Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Tarot a mylne dane ... : TAROT W PRAKTYCE

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tarot a mylne dane ...
PostZamieszczono: 08 paź 2012 08:16 
Wszędzie mnie pełno!

Prosiłbym o skomentowanie i uwagi na temat następującej sytuacji.
Ktoś prosi mnie o wróżbę, podając swoje imię, datę urodzenia, konkretne pytanie, nawet miejscowość ...
OK ... łapię Karty i już czuję, że coś nie tak ... jakiś opór ... ? Od razu mi się nie podoba ta wróżba ...
Wróżę ...odpowiedź wychodzi na nie ... ( Pustelnik - poz.odwr i Moc - odwr. ).
Odpisuję, ale z zaznaczeniem, że coś nie tak ... Czy aby dokładne i prawdziwe dane były ??
I co ?? Okazuje się, że na niektórych Forach ( ezoforum.pl ) - moderatorzy celowo nowych użytkowników wprowadzają w błąd - niby - "ich sprawdzając"... - podając fałszywe dane !
Okazało się, że imię było jednej pani, data urodzenia drugiej pani, a pytanie pewnie trzeciej pani .... Co Wy na to, jak zachować się mają Karty ? Później sama to przyznała ...
Ale dziwne jest to ... że Karty mi odpowiedziały prawidłowo !!!
Pytanie było : czy wyjadę w te wakacje na urlop ?
Ta pani, która chciała to wiedzieć i pytała - faktycznie nigdzie nie wyjechała ...
Co Wy na to ?
Wiesław

Tytuł: Re: Tarot a mylne dane ...
PostZamieszczono: 08 paź 2012 12:00 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Uważam takie zachowanie pani za niepoważne, jeśli ktoś bawi się kartami taką też dostaje od nich odpowiedż.
Jeśli coś jest nie tak wyczuwam w kartach ciężką energię, tak jakbym krążyła wokół jakiegoś tematu, ale nie mogła go zgłębić, to tak jakby ktoś cię zaprosił do domu ale nie chciał otworzyć drzwi :)

PostZamieszczono: 08 paź 2012 13:15 
Wszędzie mnie pełno!

No, właśnie ... to tak jak ja ...
Kto zadał to pytanie ?? Moderator ezoforum.pl -Zoska1977 !!
Wstyd !!
No, oczywiście potem - między nami - nastąpił konflikt.
Skończyło się to moim banowaniem, bo tylko w ten sposób ona mogła zapobiec dalszej swojej kompromitacji.
Dlatego znalazłem się Tutaj ...
Jeszcze raz dziękuję Administratorowi za cieple - neutralne - przyjęcie mnie Tutaj.
Wiesław

PostZamieszczono: 08 paź 2012 13:18 
Wszędzie mnie pełno!

Powtarzam po raz kolejny.
Tarot to 80% intuicji - coś takiego nieuchwytnego, ale prawdziwego ...
Tego - Wam życzę.

PostZamieszczono: 08 paź 2012 13:35 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Piszesz, że ktoś prosi Cię o wróżbę, podaje dane, a potem włączasz w to forum-
- dla mnie to jest bez sensu- - - - - - ?

Jeśli zależy Ci aby pogrążyć jakieś forum, to zrób to nie wprowadzając "brudów" na to forum, w którym jesteśmy i jest nam całkiem dobrze :dziendobry:

Piszesz wciąż o innych forach- a szczerze mówiąc-co to kogo obchodzi :eee: .

Jesteś z nami bliźniak i jest ok, zintegruj się z nami i żyjmy tym, co jest teraz, tutaj, tak myślę, bo po co wyciągać jakieś stare brudy i psuć atmosferę, która u nas jest
naładowana pozytywną energią - nie psuj tego Wiesławie ! :chwali:

A co do intuicyjnego podejścia do tarota, to zgadzam się z Tobą w 100 % :dobrze:

PostZamieszczono: 08 paź 2012 14:25 
Wszędzie mnie pełno!

OK.
Zgadzam się z Tobą.
Przecież nie zamierzam psuć Tutaj - tej fajnej atmosfery .
Chciałem tylko napisać - jak jest ( było) gdzie indziej ... jak wyglądały sprawy na podobnych Forach - abyście mający wiedzę i doświadczenie innych - ją odpowiednio wykorzystali dla siebie i innych ...
Tylko tyle.
Pozdrawiam.
Wiesław

PostZamieszczono: 08 paź 2012 19:46 
Administrator
Awatar użytkownika

Moderator takie jaja sobie robi? Jeśli tak, to już czysta patologia.

W historii jaką opisałeś Bliźniaku, kluczowe znaczenie ma to, że samo pytanie było prawdziwe - jeśli dobrze zrozumiałam, jakaś pani tam naprawdę pytała o urlop.
Nieprawdziwie imię i zła data urodzenia to rzecz drugorzędna.

Jeśli chodzi o wróżbę na nieprawdziwe pytania, to kieeeedyś w czasach allegrowych zdarzyło mi się, że klientka też podała mi złe dane. Wprowadziła mnie w błąd celowo, bo chciała sprawdzić, ale rzecz nie dotyczyła "tylko" innej daty urodzin, lecz będąc w trójkącie podała się za żonę pana, podczas gdy była tą trzecią".
Pytania dotyczyły przyszłych relacji z "mężem" - karty postawiłam, opisałam co wychodzi, ale pracowałam z takim właśnie gigantycznym dziwnym przeczuciem, że coś jest nie tak.
Interpretacja kart nie była prawidłowa, bo wszak w dość w istotnym dla sprawy szczególe opierałam się na fikcyjnych informacjach, które podała kobieta. Intuicja mówiła mi jedno, gdzieś w głowie brzęczał głośny alarm, ale rozum uparcie kazał pracować na tym co zostało mi opowiedziane przez pytającą.
Miałam wtedy zbyt mało doświadczenia, żeby przyjąć do wiadomości, że naprawdę może coś nie grać w pytaniu - uznałam, że raczej mam słabszy dzień i dlatego tak dziwnie się pracuje.

Później przy różnych okazjach zdarzały się i takie sytuacje, że klientka wprowadzała mnie w błąd ale nie robiła tego nie celowo, po prostu sama gdzieś tkwiła w błędzie. Karty zazwyczaj ładnie pokazywały prawidłową wersję i bez względu na to, czy pytanie mogło zawierać złe dane, przekaz był ok.

Wryła mi się w pamięć nawet taka historia, że klientka zadała pytania, naświetliła szczegóły, ale zanim mogłam popracować nad sprawą minęły prawie dwa tygodnie. Więc siadam w końcu do kart, robię rozkład i jest coś dziwnego. Pierwsze karty ukazujące tło sprawy świetnie pasują do sedna problemu, ale jednocześnie wskazują jak wół, że chyba niedawno nastąpiła zmiana, pytanie może być częściowo nieaktualne - a problem był taki, że chodziło o dawno dawno utracony kontakt z kimś i totalny brak informacji o tej osobie.
Nie byłam pewna, czy mi coś się nie pomerdało, ale zaryzykowałam i napisałam, że kwestia braku wieści chyba nie jest aktualna, bo jakieś wieści tu niedawno dotarły, niezbyt dobre zresztą.
Okazało się, że w międzyczasie (jak już mówiłam, od momentu zadania pytań, do chwili gdy mogłam usiąść do kart minęły niemal 2 tygodnie), do klientki dotarły informacje, że ten dawny znajomy poważnie choruje. Nie zdążyła mi powiedzieć, że coś już o nim wie.
Ale ciekawostka jest - pomimo, że czasie rozkładania kart miałam złe/nieaktualne dane, to tarot sam wziął poprawkę na to, że zaszły zmiany i mi je grzecznie przekazał.
:usmiechniety:

PostZamieszczono: 17 paź 2012 18:08 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Ciekawam, co to za forum Wieslawie? Tak z czystej ciekawosci... coby sie potem wystrzegac.

Pozdrawiam... SacralNirvana... ;)

PostZamieszczono: 17 paź 2012 18:40 
Wszędzie mnie pełno!

Tak było SacralNirvana ... tak właśnie było .... Precedens ...- na samym początku z Zoska 1977 - gdy tylko Tam się zapisałem.
Swoista próba sprawdzania mnie.
Jakie to Forum - to dobrze wiesz- bo sama w nim cały czas nadal uczestniczysz - chyba już jako Ekspert Tarota - to - ezoforum.pl
Cieszę się, że Tu jesteś - przynajmniej siły Tu będą wyrównane ( bez opieki i poparcia za wszelką cenę koleżanek - moderatorów ).
Pozdrawiam.
Wiesław

PostZamieszczono: 17 paź 2012 19:32 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Zapytalam jak najbardziej szczerze, poniewaz przeciez nie wiem, na jakich forach jestes aktywny. Moze tu, moze tam, moze jeszcze gdzie indziej.
Nie interesuje mnie szczerze mowiac, co tam miales z Zoska1977 czy kimkolwiek innym. Przeciez o ile sobie kojarze, oficjalnie poszlo o co innego.
Zawsze powtarzalam, ze cenie to, co robiles tam w dziale "Prosba o wrozby" chociazby i tego nie ukrywalam ani nie ukrywam. Natomiast to, co mi sie nie podobalo to juz inna para kaloszy.
Tak, jakis czas mam znaczek eksperta tarotowego... ale nie sadze, zeby moja wiedza byla wieksza od Twojej. Wrecz przeciwnie, moglabym pewno sie wiele jeszcze nauczyc.
Pomocy niczyjejkolwiek tu nie potrzebuje, wsparcia takze nie.
Dopoki bedzie wzajemny szacunek w wypowiedzach i nie bedzie obrazania kogokolwiek (slownie) to jak najbardziej.
A mysle, ze tak bedzie, bo w koncu wszyscysmy tutaj dorosli. Prawda, Wieslawie?

Pozdrawiam cieplo;

Sacral

PostZamieszczono: 13 lis 2012 06:23 
Wszędzie mnie pełno!

Także Cię pozdrawiam.
Temat poprzedniego Forum - uznaję za zakończony.
Dziękuję za wypowiedź.

Bardzo się cieszę, że w końcu TO Forum - znów działa, a ja mogę w Nim uczestniczyć.
Pozdrawiam wszystkich - Wiesław

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]