Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Tylko rozkład : TAROT W PRAKTYCE

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tylko rozkład
PostZamieszczono: 14 cze 2012 08:15 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Witam serdecznie!

Zastanawiam się nad założeniem takiego wątku - ta sama osoba opisywałaby problem i zastosowany rozkład tarota z opisem kart.
Życie , jak to życie toczyłoby się dalej i po jakimś czasie nastąpi rozwiązanie opisanego problemu.
Wtedy ten sam użytkownik forum opisuje krótko jak potoczyły się sprawy.
Czyli tylko 3 wpisy problem, rozkład i po czasie rozwiązanie.

Pozdrawiam.

Tytuł: Re: Tylko rozkład
PostZamieszczono: 14 cze 2012 11:56 
To moze sam zacznij dla przykladu i umiesc cos.

PostZamieszczono: 14 cze 2012 16:38 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

:nie wiem:
torus pisze:
Zastanawiam się nad założeniem takiego wątku - ta sama osoba opisywałaby problem i zastosowany rozkład tarota z opisem kart.
Życie , jak to życie toczyłoby się dalej i po jakimś czasie nastąpi rozwiązanie opisanego problemu.

No super, ale po co dawać to na forum aby samemu interpretowac, a potem się samemu do tego odnosić ? :dash2: No sorki, czegoś nie pojęłam? :nie wiem:

Całkiem zrozumiałe jest aby sie odnieść do wrózby, zawsze mile jest widziane aby ujawnic"jak to się skonczyło" i skonfrontować z wróżbą, ale to już kwestia chyba podejscia forumowicza.

Dawaj, ja jestem za :dobrze:

PostZamieszczono: 14 cze 2012 20:25 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

torus pisze:
Witam serdecznie!

Pozdrawiam.

A to my tak nie robimy? Chyba większość wątków w szkółce działa na zasadzie, że zadający pytanie po czasie opowiada jak się sprawy miały :zgadzasię: Chyba, że nie zrozumiałam o co ma dokładnie chodzić %D

PostZamieszczono: 15 cze 2012 14:05 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

To jest dobry pomysł, zważywszy na to, że weryfikacje wróżb bardzo rzadko pojawiają się w Szkółce Tarota i sądzę, że należy to zmienić - to znaczy wprowadzić takie reguły, aby było jasne, że weryfikacja być powinna. Nie wiem jednak czy warto mnożyć byty Torusie - to samo można robić w Szkółce, ale należy jasno określić, że weryfikacja jest mile widziana.

PostZamieszczono: 15 cze 2012 21:53 
Administrator
Awatar użytkownika

Hmmm... ale osoby, które regularnie odwiedzają forum zazwyczaj dzielą się później informacjami, czy coś się sprawdziło.
Tych którzy wpadają na chwilę, nie zmusimy do powrotu...

Ale Torus chyba ma na myśli system troszkę inny niż w szkółce:

Cytuj:
tylko 3 wpisy problem, rozkład i po czasie rozwiązanie

Jak rozumiem nie tyle byłoby to miejsce gdzie inni pomagają nam zinterpretować karty, tylko coś w rodzaju wirtualnego notesu?

PostZamieszczono: 18 cze 2012 15:52 
ja takich zweryfikowanych rozkladow troche mam w swoich notatkach moge je umiescic, jesli o to chodzi ( jesli dobrze zrozumialam)?.
Ale niech Pomyslodawca zacznie i poda pierwszy.

PostZamieszczono: 18 cze 2012 16:04 
Awatar użytkownika

Ok, jak chcecie, w sumie można spróbować, czemu nie. Ja też mam kilka takich rozkładów już zweryfikowanych, zobaczymy jak to wyjdzie. Torus, Ty pierwszy w takim razie. :)

PostZamieszczono: 18 cze 2012 18:16 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Tak, to raczej ma być taki tarotowy notatnik. Jestem początkujący i przeglądanie zweryfikowanej bazy 'przypadków' byłoby cenną lekturą.
Przychylam się jednak do zdania Kingi , że trudno tutaj kogoś przywiązać i zmusić do wpisania po jakimś czasie postu.
Nie wiem też , czy istnieje wtyczka do skryptu , na którym oparte jest to forum, która spełni wymogi takiego notatnika.
Siadam jednak za chwilkę do rozkładu i oczywiście dodam wpis.
Pozdrawiam serdecznie.
Waldi

PostZamieszczono: 19 cze 2012 10:50 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Czy pani E. dostanie się na staż organizowany przez PUP ?
Rozkład 3 karty.
10 buław (odwrócona),3 kielichów (odwrócona),Król mieczy (odwrócona).

PostZamieszczono: 05 lip 2012 21:16 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Rezultat - pani E. dostała się na staż.

PostZamieszczono: 06 lip 2012 00:31 
Awatar użytkownika

Pozwolę sobie skomentować :) Nie wiem jak Ty, Torusie, rozumiesz karty odwrócone, ale ja wysnułabym zupełnie odwrotną interpretację. Chyba, żeby brać pod uwagę, że odwr 10 buław nie będzie taka straszna i Pani E. da sobie radę. Niemniej jednak - cieszę się, że rezultat jest pozytywny :)

PS Może ktoś ma jakiś pomysł, jakby tu potraktować te odwrócone pozycje w kontekście otrzymanego rezultatu?

PostZamieszczono: 06 lip 2012 03:59 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Też interpretowałbym to, że pani E. nie dostanie się na staż. Wieńcząca karta odwróconego Króla Mieczy pod tym pytaniem, mówiłaby o pewnej nieporadności w wyzwaniu, braku sprytu w poradzeniu sobie w danym zadaniu. Odwrócone III Puchary - powodu do świętowania nie będzie w związku z tym. I w ogóle te wszystkie odwrócone karty...

Więc tak. W czasie gdy stawiałeś karty pod to gdzieś tam głęboko w swej głowie myślałeś o czymś innym, może wiele ważniejszej sprawie niż pytanie pani E. Innymi słowy, byłeś zdominowany mentalnie przez coś tam, także w sumie Twój nastrój nie nadawał się wtedy żeby wróżyć.
Albo, pani E. kłamie Ci. Może z tego powodu wstydzi się przed Tobą (może nawet i przed innymi) albo cuś.
A tak na 100% możesz to stwierdzić, że ona dostała się?

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 06 lip 2012 06:53 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Jestem pewien, że pani E. dostała się na staż.Dostanie się na staż nie było wcale takie proste. Całe zamieszanie z odwróconymi kartami może leżeć po mojej stronie. Był to moment, gdy przeczytałem wpis Kingi o kartach odwróconych i o tym, że ona tego nie stosuje.Może było faktycznie tak, że 'kręciłem' kartami, a patrzyłem podświadomie na nie już w pozycji prostej.Dla mnie nasuwa się tutaj wniosek o jednoznaczności warsztatu. Jestem początkujący w praktykowaniu tarota i ciągle jeszcze szukam.
Dziękuję Wszystkim, że zechcieliście w tym wątku coś wpisać od siebie. W sumie to pomysł z takim wirtualnym notatnikiem nie jest zły, ale ze względu na przeplatanie się wątków w chwili obecnej technicznie trudny w realizacji.
Pozdrawiam.
W.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]