Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Pytania : TAROT W PRAKTYCE

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytania
PostZamieszczono: 30 maja 2017 20:58 
Nowicjusz

Witajcie. Chcialabym nauczyć się wróżyć z tarota .Na urodziny dostałam właśnie karty ridera waita proste i skuteczne wraz z książką Joan bunning praktuczy kurs tarota. Mam chec spróbować, ale nie wiem od czego zacząć. Mam parę pytań odnośnie wróżenia.

Słyszałam, że gdy wrozymy z tarota powinniśmy mieć swojego strażnika. Jeśli tak to czy musimy miec ?.jak tarot do nas przemawia? jak? na jakiej zasadzie ? Czy to jest taka rozmowa jak komunikacja międzyludzka?
Na czym polega interpretacja
Czy do wróżenia trzeba mieć dar?
Oglądając filmy na yt ,jak wróżki rozkładają karty i czytają chyba z obrazków na tych kartach
Nie mogę zrozumieć jak ktoś w tych kartach odczytuje coś czego nie widać jak one to robią patrzą na karty i odczytuja. A moze to intuicja im podpowiada? .Skąd będę wiedziała, że karty przemówiły do mnie. ?

Liczę na odpowiedz i ,przepraszam jeśli temat jest nie na miejscu.Makia

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ]