Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Propozycja. : TAROT W PRAKTYCE

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Propozycja.
PostZamieszczono: 30 sty 2012 09:29 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Witam Kochane Panie. przeczytałam, troszeczkę, waszych pytani na forum. ja proponuje, aby przed pytaniem nie pisac słowa Czy??? Zapytacie a dla czego??
Bo słowo Czy, już w naszej podświadomości pokazuje lęk i nie pewnośc w działaniu. Starac się zastąpic słowem. Np. Jaką mam szansę na romans z panem X
2 / Jak przebiegnie rozmowa, w sprawie pracy. Itd...
Następna sprawa to układy kart dla mniej wprawionych proponuje w krótkich pytaniach 6/ kart w ukłądzie Celtyckim wystarczająco.
3/ jak najmniej dociągac kart do ukłądu , bo robi się wówczas chaos w głowie
i w kartach. Jedynie gdy nie mamy jasnej odpowiedzi to wówczas dociągamy do
3/ mieczy 1 lub 3/ karty. , gdy nie mamy pewności to dociągamy do kart 2/ np.buławy
miecze itd. i tez 1/ najwyżej 2/ karty. Ja przy wiekszych rozkładach nap. Celtycki
na 10 kart jeżeli widzę ze coś mi nie pasuje to mam jeszcze 2/ talie kart: duzych arkanów wyciągam 1/ kartę i pytam , Czy moja odpowiedz jest prawidłowa . Jeżeli
można to w następnym wejsciu jeszcze dopisze kilka propozycji. Poz Barbara :usmiechniety:

Tytuł: Re: Propozycja.
PostZamieszczono: 30 sty 2012 11:48 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Pani Basiu zgadzam sie calkowicie :*

Unikac zadawania pytan od "czy" jak i rowniez nalezy okreslic przedzial czasowy.
Bardzo trudno jest udzielic odpowiedzi w pytaniu zaczynajacym sie od "czy" a tym bardziej, jezeli poparte jest okresleniem typu: w najblizszym czasie, w krotkim czasie..
W tak skonstruowanym zdaniu mamy do czynienia z chaosem: lek plus nieumiejetnosc ksztaltowania wlasnych marzen, wdrazania ich w zycie.
Okreslenie " w najblizszym czasie" dla kazdego moze znaczyc co innego.
Stosujac krzyc celtycki (tu:np.w moiej umowie z kartami to oznacza do 6 miesiecy)czy jakis inny rozklad dobrze jest okreslic przedzial czasowy i poinformowac o tym osoby, ktore prosimy o pomoc w interpretacji.
Uwazam, ze to jest bardzo wazne.

p.s
na forum obecni sa rowniez Panowie

PostZamieszczono: 31 sty 2012 12:55 

Witam również Panów: dobrze by było aby się, przedstawili, bo po psel nie, wiadomo kto
chłopiec czy? dziewczynka. Okropnie trudno zalogowac się na tym serwerze. poz Basia

PostZamieszczono: 31 sty 2012 13:24 

Witam :oczko: Moja następna propozycja, dotyczy zgaduj zgaduli, Jak ktoś to wymyslił moze,to i dobre, bo wówczas pobudzamy wyobrażnie. I tu moja propozycja
aby w takim temacie wstawiac kartę, spytacie czemu, bo przeważnie każdy uczestnik ma inną talię. Choć ja od wielu lat zajmuję się kartami to w zyciu bym się nie domyśliła ze w 6/ pucharów można wymyslec sałatę. Pytania muszą być precyzyjne, co do ich przeznaczenia. Np. puchary to uczucia, woda, krew.
Następna propozycja to: numerologia jest tak samo ważna jak karty. Warto rozważyc tą propozycję. Warto pracowac nie tylko z kartami Tarota ja mam 5/
rodzaj kart, czasami tarot potrafi dac po nosie. Lubi sobie zakpic . Ja nap. pytam
osobę jaki czas ją interesuje wowczas podczas tasowania mówię kartom ze interesuje mnie czas nap 3miec. bez czasu kładę karty na rok. Czasami wrózba sprawdza bardzo szybko, a w innych przypadkach czas jest nie ograniczony,
Mówię to o sobie jak ja postępuje. Jezeli ktoś ma pytania? to w granicach moich
możliwości podpowiem. Poz Basia. Do następnego wejścia. :*

PostZamieszczono: 31 sty 2012 20:33 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Witamy na forum!
Tyle tylko, że dział Wielkie Arkana nie jest chyba odpowiednim dla tego tematu :)

PostZamieszczono: 02 lut 2012 19:56 

Witam Marale. To proszę podpowiedz mi w jakim dziale mam pisac poz Barbara

PostZamieszczono: 02 lut 2012 20:54 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Witaj :)
Ponieważ Twoja propozycja dotyczy pracy z kartami, na przyszłość proponowałabym dział Tarot w praktyce.

Pozdrawiam!

PostZamieszczono: 04 lut 2012 08:59 

:* Maralee Dziękuję za odpowiedż Barbara

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ]