Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Pytanie odnośnie kart dnia...?? : TAROT W PRAKTYCE

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytanie odnośnie kart dnia...??
PostZamieszczono: 08 gru 2011 20:00 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Drogie wróżki mam pytanie:czy kartę dnia można wyciągnąć wieczorem poprzedzającym dany dzień np tuż przed pójściem spać czy powinno się to robić rano? Również czy ktoś kiedyś wyciągał 7 kart na cały tydzień np w poniedziałek rano?czy to ma sens? Bo miło by było wiedzieć czego można się spodziewać w nadchodzącym tygodniu już na samym jego początku... :dobrze:

Tytuł: Re: Pytanie odnośnie kart dnia...??
PostZamieszczono: 09 gru 2011 03:08 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

7 kart to strasznie dużo jednak. Poza tym, więcej niż jedna karta to już dla mnie rozkład, trzeba by interpretować relacje między kartami, historię którą tworzą i w ogóle... Nie jestem przekonana ;) Tydzień to mimo wszystko krótki okres i nie widzę sensu żeby robić nań sążniste układy.

PostZamieszczono: 10 gru 2011 20:40 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Pewnie że możesz wyciągać sobie kartę wieczorem.
Możesz jeśli tak chcesz na cały tydzień ale jeśli ma być to karta na atmosferę danego dnia musisz sobie założyć że pierwsza to poniedziałek, druga wtorek itd.
Myślę że nie ma sztywnych reguł, że ma być tak i tak, wszystko zależy od Twojego prywatnego dialogu z kartami.

PostZamieszczono: 13 gru 2011 01:02 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

ja wyciągam kartę zaraz po północy :P :) dzisiaj trafił mi się cesarz więc licze na ciekawy dzień ^^ co do 7kart na cały tydzień - to raczej nie jest to dobra metoda :) ale każdy robi tak jak mu wygodnie Pozdrawiam

PostZamieszczono: 29 gru 2011 14:36 
Administrator
Awatar użytkownika

Czuczko, to wszystko kwestia tego, jak będzie Tobie wygodniej. Ja raczej nie wyciągam karty dnia rano, bo z rana to najnormalniej w świecie jestem zabiegana i nie mam czasu. Albo nastrój nie ten. :poranek:

Technicznie nie ma żadnych przeszkód, żeby kartę dnia wyciągać nie z rana, tylko wieczorem i wtedy ta karta oczywiście dotyczy dnia następnego.
I zdarzało mi się, że wyciągałam 7 kart na cały tydzień z góry, zapisywałam je sobie w kalendarzyku.

Na dzień dzisiejszy już nie korzystam z Tarotowych kart dnia - znalazłam coś ciekawszego. :DD
Jest taka talia: Opiekuńcze karty. Z miłością zatroszcz się o siebie - Cheryl Richardson

Mam ją od niedawna. Jest przepiękna, a sugestie jakie podsyła, każdego są dnia bezcenne.
Przykładowe karty (zawsze na jednej stronie jest scenka działająca na wyobraźnię i motyw przewodni, a na odwrocie znajduje się krótkie rozwinięcie tematu):

Obrazek

Obrazek

Karty są bardzo poręczne (nie za duże - nie za małe, noszę je w torebce), jakość wykonania super, mają wygodne pudełeczko. Kosztują niewiele, bo w granicach 35 złotych.
Tu można obejrzeć więcej obrazków: :ok: Karty opiekuńcze, Cheryl Richardson
Książeczki z wykładnią oczywiście nie ma, bo nie jest tu do niczego potrzebna. :usmiechniety:
I pytanie za sto punktów: czy z nich można wróżyć? W zasadzie nie służą do wróżenia, tylko do prowadzenia i inspirowania, ale synchroniczność nie śpi. :hehehe:
Jako katy codziennego użytku są ekstra.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]