Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Jak początkująca wróżka powinna trenowac? : TAROT W PRAKTYCE

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak początkująca wróżka powinna trenowac?
PostZamieszczono: 28 lis 2011 13:42 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Witam wszystkie wróżki. Tak sobie pomyślałam, że zdecydowanie za rzadko spędzam czas z kartami. Czasem wróżę sobie, siostrze lub najbliższym koleżankom.Staram się jednak ograniczać liczbę osób, gdyż moja tarotowa wiedza nie jest jeszcze zgłębiona i nie chce nikogo wprowadzać w błąd złą interpretacją. A ile można wróżyć sobie.... Bardzo miło by było widzieć więcej pytań lub przykładowych rozkładów w szkółce tarota, to zawsze jest jakieś ćwiczenie...Niestety u mnie w mieście nie są organizowane żadne kursy :-(A może wy macie jakieś pomysły by mieć częstszy kontakt z interpretacjami???

Tytuł: Re: Jak początkująca wróżka powinna trenowac?
PostZamieszczono: 29 lis 2011 12:01 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Moim zdaniem najlepszym sposobem jest rozkład na dzień:) Są różne możliwości-można ogólnie lub na poszczególne sprawy(uczucia/finanse/praca/szkoła) itd. rozkładasz karty, zapisujesz spostrzeżenia, a na koniec danego dnia konfrontujesz:) dzięki temu lepiej poznajesz co dana karta chce Ci przekazac;)

PostZamieszczono: 01 gru 2011 11:54 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Tak jak koleżanka wyżej napisała, rozkład czy karta dzienna :) Ważne abyś miała częsty kontakt z kartami, prowadź sobie zeszyt. No i jest TO wspaniałe forum, na którym eksperci, bardziej doświadczeni tarociści ci zawsze pomogą, poradzą. W ogóle to forum to skarbiec wiedzy ;)

PostZamieszczono: 05 gru 2011 19:40 
Pogromca Wszelkich Tematów

Czuczka pisze:
A może wy macie jakieś pomysły by mieć częstszy kontakt z interpretacjami???

Zapraszam do wątku "Ćwiczenie z kartami". :)

PostZamieszczono: 31 gru 2011 09:51 
Stały Bywalec

Tak , ja tez polecam wyciąganie kart dziennych to świetna nauka co do rozkładów to proponuje 2-3 tak naprawdę więcej nie jest potrzebne z czasem i tak stworzysz swoje lub zmodyfikujesz juz te istniejące według swoich potrzeb , zapisuj tez sobie wszystkie rozkłady w specjalnie do tego celu przeznaczonym zeszycie , póżniej zawsze można powrócić do swoich notatek tak dla wprawy można zadawać różne pytania o drobiazgi np. jak minie umówione spotkanie z koleżanką , moje samopoczucie w dniu dzisiejszym , pogoda itd. pytać można praktycznie o wszystko a im więcej będziesz ćwiczyc tym łatwiej zrozumiesz co karty chcą ci przekazać , ćwiczenie swoich umiejętności na różnych osobach to tez swietna metoda a co do obaw o swoje umiejętności wróżbiarskie mów że sie jeszcze uczysz :tjaaa:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]