Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Tarot przy lampce wina...dozwolone? : TAROT W PRAKTYCE

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tarot przy lampce wina...dozwolone?
PostZamieszczono: 17 paź 2011 18:50 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Chciałam się zapytać doświadczonych, czy obcowanie z kartami przy/po lampce wina nie zakłóća naszych relacji???czy jest wtedy czysty kontakt kart z naszą podświadomością??
Czy też rozkłady mogą być wtedy błędne?
Z góry dziękuję za opinie :-)

Tytuł: Re: Tarot przy lampce wina...dozwolone?
PostZamieszczono: 17 paź 2011 19:00 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

heh , mi się zdarzyło wróżyć koledze i piliśmy przy tym piwo :P ( ale które to już było to nie wiem :P ) jednak pamiętam co w kartach wyszło i jak narazie wszystko się zgadza , no ale kolega się do rad nie stosuje więc odgrywa "ten ciemny" scenariusz a nie ten właściwy :( - wie nadal jakie będą konsekwencje jego działań a i tak nic nie zmienia w swoim życiu - no ale karty tylko podpowiadają - człowiek drogę wybiera sam :) - zapewne zostanę tu zlinczowany za to :P ale w moi przypadku z tym wróżeniem jakoś samo wyszło :):P

PostZamieszczono: 17 paź 2011 19:04 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

zależy jak na ciebie działa alkohol :) heheh
w każdym razie myślę że zakłócenia mogą pojawić się po wypitej butelce :) aczkolwiek wiem z doświadczenia że po alkoholu generalnie świetnie mówię w językach obcych i wszystko rozumiem. Z kartami nie próbowałam, a może powinnam heheh:)
Daj znać jak Tobie idzie :))))
pozdrawiam serdecznie heh

PostZamieszczono: 17 paź 2011 19:17 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

beatrycze pisze:
zależy jak na ciebie działa alkohol :) heheh
w każdym razie myślę że zakłócenia mogą pojawić się po wypitej butelce :) aczkolwiek wiem z doświadczenia że po alkoholu generalnie świetnie mówię w językach obcych i wszystko rozumiem. Z kartami nie próbowałam, a może powinnam heheh:)
Daj znać jak Tobie idzie :))))
pozdrawiam serdecznie heh

Hah no ja dopiero stawiam pierwsze kroki..Póki co interpretacje wydają mi się trafne, nawet te przy lampce wina...Miałam tylko obawy, że mogłam coś przeoczyć lub wyciągnąć niewłaściwe karty...
Również pozdrawiam :-)

PostZamieszczono: 17 paź 2011 19:40 
Administrator
Awatar użytkownika

Lampka wina na pewno nie zaszkodzi. Nawet działa odprężająco, co w niektórych przypadkach pomaga. :)

Większe ilości alkoholu mogą poszerzyć percepcję, ale nie jest to do końca dobry pomysł, żeby wróżyć na gazie, ponieważ:
- trudno wyczuć granicę, gdzie kończy się poszerzona percepcja, a zaczyna ględzenie... ;)
- nie kontrolujemy własnej energii, jesteśmy bardziej podatni na marnowanie jej, co gorsze wzięcie na siebie czegoś od człowieka któremu wróżymy;
- znajomym może nie przeszkadzać, ale jeśli wróżymy obcym ludziom, raczej nie będzie to wyglądało profesjonalnie.

PostZamieszczono: 23 paź 2011 16:47 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Od niepamiętnych czasów podczas "rytuałów" stosowało się różnorakie używki. Często pozwalają wyjść poza ciasne ramy umysłu, spojrzeć na coś z zupełnie innej strony. Oczywiście trzeba wiedzieć co i ile. Tak jak z lekami - tyle ile potrzeba, na to co trzeba :D

PostZamieszczono: 23 paź 2011 17:23 
Przy LAMPCE wina tak, dozwolone..byle by sie to nie przeksztalcilo w butelke wina.

PostZamieszczono: 05 lis 2011 09:07 
Stały Bywalec

Chyba lampka wina nie zaszkodzi.. ale w moim przypadku na lampce musi sie skonczyc.. slaba glowa lub za malo praktyki ;)

PostZamieszczono: 07 lis 2011 12:16 
Za malo praktyki w piciu czy we wrozeniu, bo napisalas dwuznacznie ;)

PostZamieszczono: 08 lis 2011 20:56 
Stały Bywalec

Rani i to i to.. duze ilosci alkoholu = wielki kac. Chociaz dla wikszosci moje duze to dla nich male.. Chociaz whiskyy zawsze mnie kusi ;-)

ALe wczorajszy drink chyba mi pomogl przy kartach.. znalazlam rozklad chyba dla mnie idealny i pieknie mi sie sklada w calosc.. tylko problem w tym, ze ja wiem o co chodzi, ale komus ciezko byloby mi to skladnie przekazac

PostZamieszczono: 09 lis 2011 11:12 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Może nie powinnam się przyznawać, ale ja bardzo chętnie zajmuję się kartami przy "lampce wina", u mnie wino w tej lampce jest również zastępowane whiskey ;) Zdrówko, Sagee :D A to dlatego, że zajęcia z kartami są chwilą przyjemności dla mnie, totalnego relaksu, więc aby było jeszcze milej raczę się odrobiną trunku :) Ja nie widzę w tym nic złego. Ale, jesli przychodzi do nas ktoś rozdygotany i tonąc we łzach zwierza się nam z problemów prosząc o pomoc, nie wyobrażam sobie, aby kłaść my karty po kilku głębszych!! :shock: :lol:

PostZamieszczono: 10 lis 2011 22:46 
Stały Bywalec

Tarotka zdrówko :)

Alkohol rozluznia w malych ilosciach.. wiec chyba nic sie nie stanie.. tym bardziej rozluznienie jest wskazane dla takich osob jak ja.. ostatnie stresy i zawirowania sprawiaja, ze odrobina whiskyy co jakis czas nie za szkodzi.. a bol po w plecach po pierwszym lyku swiadczy tylko o totalnym napieciu. A poza tym ja narazie stawiam sobie.. bo za kiepska jestem na stawianie komus kart. Poza tym mam je bo poprostu je lubie i same sie do mnie przyciagnely.. ja ich wcale nie zapraszalam.. bo i sama cena talii nie byla zbyt niska jak na samo posiadanie.. gdy ma sie inne talie.

PostZamieszczono: 31 gru 2011 10:05 
Stały Bywalec

gdzies czytałam że wróżąc po alkoholu można sobie ściągnąć jakiegoś ,,byta"
ja patrzac w stecz widzę że kładłam koleżance kilkukrotnie karty po wspólnym wypiciu piwka jej pomogłam a u mnie zaczynało się ,,krzanić " a życiu ;((

Cytuj:
co gorsze wzięcie na siebie czegoś od człowieka któremu wróżymy;

wlasnie pomagamy człowiekowi ale samym sobie możemy zaszkodzić

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]