Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 7 Denarów : MAŁE ARKANA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 7 Denarów
PostZamieszczono: 08 sie 2009 10:10 
Obrazek
Bruegel

7 Denarów
przerwa w pracy,
cierpliwość,
umiejętność czekania,
czas zastanowienia nad tym, co do tej pory osiągnęliśmy,
wolny, ale pewny wzrost,
realizacja jest długotrwała.

Mod:Dodałam zdjęcie karty

Tytuł: Re: 7 Denarów
PostZamieszczono: 11 sty 2010 08:51 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Choroby płuc.

PostZamieszczono: 13 sty 2010 21:22 

A jaki typ osoby jeśli wychodzi ktoś spod tej karty?
zepsuty? leniwy? lękliwy?

PostZamieszczono: 13 sty 2010 22:03 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

dla mnie 7 den to brak płynnosci finansowej, zabójcza dla pracy na swoim
a facet? taki kwitnacy,czekajacy i nic nie robiacy-tak mi sie kojarzy z tym

Obrazek

PostZamieszczono: 13 sty 2010 22:08 

Mi się ta karta kojarzy z jakimiś zastygłymi formami, niemożnością ruchu, coś trzyma w ziemi.

PostZamieszczono: 13 sty 2010 22:19 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

ano trzyma i jest zastój, niestety-i tu na tej karcie on siedzi i kwitnie i ta ziemia go trzyma no i tak sie tez kocha :lol:

Obrazek

PostZamieszczono: 13 sty 2010 22:25 

o matko, ale karta
Niekwestionowany prosty człowiek :lol:
Nie wiem jak to okreslić, ale ta karta właśnie kojarzy mi się z przeróbką tego co zjedliśmy, sorki za takie skojarzenie ale takie mam...

PostZamieszczono: 13 sty 2010 22:50 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

:lol: :lol: :lol: i prawidłowo,zjedlismy,nie mamy i przerabiamy

PostZamieszczono: 18 sty 2010 10:48 
Z książki "Przepowiednia z jednej karty tarota" Basi Antonowicz-Wlazińskiej
"Blaski.
Czas oczekiwania na wyniki, zwłoka w dalszej drodze, zalecana cierpliwość, dążenie do celu, nie przyspieszać na siłę, dobra zapłata za wykonywaną pracę, czas odpoczynku, urlopu, rada, by nie pożyczać pieniędzy, gdyż będzie je trudno albo oddać lub odzyskać (kredytu też nie należy zaciągać w tym okresie).
Cienie.
Lenistwo, brak satysfakcji w pracy, niemożność znalezienia swojego miejsca zawodowego, brak poczucia bezpieczeństwa i strach, problemy finansowe lub strata, niecierpliwość, utrata nadziei na zmianę.
Rada z jednej karty.
Czeka Cię nagroda za ciężką i sumienną pracę. Musisz jednak wykazać jeszcze cierpliwość. Pośpiech i ponaglenie nie jest wskazane. Nie spoczywaj jednak na laurach i rozwijaj się nadal, ucz, zdobywaj nowe doświadczenia i umiejętności.
Co zrobić?
Masz być teraz cierpliwy. Nie staraj się przyspieszyć niczego, bo tylko sobie zaszkodzisz.
Czego nie robić?
Nie stój z założonymi rękoma i nie czekaj, że ktoś za Ciebie załatwi te sprawy. Czekanie nie działa na Twoją korzyść. Zakasuj rękawy i szukaj dróg i możliwości rozwiązania."

PostZamieszczono: 18 sty 2010 18:46 

ta Pani co się zwie antonowicz ma problemy ze schizofrenią ? :D ;)
cytuję " Musisz jednak wykazać jeszcze cierpliwość. Pośpiech i ponaglenie nie jest wskazane."
Czego nie robić?
"Nie stój z założonymi rękoma i nie czekaj, że ktoś za Ciebie załatwi te sprawy. Czekanie nie działa na Twoją korzyść. Zakasuj rękawy i szukaj dróg i możliwości rozwiązania."

PostZamieszczono: 19 sty 2010 11:50 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

widac miała na mysli konkretne sytuacje, nieraz trzeba czekac i byc cierpliwym a innym razem nie jest to wskazane i trzeba szyko zadziałac

PostZamieszczono: 05 sty 2011 15:29 
Awatar użytkownika

A jak Wam się sprawdza ta kartach w relacjach z ludźmi, przyjaźniach, związkach etc. ?

PostZamieszczono: 05 sty 2011 16:31 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

w związkach czekanie, przeczekanie na lepszy okres, zalecana cierpliwość i wytrwałość ok 7 miesięcy, nic nie dzianie się , taki zastój we wszystkim, nuda, brak aktywności, siedzenie i czekanie na "coś" co pobudzi, ruszy do życia, działania.

PostZamieszczono: 05 sty 2011 16:43 
Administrator
Awatar użytkownika

Na nowe znajomości (szczególnie jeśli oczekiwałam związku), działała mi niezbyt fajnie. Taka znajomość mieliła się dłuuuugo i nie wynikało z niej nic. W każdym bądź razie dla ludzi niecierpliwych relacja z pod szyldu VII Monet jest koszmarem. ;) Kombinujesz, kombinujesz, a efektów nie widać.
Natomiast w związku który jest, wskazuje na okres spokojnego i stabilnego wzrostu. Bardzo pozytywna sprawa.

