Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Paź mieczy w układzie partnerskim. Problem z interpretacją. : TAROT W PRAKTYCE

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Paź mieczy w układzie partnerskim. Problem z interpretacją.
PostZamieszczono: 17 paź 2011 10:52 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Zaczełam stawiać pierwsze układy, aczkolwiek miewam poblemy z interpretacją niektórych kart.
W rozkladzie partnerskim:
6-----------------------2
7------5-------1--------3
8----------9------------4
jako kartę numer 1 (co partner moze wniesc do związku) wyciągnęłam Pazia Mieczy.
Czy powinnam skupić się na niepoważnym podejściu tej osoby do naszej znajomości czy bardziej na tym, że może wnieść fascynacje i wyzwania do naszych relacji?
Interpretacje utrudnia karta numer 9(nasza wspólna karta) którą jest X kielichów(szczeście rodzinne, spełnienie, bezpieczeństwo).
Kartna nr2 (co on ma w głowie)- VII denarów
karta nr3(co on ma w sercu)- VI mieczy
karta nr4(co pokazuje na zewnątrz) -Cesarzowa
Moje karty to
nr5-(co mogę wnieść do związku)-II kielichy
nr6 (co mam w głowie)- VII mieczy
nr7(co mam w sercu)- IIImiecze
nr8(co pkazuje na zewnątrz) Paż buław.
Zastanawiam się również czy w moim przypadku karta numer 6 i 7, mogą wiązać się z tym, że poprzedni związek bardzo boleśnie mnie zranił ?Że boję się kolejnych podobnych przeżyć? Że nieświadomie mam w sobie zgromadzone negartwne emocje?
Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Tytuł: Re: Paź mieczy w układzie partnerskim. Problem z interpretacją.
PostZamieszczono: 17 paź 2011 16:44 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Czuczka pisze:
jako kartę numer 1 (co partner moze wniesc do związku) wyciągnęłam Pazia Mieczy.
Czy powinnam skupić się na niepoważnym podejściu tej osoby do naszej znajomości czy bardziej na tym, że może wnieść fascynacje i wyzwania do naszych relacji?
Interpretacje utrudnia karta numer 9(nasza wspólna karta) którą jest X kielichów(szczeście rodzinne, spełnienie, bezpieczeństwo).
karta nr3(co on ma w sercu)- VI mieczy
karta nr4(co pokazuje na zewnątrz) -Cesarzowa
Moje karty to
nr5-(co mogę wnieść do związku)-II kielichy
nr6 (co mam w głowie)- VII mieczy
nr7(co mam w sercu)- IIImiecze
nr8(co pkazuje na zewnątrz) Paż buław.
Ty jesteś gotowa wnieść do związku swoje uczucia, przyjaźń, zaufanie, chociaż starasz się podchodzić do relacji zdroworozsądkowo - myślisz o tym, co spotkało Cię w przeszłości (ktoś Cię zranił i oszukał) i wciąż nosisz ranę w sercu. Na zewnątrz okazujesz pewne chęci, ale na dzień dzisiejszy nie jesteś jeszcze gotowa do zaangażowania się, jeszcze trochę jest za wcześnie.
Twój partner okazuje Ci swoje zainteresowanie jako kobietą, ale też jeszcze nie jest gotowy do wejścia w relację. Możliwe, że zajmują go w tej chwili głównie sprawy zawodowe (np. niskie zarobki) i rozważa jakiś wyjazd. Moim zdanie wniesie do Waszej relacji nieporozumienia, przebiegłość, wymądrzanie się, gadulstwo. Raczej nie będziesz mogła na niego liczyć. W kontekście tego, co powyżej karta 10 Pucharów jako podstawa relacji może oznaczać Twoje pragnienia bardziej, niż rzeczywistość, albo realizuje się poprzez swój cień, czyli coś jest nie tak, nie dogadujecie się, relacja wymaga pielęgnacji.

PostZamieszczono: 17 paź 2011 18:02 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Dziękuję za interpretacje, każda jedna jest dla mnie w tej chwili bardzo wartościowa. To jest w sumie świeża znajomość, więc układ być może postawiłam za wcześnie.
VIII denarów - sądziłam , iż pokazało mi bardziej jego obecną sytuację(dobra praca, zyski), gdyż prowadzi własną fimę, która mu się rozwija.
VI mieczy- owszem podróż, ale czy też może mieć to coś wspólnego z tym, że mieszkamy dość daleko od siebie?
Zatem karta numer 9(wspólna karta dla "partnerów") może być tylko tym czego jedna ze stron by chciała, a nie wspólne cele?

PostZamieszczono: 17 paź 2011 21:22 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Czuczka pisze:
VIII denarów - sądziłam , iż pokazało mi bardziej jego obecną sytuację(dobra praca, zyski), gdyż prowadzi własną fimę, która mu się rozwija.
Wcześniej napisałaś: VII Denarów, a nie VIII
Czuczka pisze:
To zmienia interpretację oczywiście.
Czuczka pisze:
VI mieczy- owszem podróż, ale czy też może mieć to coś wspólnego z tym, że mieszkamy dość daleko od siebie?
Może.
Czuczka pisze:
Zatem karta numer 9(wspólna karta dla "partnerów") może być tylko tym czego jedna ze stron by chciała, a nie wspólne cele?
Trudno mi powiedzieć... Skoro się krótko znacie, to raczej nie jest to, co Was łączy realnie, więc może oznacza, że tego samego pragniecie...? Tylko, że w kontekście pozostałych kart jakoś mi to zgrzyta... Ale może jeszcze ktoś inny się wypowie... 8-)

PostZamieszczono: 18 paź 2011 11:58 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Mewa pisze:
Czuczka pisze:
Wcześniej napisałaś: VII Denarów, a nie VIII
Czuczka pisze:
To zmienia interpretację oczywiście.
Czuczka pisze:
Może.
Czuczka pisze:
Trudno mi powiedzieć... Skoro się krótko znacie, to raczej nie jest to, co Was łączy realnie, więc może oznacza, że tego samego pragniecie...? Tylko, że w kontekście pozostałych kart jakoś mi to zgrzyta... Ale może jeszcze ktoś inny się wypowie... 8-)

No tak i teraz namieszałam z tymi VII- VIII denarami... Sprawdziłam rozkład w zeszyciuku, bo póki co wszystkie spisuje , by moć poddać głębszej analizie. Jest VIII. Dzięki za zainteresowanie :-)))))i pomoc :-)))

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]