Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Astrologia a Tarot : TAROT W PRAKTYCE

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Astrologia a Tarot
PostZamieszczono: 08 paź 2011 17:36 
Nowicjusz

Obok symboliki kart warto zbierać dodatkowe informacje,jakie ukryte są np. w astrologicznych znakach zodiaku.
Przytoczę państwu bajkę zaczerpniętą z kursu Tarota intuicyjnego autorstwa pani Barbary Antonowicz.
Za 7 górami,za 7 rzekami pewnego ranka Bóg stanąl przed swoimi 12 dziećmi,którym przekazal zalążek ludzkiego życia.Każde dziecko kolejno stawało przed nim,aby przyjąć w pokorze jego dar i wysłuchać słów misji,z jaką miało udać się na świat ludzki na ziemię.
Tobie BARANIE jakopierwszemu z moich dzieci daję moje nasienie.Masz zaszczyt je zasiać.Każde nasienie,które wysiejesz,ma rozmnożć się w twoich rękach milion razy.Nie będziesz jednak miał czasu na to by patrzeć jak wzrasta gdyż wszystko co zasadzisz będzie rodziło nowe,które musisz znowu siać.Będziesz pierwszym,ktory nasyci ludzkiego ducha moimi ideami.Twoim zadaniem nie jest jednak ani podtrzymywać idei,ani stawianie jej w wątpliwość.Twoje życie to czyn,a jedynym czynem jaki nakladam na ciebie jest następujące poslanie:Zacznij uświadamiać ludziom moje Stworzenie,moje dzieło.Za Twoją dobrą pracę daję Ci cnotę poczucia własnej godności.I BARAN odszedł na swoje miejsce.
Tobie BYKU daję siłę tworzenie czegoś z nasienia,które dostajesz ode mnie.Twoje zadanie jest ogromne i wymaga cierpliwości,gdyż musisz ukończyć to,co zostało tylko zaczęte.W innym razie nasienie zostanie rozwiane przez wiatr i nic z niego nigdy nie wyrośnie.Twoim zadaniem nie jest zadawanie pytań,zmiana poglądów,zdawanie się na innych przy wykonywaniu tej misji,którą Ci powierzam.Za to daruję Ci siłę,wykorzystaj ją mądrze.I BYK odszedł na swoje miejsce.
Tobie BLIŻNIAKU daję pytania bez odpowiedzi,abyś miał dla wszystkiego,co spotkasz zrozumienie,co dzieje się wokół człowieka.Nie będziesz nigdy wiedział,dlaczego ludzie mówią lub słuchają,ale poszukując odpowiedzi na pytania,znajdziesz dar wiedzy.I BLIŻNIAK odszedł na swoje miejsce.
Tobie RAKU daję zadanie nauczania ludzi uczucia.Chcę abyś doprowadzal ich do śmiechu i płaczu,aby wszystko co widzą i myślą,osiągnęło wewnętrzne bogactwo.I RAK odszedł na swoje miejsce.[url]tarotsposobnazycie.blogspot.com[/url]

Mod (Mariola): Staramy się raczej unikać kursywy oraz koloru przy większych tekstach, koloru możemy użyć gdy chcemy coś podkreślić (oprócz czerwonego, który jest zarezerwowany dla Moda i Admina), zaś kursywy używamy w sytuacji gdy chcemy zaznaczyć cytat.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ]