Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 brak odpowiedzi od tarota : TAROT W PRAKTYCE

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: brak odpowiedzi od tarota
PostZamieszczono: 26 paź 2013 17:23 
Stały Bywalec

Mam dosc powazny problem i zadalam tarotowi pytanie jak owa sprawa bedzie sie rozwijac i jak moze sie zakonczyc. no i w ogole nie dostalam odpowiedzi. znaczy odp byla ale na zupelnie inna dziedzine mojego zycia niezwiazana z problemem. i teraz jestem troche zdezorientowana. bo wyciagam wniosek ze kart nie jest to az tak olbrzymi problem jak sama uwazam, ze poradze sobie bez wskazowek.
czy zdarza sie wam podobnie nie uzyskac czasem odpowiedzi?

Tytuł: Re: brak odpowiedzi od tarota
PostZamieszczono: 26 paź 2013 18:38 
Wszędzie mnie pełno!

Mnie jak najbardziej ... - rzadko, ale się zdarza.
Zazwyczaj jest to chaos w Kartach, sprzeczne informacje.
U mnie jest tak , że wtedy zazwyczaj Karty ustawiają się prawie wszystkie w poz. odwróconych ( 5 - 7 ) pod rząd...
I dotyczy to przede wszystkim pytań od osób, które bez przerwy proszą o wróżby.

PostZamieszczono: 26 paź 2013 20:07 
Stały Bywalec

oczywiscie, ze czeste zadawanie tego samego pytania powoduje brak lub przeklamanie odpowiedzi.
ale w tym wypadku mowie o jednorazowym strzale i braku odp.
jak to traktujesz? jako malo wazna rzecz w "mniemaniu" kart czy moze "lepiej nie chciej wiedziec/pytaj"?

PostZamieszczono: 27 paź 2013 06:55 
Wszędzie mnie pełno!

Ja zapytałbym się Kart raz jeszcze o to samo ...Gdyby wyszedł podobny brak odpowiedzi - to znaczy, że Tarot w jakiś przyczyn nie chce odpowiadać i należy to uszanować.
W/g mnie - to wtedy raczej znaczy - " lepiej nie chciej wiedzieć ..."
EQ

PostZamieszczono: 27 paź 2013 09:41 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Miałam taką sytuację, karty wręcz krzyczały na zupełnie inny temat, a ja z uporem starałam się jednak dopatrzyć odpowiedzi na zadane pytanie/co się nie udało oczywiście/.
Dość szybko życie zweryfikowało co wtedy było ważniejsze - nie to o co pytałam, ale właśnie
to o czym karty powiedziały.
To tak, jakby za mnie zdecydowały co jest priorytetem, na czym się skupić - a z tą całą resztą, o którą pytałam na razie sobie dać spokój.

PostZamieszczono: 01 lis 2013 13:37 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Wg mnie w duecie wróżka vs. karty, to ona, czyli człowiek, jest stroną aktywną. Karty w danym rozkładzie są, jakie są, zadaniem wróżki jest przetworzyć ich symbolikę w kontekście pytania, czyli zinterpretować. Problemy interpretacyjne biorą się, np. z braku wiedzy, doświadczenia, wnikliwości, itp. Są to naturalne ludzkie omyłki, chyba że ktoś nie zaprzeczy, że możliwa jest 100%, co by oznaczało, że posiadła ta osoba maximum wiedzy o wszystkich problemach wszystkich ludzi do końca świata i jeden dzień więcej.Podobnie z doświadczeniem.
Z jednej, czy kilku kart można równolegle ułożyć niejedną tarotową opowieść. Problemem jest wybrać tę właściwą ;).

PostZamieszczono: 23 gru 2013 05:05 
Nowicjusz

hmmm,wydaje mi sie ze trzeba oczyscic talie

PostZamieszczono: 08 sty 2014 00:17 
Administrator
Awatar użytkownika

Jak najbardziej tak się zdarza, że karty ewidentnie pokazują coś innego, o co akurat nie pytaliśmy.
Nie zapominajmy, że tarot to nie jest mechanizm działający na zasadzie "jak tu przycisnę, tam mi wyleci". Wróżąc komunikujemy się z energiami ludzi i zdarzeń, ale same karty tylko odzwierciedlają to z czym się zetknęliśmy w polu energoinformacyjnym. Jeśli karty zdają się snuć inną opowieść, to być może nasz własny podświadomy umysł zignorował świadomość formułującą pytanie i skupił się na czymś drugim.
Często dzieje się tak wtedy, gdy np. nie chcemy o czymś myśleć. Świadomie to sobie wyłączamy i wyrzucamy gdzieś poza nawias, ale podświadomość nieprzejednanie drąży temat i stara się o tym przypomnieć. Taka sytuacja może również mieć miejsce wtedy, gdy nasza podświadomość wyłapuje problem lub zagrożenie, którego świadomość jeszcze nie zna.

Z drugiej strony zdecydowanie karty nigdy nie przekażą nam informacji, których znać nie powinniśmy. Jeśli wiedza o czymś nie będzie dla nas dobra, na poziomie energoinformacyjnym napotkamy mur, którego nie da się przebić. Karty jako narzędzie fizyczne coś tam będą pokazywały, bo skoro już je wykładamy muszą się w coś ułożyć, ale nie będzie w tym czymś większego sensu. :) Blokada na daną informację może być tylko tymczasowa, więc jeśli sprawa jest dla nas ważna można spróbować za jakiś czas.

PostZamieszczono: 12 sty 2014 19:45 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Brak odpowiedzi czy też inna odpowiedź niż ta którą się spodziewaliśmy, może być spowodowana źle zadanym pytaniem

PostZamieszczono: 18 sty 2017 13:06 
Nowicjusz

Lepiej idż to profesjonalnego psycholog a z bytomia to Ci pomoże na pewno , a nie jakieś taroty HEHE.

PostZamieszczono: 18 sty 2017 15:07 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Tarot nie zawsze daje odpowiedź, ponieważ to nie jest wyrocznia :P Skoro nie mamy odpowiedzi to należy uszanować i więcej nie pytać o to samo.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]