Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Pytanie sierotki Marysi o dobór rozkładu : TAROT W PRAKTYCE

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytanie sierotki Marysi o dobór rozkładu
PostZamieszczono: 14 sty 2012 19:36 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Zakładam ten beznadziejny temat :P gdyż proszę Was o pomoc. Później może zostać spokojnie wywalony do kosza ;)

Otóż - chciałabym postawić karty na ważny dla mnie temat związany z moją pasją, ale kompletnie nie mam pojęcia jaki dobrać rozkład. Zawsze mam z tym problem, a jest to dość istotne. Zazwyczaj na drobne sprawy walę od razu Mistrzowską Siódemkę, a na ważne wyciągam jedną kartę ;) I tak dalej.

Sytuacja wygląda tak: moim marzeniem jest zdawanie do szkoły artystycznej. Żeby jednak się do niej dostać, musiałabym wyłożyć mnóstwo kasy na kurs. Wielkie mnóstwo, bez tego raczej ani rusz. I w tym tkwi sedno: jaki mam postawić rozkład(y), żeby dowiedzieć się jakie mam szanse w dostaniu się do szkoły oraz czy warto zabulić pieniądze na kurs doszkalający??? A może okazałoby się, że kurs nie jest mi potrzebny? :diablo: Przepraszam za to pytanie, ale naprawdę nie wiem, a sprawa jest dla mnie dość istotna.

Pomożecie...?

Tytuł: Re: Pytanie sierotki Marysi o dobór rozkładu
PostZamieszczono: 14 sty 2012 22:20 
Administrator
Awatar użytkownika

Tak na szybko, przychodzi mi na myśl mała modyfikacja rozkładu, który normalnie służy do pytania, czy warto przyjąć propozycję pracy.
Rozkład opiera się na plusach i minusach, więc jest o tyle prosty, że aby określić, na ile Twój pomysł jest dobry i da oczekiwane rezultaty, zwrócić uwagę na to, która strona równania przeważy.

Znaczenie pozycji:

1) Największa niekorzyść jeśli obierzesz tę drogę prowadzącą do szkoły artystycznej.
2) A co będzie najbardziej korzystne?
3) Co spotkasz na tej drodze, co nie będzie Ci się podobało?
4) A co będzie się podobało?
5) Co jest nieosiągalne? tzn. na co szkoda czasu, co w ogóle nie wyjdzie.
6) Co ostatecznie zdobędziesz?

Jeśli chcesz możesz zamienić hasła na jakieś inne, które lepiej określą Twoje oczekiwania. Trzeba tylko zachować zasadę, iż nieparzyste pozycje są nieharmonijne, a parzyste dobre.

Czyli karty 1, 3 i 5 zachowują się jak odwrócone.
Karty z pozycji 2, 4 i 6 zawsze są konstruktywne.

Karty można układać w ten sposób:
1 - 2
3 - 4
5 - 6

PostZamieszczono: 15 sty 2012 00:48 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Wypróbuję, dziękuję :) I chyba w zależności od rezultatu zapytam o kurs...? Chociaż, ten rozkład i tak wrzucę pewnie na forum, jak go tylko zrobię...

PostZamieszczono: 15 sty 2012 12:47 
Administrator
Awatar użytkownika

Tak, nic nie stoi na przeszkodzie - wstępnie możesz skupić się tylko kursie, może nawet będzie trochę łatwiej ocenić sytuację, czy warto w to inwestować. :usmiechniety:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]