Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Wisielec jako wynik : TAROT W PRAKTYCE

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wisielec jako wynik
PostZamieszczono: 04 lip 2011 11:43 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Wisielec na samym koncu rozkladu (Krzyz Celtycki) w zapytaniu o prace i zdrowie? zawsze mam watpiwosci co do tej karty ale tez wiem ze niezawsze oznacza ona zatrzymanie w czasie? :roll:

Tytuł: Re: Wisielec jako wynik
PostZamieszczono: 04 lip 2011 13:40 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Wisielec (krzyż) – zamyka układ
Wisielec jest strata materialna.
( wg programu Danuty)

więc może utrata pracy z powodu zdrowia

PostZamieszczono: 09 lip 2011 18:29 
Wisielec na koncu rozkladu oznaczac moze zablokowanie rozwoju kariery , slepa uliczke. Radzi zeby zawrocic i podazyc inna droga, wybrac inna opcje.

PostZamieszczono: 09 lip 2011 20:51 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Cytuj:
Wisielec na samym koncu rozkladu (Krzyz Celtycki) w zapytaniu o prace i zdrowie? zawsze mam watpiwosci co do tej karty ale tez wiem ze niezawsze oznacza ona zatrzymanie w czasie?

Nie piszesz jakie było dokładnie pytanie czy szukasz pracy ?
czy pytasz o rozwój pracy w twoim zakładzie ?
najlepiej jak byś umiescił cały rozkład.
Wisielec opóznia więc pracy nie znajdziesz narazie, a kariery tez nie rozwiniesz , gdyż to jest utknięcie w martwym punkcie , wycofanie , to jest karta rozwoju duchowego , a nie robienia kariery .
Jezeli chodzi o zdrowie to własnie jest to karta rozwoju duchowego , wycofanie się ze swiata zewnętrznego.
ktoś zawiesił się musi odpocząć , przeanalizowac pewne sprawy i dostac olśnienia żeby znowu powrócic do świata żywych.karta ta może przy innych oznaczać sięganie po alkohol , używki.

PostZamieszczono: 09 lip 2011 22:18 
Devi pisze:
Wisielec na samym koncu rozkladu (Krzyz Celtycki) w zapytaniu o prace i zdrowie?

To ty jeden rozklad stawialas jednoczesnie na prace i zdrowie?

Wisielec ( w negatywie) onaczac moze tez depresje, zalamania nerwowe, nadmierne izolowanie sie od otoczenia z powodu nadwrazliwosci.

PostZamieszczono: 15 lip 2011 19:00 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Wisielec na końcu rozkładu może oznaczać opóznienie lub całkowite uniemożliwienie wprowadzenia w życie naszych planów zawodowych.Jest to stan bezruchu,dotarcie do pewnego zwrotnego punktu w zyciu.Jeżeli chodzi o zdrowie ta sama karta to juz jest stan chorobowy.

PostZamieszczono: 15 lip 2011 20:21 
Administrator
Awatar użytkownika

Chyba nie da się sensownie zinterpretować Wisielca na końcu rozkładu, bez uwzględnienia pozostałych kart. Ostatnia pozycja jest przecież przyszłością, jednocześnie podsumowaniem rozkładu (czyli zbiera do kupki informacji jakie wynikały z innych kart i pozycji).
Równie dobrze można zastanawiać się co oznacza padający śnieg. Nic? A pewnie że nic! Pod jednym warunkiem: że pada w środku stycznia, a nie dajmy na to, w lipcu. Drobny szczegół czasem diametralnie zmienia sens sytuacji.

Poza tym Rani słusznie zwróciła uwagę, że albo pytamy o zdrowie, albo o pracę (chyba że charakter pracy jakoś naraża nasze zdrowie i chcemy wiedzieć czy stanie się coś niedobrego).

I ostatnia sprawa, wiele zależy od tego co robimy i jakich skutków oczekujemy. Wisielec akurat współgra z reklamą, PR, filmem, kinem, teatrem, dziedzinami ezo. Ale teoretycznie jeśli człowiek pytałby czy osiągnie w najbliższej przyszłości sukces i rozwinie swój biznes, to Wisielec nie będzie wskazywał na fajerwerki i super ruch w interesach. Może oznaczać reklamowanie się, poszukiwanie odbiorców i kreatywnych rozwiązań marketingowych, analizowanie rynku i inne akcje nie związane z "prawdziwą" aktywnością.

PostZamieszczono: 17 lip 2011 20:50 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Dzieki,tak to nie sa wesole perspektywy. :(

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ]