Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Prośba o wróżbę. : TAROT W PRAKTYCE

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Prośba o wróżbę.
PostZamieszczono: 13 wrz 2011 16:54 
Nowicjusz

Mam nadzieję, że mój post nie zostanie potraktowany jako nadużycie na tym forum. Myślę, że spełniam warunki określone w punkcie 2 i 3 regulaminu. Chętnie zapłacę za postawienie kart. Znalazłam forum przypadkiem i myślę, że to był jakiś znak, czuję, że ktoś stąd może mi pomóc, nie ufam wróżbą za 1,23zł za sms i nie znalazłam w okolicy żadnej wróżki, która wzbudziłaby moje zaufanie. Mam nadzieję, że znajdę tu kompetentną osobę.

Czytałam, że dobrze jest podac datę urodzenia i imie, a więc:
Martyna 2.01.1990, Sebastian 5.11.1990
Co będzie dalej z naszym związkiem? Czy on był/jest ze mną szczery? Wiem, że wielu z obecnych tutaj zobaczy ile mam lat i pomyśli, że kolejna młoda i głupia panna...ale ja wiele przeszłam w swoim życiu, tkwie sama w dziwnych układach i potrzebuje impulsu, żeby wybrac dobrą droge.

Prosze o pomoc. Jeśli bylaby mozliwosc spotkania z kims z okolic woj. opolskiego, prosze o kontakt na prv.

Tytuł: Re: Prośba o wróżbę.
PostZamieszczono: 13 wrz 2011 20:05 
Administrator
Awatar użytkownika

Martyno, obawiam się że jednak nie spełniasz wszystkich warunków. Jednym z najbardziej podstawowych jest ten:

2. O darmowa wróżbę mogą prosić jedynie użytkownicy zarejestrowani na tym forum należący do grupy TarotNetowicze.

Dopiero się zarejestrowałaś i jest to Twój pierwszy post, a Tarotnetowicze to użytkownicy którzy są aktywnymi uczestnikami forum. Nie jest tak trudno "załapać się" do naszego grona, w zasadzie trzeba tylko napisać około 10 postów, czyli pouczestniczyć nieco w dyskusjach, zapoznać się z tutejszą społecznością.

Cytuj:
nie ufam wróżbą za 1,23zł za sms i nie znalazłam w okolicy żadnej wróżki, która wzbudziłaby moje zaufanie.

W tej kwestii mogę Ci doradzić tylko tyle: jeśli nie ufasz wróżbom za 1,23 (sms), tym bardziej nie ufaj ŻADNYM darmowym wróżbom z forum (obojętnie jakie ono by tam nie było). Na forum w internecie spotkać można każde indywiduum... przy odrobinie szczęścia oczywiście że możesz trafić na osobę która co prawda nie zajmuje się tarotem zawodowo, ale potrafi pomóc. Zapomnij jednak, że zawodowa wróżka/tarocistka/jasnowidz whatever, usiądzie i odpowie na apel taki jak ten - jak znam życie to się po prostu nie zdarza. Na podobnej zasadzie taksówkarze nie wożą ludzi za darmo, piekarze nie rozdają chleba, a developerzy mieszkań.

Są fora gdzie możesz otrzymać zupełnie bezpłatną wróżbę, albo też płatną symbolicznie - jakość owych wróżb pominę milczeniem. Na Tarotnecie w ogóle nie ma możliwości uzyskania wróżby ot tak po prostu. Jeśli już wróżymy, to w sytuacjach uzasadnionych i zgodnie z regulaminem, ale to już zostało wyjaśnione.

O ile nie możesz sobie pozwolić na wróżbę z górnej półki, poszukaj kogoś kto wróży w średniej, czyli tak gdzieś pomiędzy 30 a 50 złotych. Raczej omijaj tańsze oferty, bo im niżej tym szanse trafienia na kompetentną osobę stają się dramatycznie niskie.

