal mi przeszkody w zajsciu w ciaze.

PostZamieszczono: 19 lip 2011 19:30 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Dzięki za Wasze opinie kochani, ja zostaję przy swojej i dam znać jak sprawa się potoczy :)

Rani tego własnie nie wiemy na pewno czy ona chce czy nie chce bo wysyła sprzeczne sygnały. Ja bym chciała się dowiedzieć jak czytać karty bez takich zależności. Np. dajmy na to, ze Pani X nikt nie zna i tak na prawdę nie wie czy chce ona mieć to dziecko czy nie, a pytać może z różnych powodów, bo mąż bo teściowa... Różnie to w życiu bywa ;) Rozumiecie? Nie chodzi teraz o to aby ocenić Panią X, tylko jej odpowiedzieć na zadane z różnych powodów pytanie. Dla mnie to byłoby wejście na troszkę wyższy poziom pracy z kartami, gdybym umiała własnie tak odpowiadać na pytania. Oczywiście, ze troszkę trzeba wiedzieć o kliencie, ale też czasami nie chce on powiedzieć do końca wszystkiego - tak jak moja znajoma ;)

PostZamieszczono: 19 lip 2011 21:25 
stawiam na to ze ona nie bedzie w ciazy , lub przynajmniej duze z tym problemy. ciezko mi interpretowac ten rozklad : za , przeciw i wynik (nie lubie go i nie uzywam)... ale sam wynik jako diabel nie jest niczym przyjemnym...no i ten as mieczy z plodnoscia mi sie nie kojarzy...

Ciąża w rozkładzie kart tarota.

a). Słońce XIX - pozytywna wiadomość, która ucieszyła kobietę.
b). Głupiec 0 - oznacza ciążę, niewykluczone, że to wpadka.
c). Cesarzowa III.
d). Księżyc XVIII.
e). As kielichów.

2). Połączenia kart:

a). Cesarzowa III + Głupiec O
b). Diabeł XV + Głupiec - zwykle wpadka, ale i stosunek seksualny, niekoniecznie kończący się ciążą. Dużo zależy czy ktoś stosuje karty odwrócone czy nie.
c). Głupiec 0 + Księżyc XVIII
d). As kielichów + Głupiec 0.

karty które mogą czasem przynieść kłopoty z ciążą, nawet sporadycznie poronienie to:

Wieża XVI
Wieża plus Księżyc XVIII
10 mieczy + Księżyc XVIII
Śmierć XIII + Wieża XVI, itd.

PostZamieszczono: 19 lip 2011 22:09 
c.d.
karty pokazujace ciaze:

Głupiec, Cesarzowa
Gwiazda
Księżyc
Słońce.
Ponadto można WA interpretować w ten sposób.
Głupiec- dziecko, chłopiec
Mag- ciąża w ciągu roku czasu, poprzez starania nie przypadek.
Cesarzowa- dziewczynka
Cesarz- chłopiec, silna męska energia.
Kapłanka- dziecko w ciągu dwóch lat.
Papież- dziecko w zalegalizowanym związku
Kochankowie- dziecko jako niespodzianka. Niekoniecznie w zalegalizowanym związku
Rydwan- szybkie zajście w ciążę.
Moc- uda się pokonać trudności z płodnością.
Pustelnik- ciąża bardzo trudna do uzyskania.
Koło Fortuny- niespodziewanie, z przeznaczenia, poza naszą wolą.
Wisielec- walka o ciążę potrwa dłużej niż rok, wymagane leczenie.
Sprawiedliwość- ciąża poprzez leczenie.
Śmierć- trudności z zajściem w ciążę, niebezpieczeństwo poronienia.
Umiarkowanie- tak, będzie ciąża ale po przeczekaniu odpowiedniego czasu.

Diabeł- trzeba zadbać o zdrowie, bo nie pozwala zajść w ciążę. Najczęściej torbielowatość jajników, kłopoty z insuliną.

Wieża- dzieci za dużo bądź brak. Trudności z ciążą, poronienia.
Gwiazda- dziewczynka

Księżyc- Dziewczynka

Słońce- chłopiec bądź bliźniaki
Sąd- będzie ciąża po odpowiednim leczeniu
Świat- dojście do upragnionego celu, ciąża w ciągu dwóch lat.

Małe Arkana
Pałki:
As, 3 (jedno dziecko), 4 (dwoje dzieci),
Puchary:
As, 3 (jedno dziecko) 4 (dwoje dzieci), 6, 10 (dwoje dzieci)
Monety
As, 10 (dwoje dzieci)

Miecze: trudności z zajściem w ciążę.

PostZamieszczono: 01 mar 2012 12:31 
Tarotka, i co, rok sie skonczyl, a nowy juz 3 miesiac trwa...
Czy ta pani X zaszla w ta ciaze czy nie?
Moj post to prosba o weryfikacje ...

PostZamieszczono: 01 mar 2012 22:25 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Rani, dzięki, że mi przypomniałaś, już spieszę z odpowiedzią!! NIE, nie ma ciąży, przestali się starać, mąż dostał nową pracę i wyjechał, okazało się, że jeszcze nie czas... :D Wydaje mi się, że oni już nie będą sobie życia komplikować dzidziusiem...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]