Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 W jaki sposób wróżycie? : TAROT W PRAKTYCE

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: W jaki sposób wróżycie?
PostZamieszczono: 15 lis 2011 18:24 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Jako że zaczynam swoją przygodę z Tarotem to ciekawi mnie jak wy podchodzicie do tematu sposobu wróżenia?
- Chodzi mi tutaj: czy odbywa sie to u was z jakąś otoczką? Specjalnie przygotowujecie stolik, na to czarny lub czerwony obrus? zapalacie świecę?

Całkiem niedawno przeczytałam wypowiedz jakiejś osoby że ona wrózy sobie w łóżku na kołdrze. Zastanawia mnie czy ten brak "mistyki" i poszanowania nie wpływa jakoś negatywnie na karty?

Tytuł: Re: W jaki sposób wróżycie?
PostZamieszczono: 15 lis 2011 21:12 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Myślę ,że to jest trochę tak jak z podaniem obiadu...Jeden zaściela wyprasowany obrus,zapala świece i zawsze ma na stole świeże kwiaty w wazonie-tworzy tą otoczkę bo tak lubi,bo na przykład uważa że każdy posiłek z bliskimi to dobra okazja by świętować,a drugi robi tak tylko od święta lub wcale-bo to tylko posiłek.Co innego jak wróży się komuś ,co innego sobie-chociaż ja lubię zapalić świece jak sobie rozkładam karty ale bez wariacji ...Myślę że to my musimy się dobrze z tym czuć a jak ktoś lubi rozłożyć sobie karty w łóżku zaraz po przebudzeniu np.-to cóż w tym złego i czemu to ma żle wpłynąć na wróżbę

Tytuł: Re: W jaki sposób wróżycie?
PostZamieszczono: 16 lis 2011 01:58 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

U mnie bywa roznie. Zawsze jednak dbam o to by kartom bylo "wygodnie" , by mialy duzo miejsca i mogly oddychac:-)Swieczka jest zawsze-stwarza nastroj, jak rowniez czytalam, ze jak rozklada sie karty komus to ogien chroni przed przechodzeniem emocji na Wrozke. Poki co, jako nowicjuszka, zapisuje sobie wszystkie swoje rozklady i ich interpretacje w zeszycie. (Wybaczcie brak polskich znakow-chwilowo niemozliwe).

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]