Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Wypadające karty z rąk wróżki ? : TAROT W PRAKTYCE

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wypadające karty z rąk wróżki ?
PostZamieszczono: 08 lis 2011 21:24 
Nowicjusz

Podczas wróżenia z kart tarota często wróżce wypadały z rąk karty. Zapytałam jakie to ma znaczenie, odpowiedź usłyszałam "bardzo wielkie" i tyle, więc pytam "JAKIE?"
Proszę o odpowiedź. ;)

Tytuł: Re: Wypadające karty z rąk wróżki ?
PostZamieszczono: 09 lis 2011 01:53 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Wierzę, ze każdy ma swoje rytuały z kartami. Ja zapamiętuję karty, które wypadły, ale nie uważam ich za kluczowe wskazówki. A to dlatego, że wychodzę z założenia, iż karty są często nieporęczne i może się zdarzyć, że uczepimy się jakiegoś "drogowskazu", w postaci karty, która wypadła, a to będzie po prostu wynik naszej nieuwagi, niezdarności... Zapamiętuję, bo czasami karta fajnie pasuje do całego rozkładu, ale często nie wiedziałabym jak ją do niego przypiąć. Chyba zależy to od Ciebie :)

PostZamieszczono: 09 lis 2011 10:54 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Dopóki używałam standardowej talii też nie zwracałam aż takiej uwagi, bo zdarzało się, że i połowa kart lądowała na podłodze, szczególnie, gdy miałam już zmęczone ręce. Ale odkąd kupiłam mniejszą talię, wierzę, że karty te są bardzo konkretną wskazówką, ba, czasem już ich nawet nie wtasowuję spowrotem, tylko kładę gdzieś obok, jako dodatkową kartę rozkładu.
Oczywiście, jak napisała Tarotka, co do tego, czy będziesz brała je pod uwagę musisz zdecydować sama, tarot z pewnością dopasuje się do Twoich metod.

PostZamieszczono: 09 lis 2011 17:18 
Moderator
Awatar użytkownika

Mi często wypadają karty, dlatego, że moja talia jest dość duża a karty bardzo śliskie, oczywiście wpływ mają na to także czasem moje "drewniane dłonie" ;) Wypadających kart w ogóle nie biorę pod uwagę, uważam, że to jedynie efekt mojej niezdarności lub wypadku przy pracy i nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia. generalnie to nawet nie sprawdzam jaka to karta mi wypadła, tylko wkładam ją z powrotem do talii (bez patrzenia na nią).

PostZamieszczono: 12 lis 2011 01:18 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

A ja mam wrażenie że w ten sposób chcą coś podkreślić ,zwrócić naszą uwagę na coś ważnego i często mam wrażenie że wręcz wyskakują mi z rąk powtarzają się często w rozkładach

PostZamieszczono: 13 lis 2011 12:56 
Administrator
Awatar użytkownika

Różnie bywa - dla mnie też czasem coś z talii wylatuje. Zawsze taka karta chce mi coś powiedzieć. A co takiego, to zależy od karty. :)

Zauważyłam, że jeśli taką wypadającą kartę zignoruję, ona i tak będzie w rozkładzie, albo nawet w trakcie tej sesji wypadnie mi jeszcze raz. :lol:
Też tak macie?

PostZamieszczono: 13 lis 2011 20:44 
Stały Bywalec

Wlasnie :) jesli ta sama pokaze sie i przy przekladaniu kart i w rozkladzie albo wypadnie to chyba musi cos znaczyc ;) Wiec pewnie chce nam cos przekazac albo na cos zwrocic uwage ;) ...
No ale ja tam w sumie sie nie znam za bardzo na wrozeniu :mrgreen:

PostZamieszczono: 13 lis 2011 21:02 
Ja zwracam uwage na wypadniete karty tylko wtedy, gdy upadna mi obrazkiem do gory.

PostZamieszczono: 13 lis 2011 21:16 
Rozglądam się
Awatar użytkownika

Mnie też się tak zdarza i też mam odczucie że to karty same wyskakują żeby coś mi powiedzieć, zwykle ma to sens odnośnie mojego pytania... Biorę je pod uwagę jako pewnego rodzaju wskazówkę.... Ale myślę że każdy powinien sobie sam wypracować swój sposób ,,dogadywania się'' z kartami :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]