Jeszcze dwa słowa odnoście wróżb na forum (każdym!). Sesja jest bardzo prywatnym kontaktem pomiędzy Tobą a wróżką. Na forum tego klimatu nie ma, ponieważ forum jest miejscem publicznym. Ktoś może Ci rozłożyć karty i odpowiedzieć, nic ponadto. Zero magii. W pewnym sensie to tak, jakby terapeuta miał zrobić komuś terapię na przystanku autobusowym. Pogadać sobie mogą, ale na tym rzecz się kończy.

PostZamieszczono: 14 wrz 2011 07:40 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Jeżeli nie masz możliwości spotkania się osobiście z wróżką to możesz także skorzystać z tych usług które oferują tarocistki z TV :P Przyznam się szczerze że dwa razy korzystałem z tej metody -sms który trafił na wizje do Tarocistki Danuty - byłem zadowolony z wróżby i przede wszystkim się sprawdziła - co prawda długo czekałem na odpowiedź ( sms-a napisałem kilka minut po rozpoczęciu programu a odpowiedź dostałem półtorej godziny później )

PS mam nadzieję że mój post nie narusza regulaminu (reklama czy cuś :P) jeżeli tak to proszę usunąć post i przepraszam :)

PostZamieszczono: 14 wrz 2011 09:30 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Tarot przez sms jest jak sex telefon z pocztą głosową. Tarot to nie wyrocznia instant w 5 min. Na forum była chyba kiedyś rozmowa nt telewizyjnych wróżek, proponuję poczytać ;)

PostZamieszczono: 14 wrz 2011 10:21 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

KrwawyFilip pisze:
Jeżeli nie masz możliwości spotkania się osobiście z wróżką to możesz także skorzystać z tych usług które oferują tarocistki z TV :P

No ja również kiedyś zadzwoniłam do takiej wróżki, nie jestem z tego dumna, ale miałam nagłą potrzebę i muszę powiedzieć, ze Pani po drugiej stronie kabla się spisała- nie była to Pani ze studia. Wróżba była trafna w 100%, tak, własnie tak było. Powiedziała mi jak jest, dlaczego tak jest i jak z tego wybrnąć, podpowiedziała mi o nadchodzących sprawach i jak się do nich przygotować. Także możliwości są.

Co do pytań zadawanych na forum, to mniemam, że tarotem się nie interesujesz, wpadłaś jedynie po wróżbę - nic w tym złego, można próbować ;) Ale, większość z nas się tu uczy, a to znaczy, ze uzyskałabyś tu kilkanaście różnych punktów widzenia, i dalej byś nic nie wiedziała! Mało tego, przey niektórych interpretacjach mogłabyś niepotrzebnie nabawić się jakichś złych przeczuć i martwić się być może na zapas :?
Pozdrawiam :)

PostZamieszczono: 14 wrz 2011 15:53 
Nowicjusz

Dziekuje za pomoc, znalazłam numer do tarocistki, mam zamiar się umówić. Moglibyście mi powiedzieć jak taka sesja wygląda, na co uważać i jakie pytania zadawać. Czy 80zł to dużo za sesje z kartami tarota?

PostZamieszczono: 14 wrz 2011 16:32 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Wiesz, ciężko tak powiedzieć jak taka sesja wygląda, bo tak naprawdę, każdy ma swoją własną metodę prowadzenia sesji z klientem. Ja np. zawsze najpierw rozkładam krzyż celtycki i określam ogólną sytuację klienta i dopiero później odpowiadam na pytania, stosując inny rozkład. Możesz poszukać na forum tematu o spotkaniu z klientem- poczytasz jak różne osoby podchodzą do sesji. Niektórzy palą świece, kadzidła etc. Ja zawsze robię herbatę lub kawę.

