Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Rozkład partnerski Rodzina.. dobieranie kart : TAROT W PRAKTYCE

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rozkład partnerski Rodzina.. dobieranie kart
PostZamieszczono: 10 lis 2011 22:53 
Stały Bywalec

Mam pytanie, a nie znalazlam tu tego rozkladu

1. Co ma w głowie ?
2. Co w sercu ?
3. Co pokazuje na zewnątrz ?
4. Co wnosi ?
5. Co wnosi ?
6. Co ma w głowie ?
7. Co w sercu ?
8. Co pokazuje na zewnątrz ?
9. karta wspólna
10 , 11 ,12. przyszłość

karty 5 6 7 8 to ja
karty 1 2 3 4 druga osoba

czy jesli w tym rozkladzie wyszly mi same AM to moge dociagnac do kazdej pozycji karte z AW..

Mi intuicja kazala tak zrobic i wyszedl mi bardzo przejrzysty uklad.. ale ponieważ chyba nigdy nie ciagnelam dodatkowych kart to szczerze przyznam sie, ze nie wiem czy to poprawne :?

Mariola: Poprawiłam błąd w tytule

Tytuł: Re: Rozkład partnerski Rodina.. dobieranie kart
PostZamieszczono: 10 lis 2011 23:19 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Stosuję ten rozkład partnerski i nawet jeżeli pojawiały się same AM nigdy nic nie dokładałam z tego powodu i nie widziałam takiej potrzeby.
No ale w tarocie najważniejsza jest intuicja, skoro Ci kazała, to może tak miałaś zrobic;)

Tytuł: Re: Rozkład partnerski Rodina.. dobieranie kart
PostZamieszczono: 10 lis 2011 23:41 
Stały Bywalec

wydaje mi sie ze same AM byly w miare czytelne dla mnie, ale AW sprawily, ze po tak dlugiej przerwie byly dla mnie bardzo czytelne!!! Nawet nie musialam zbytnio posilkowac sie podpowiedziami z ksiazek itp. Poprostu sytuacja byla nagle jak opowiesc. Wszystko poskladalo sie w jedna calosc. Chyba ze karty chcialy mi powiedziec:
"spoko laska - poproacuj jeszcze a zaraz bedziesz czytac z nas bez problemu" ;)

Nie wiem tez dlaczego, ale czasem mam tak, ze jakby karty kazaly mi zwrocic uwage na czas danych wydarzen.. i jak tak sobie kolejny dzien z zrzedu analizowalam ten sam rozklad to bardzo sie to zgadza.. nie wiem tez dlaczego, ale raz zwracam uwage na znak zodiaku, który laczy sie z dana kart, a czasem jakos czuje zeby okreslic (na oko) czas inna metoda..

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]