Na pewno jeśli ktoś oczekuje zmian, wyzwań, nowości i ekscytujących doznań VII Monet mu ich nie zapowiada. :lol:

PostZamieszczono: 06 sty 2011 18:17 
Rozmowny Użytkownik

też cos dorzucę :)

Osoby pracujące będą musiały wykazać się sumiennością i uczciwością, aby ich postawa została zauważona i doceniona. Jeśli zdarzą się myśli, ze praca nie jest satysfakcjonująca, bo nikt jej nie docenia, to nie należy wykonywać nerwowych ruchów i składać wypowiedzenia pod wpływem emocji: praca zostanie zauważona, ale nieprędko. Ci, którzy pracy szukają mogą mieć problemy ze zdobyciem zatrudnienia: muszą najpierw stworzyć doskonały plan jak, gdzie, z kim szukać. Może się również okazać, że brak jest na rynku ofert, w które celują. Nie trzeba się tym martwić, bo taki czas na pewno minie.

W finansach koniecznie trzeba dwa razy się zastanowić zanim zaciągnie się pożyczkę lub założy lokatę czyli nie należy działać z pośpiechem i pod wpływem chwili.

Na polu związków i relacji międzyludzkich: zastanawianie się czy odpowiada taki stan rzeczy, jaki jest i czy warto go zmienić lub ulepszyć. Skłaniam sie ku temu, że raczej jest to milczące sie zastanawiać niż omawianie i dyskutowanie z partnerem o tym.

Osoby samotne jeśli liczą na poznanie idealnego partnera, to karta 7 monet nie wróży za dobrze, ponieważ dobrze by było, aby zastanowiły się czego oczekują, czego chcą, a w skrajnych wypadkach może się okazać, ze nie są jeszcze gotowi do związku.

zdrowie: powinno się zwrócić uwagę na układ pokarmowy, a zwłaszcza na jelita: mogą występować zaparcia lub odwrotnie: zespół jelita nadwrażliwego.

copyright by Qmieczy :lol:

PostZamieszczono: 28 mar 2011 17:42 

A jak interpretujecie 7 monet na pozycji ostrzegającej w pytaniach o rozwój sytuacji w rozkładzie na uczucia?

Pozdrawiam,

PostZamieszczono: 28 mar 2011 18:15 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Dla mnie jeżeli chodzi o rozwój uczuciowy na tej pozycji, 7 denarów to ogromny wysiłek i duży wkład w związek przy równie dużej niepewności tego "zamierzenia". Trzeba liczyć się z oczekiwaniem "bez końca". Dla mnie ta karta pokazuje, że ta relacja może po prostu "rozmyć się" w czasie, jeżeli nie będzie odpowiednio dobrze i dłuuugo pielęgnowana i doglądana, może z łatwością umrzeć śmiercią naturalną i ma ku temu spore predyspozycje.

PostZamieszczono: 28 mar 2011 18:31 
Administrator
Awatar użytkownika

Aha, to wręcz może być przecenienie sprawy (związku, znajomości), takie przeinwestowanie. Nie szczędzisz sił oraz środków by coś wyszło, a okazuje się że gra nie warta świeczki i w ogóle nie warto było w to wchodzić.

PostZamieszczono: 10 lis 2011 22:13 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

7 pentakli - długa i ciężka praca zostanie nagrodzona. Rozwój, zyski osiągnięte dzięki wytrwałości i cierpliwości.
Zdrowie, umiejętność cieszenia się rzeczami. Chwila tylko dla Ciebie...

Odwrócona - straty przez niedokładność i lekkomyślność. Trudności na drodze do celu. Sugerowane zatrzymanie się i przeczekanie niespokojnego okresu.

Obrazek

PostZamieszczono: 19 gru 2011 10:27 
Stały Bywalec

cz w finansach można tę kartę podsumować tak samo jak w uczuciach ?
np. planując jakiś wydatek uważać aby zbyt dużo nie wydać bo dana rzecz nie jest tego warta albo nie jest warta aż tyle ?
lub wkładanie kasy w coś co nam się nie zwróci ?

PostZamieszczono: 24 maja 2012 11:11 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Z punktu widzenia numerologii każda 7-ka poszukuje rozwiązań w swoim wnętrzu, a więc zastanawia się,kalkuluje, wyobraża sobie, robi plany i te plany mnie się najbardziej kojarzą z tą kartą.
Robi swoje co dotychczas i myśli, ale nic nowego narazie nie wniesie,bo planuje co ewentualnie możnaby wprowadzić,zmienić.
Tu nie ma działania, i mimo że to denary to pracuje umysł kalkulując co i jak dalej.

I chyba nieważne o co chodzi, czy o pracę czy uczucia, jest to czas układania sobie w głowie jakiegoś schematu działań, który bardzo często tak odbiega od rzeczywistego stanu rzeczy, że mija się z tym co tak naprawdę jest wazne.
To oczywięcie cień tej karty, no ale tak czy siak to zastój,myślenie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]