Odnośnie do pytań- zadawaj konkretne pytania. Ogólne pytanie = ogólna odpowiedź. Nigdy też nie lubię, gdy ktoś mnie pyta "Czy kiedykolwiek... będę szczęśliwa" lub coś w tym stylu. Lepie np. zapytać czy w przeciągu roku znajdę partnera, a nie czy znajdę szczęście. Musisz się też rozluźnić, pomimo zdenerwowania, bo ułatwi to znacznie pracę tarocistce jak i Tobie. Jeśli zaczniesz rozmawiać z wróżką, to możecie wspólnie dojść do sedna problemu. Czasami warto zabrać ze sobą kartkę i długopis, żeby wszystko zapisać. Wiem z doświadczenia, że po kilku miesiącach ludzie pamiętają tylko ogólny zarys sesji zapominacjąc o waznych szczegółach.

80 zł wg mnie to tanio. Uważam, że sesja prywatna z klientem powinna kosztować ok. 100 zł.

Mam nadzieję, że sesja będzie udana :)

PostZamieszczono: 14 wrz 2011 18:30 
Administrator
Awatar użytkownika

80 złotych to spora kwota w internecie, w tzw. realu nie koniecznie - zależy od miejscowości i tego czy wróżka przyjmuje u siebie w domu, czy prowadzi jakiś salon wróżb.
Sposób pracy (tak jak powiedział Kostia) jest bardzo indywidualną sprawą. Oczywiście miło by było, żeby ta wróżka z Tobą rozmawiała, a nie przez cały czas zasypywała Cię różnymi informacjami i trajkotała jak motorek. :)

PostZamieszczono: 14 wrz 2011 18:38 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Właśnie, właśnie- napisałaś, że masz zamiar się "umówić", więc odebrałem to jako sesję w realu i taki też podałem cennik :)

Kinga pisze:
czy wróżka przyjmuje u siebie w domu, czy prowadzi jakiś salon wróżb.

Jakoś zawsze kiedy słyszę, że znajomy znajomego albo szwagier koleżanki (etc.) był u wróżki, z której był zadowolony, to zawsze był przyjmowany w mieszkaniu :) Zawsze wtedy przypomina mi się "Nocny Partol" Siergieja Łukjanienki, gdy bohater poszedł do wiedźmy usunąć za pomocą magii ciążę żony i sprawić by ta do niego wróciła, a wiedźma była zwykłą elegancką panią, która przyjęła go w kuchni swojego mieszkania :D Ale to w filmie było, w książce jest nieco inaczej. Przepraszam, jeśli offtopuję :D

PostZamieszczono: 14 wrz 2011 22:05 
Administrator
Awatar użytkownika

Salonów wróżb jest w naszym kraju stosunkowo mało, bo raczej trudno się utrzymać z samego wróżbiarstwa. :) Z reguły salony są połączone z księgarnią, albo z jakimiś gabinetami medycyny naturalnej.

Przyjmowanie w domu jednak jest zjawiskiem najczęstszym. Oj, co ja się nasłuchałam historii o bałaganie u wróżki, stawianiu kart w kuchni gdzie pichci się obiadek i kręcą się dzieci. :D Wiadomo, nie każdy zaraz ma warunki lokalowe i może przyjąć klienta w salonie...

Osobiście nigdy w tę stronę nie pójdę - w ogóle nie wyobrażam sobie pielgrzymek klientów, chwała Bogu że jest XXI wiek i internet. Dom to dom, z definicji dla mnie przestrzeń prywatna.

PostZamieszczono: 14 wrz 2011 22:11 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Babcia mojej przyjaciółki stawała karty klasyczne. Nauczyła ją tego cyganka jak była młoda. Tata tej koleżanki opowiadał, że jak się wchodziło do domu babci (mieszkała chyba na wsi) to w przedpokoju/ korytarzu stały ustawione krzesła na których czekali klienci. Podobno zjeżdżali się zdaleka. A przyjaciółka ma babcine karty do dzisiaj jako pamiątke po niej :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]