Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Giermek Denarów : MAŁE ARKANA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Giermek Denarów
PostZamieszczono: 05 sie 2009 22:39 
Obrazek

Giermek Denarów
Ma typowe cechy ziemskie, zna wartość pieniądza, radzi sobie w świecie materialnym.
To młody człowiek, ostrożny i myślący.
Może oznaczać początek jakiegoś interesu lub nowy pomysł na zarabianie pieniędzy.
Co jeszcze przedstawia ten paź?

Tytuł: Re: Giermek Denarów
PostZamieszczono: 05 sie 2009 22:55 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

to przywiązanie do materialnej strony życia , drobiazgowośc ale także hobby przemieniające się w źródło dochodu.
To karta osoby młodej, często własnie uczącej się, zdobywającej wiedzę - czyli nauka, studia, wytrwałe uczestniczenie w kursach oraz dochodzenie do celu małymi kroczkami.

PostZamieszczono: 06 sie 2009 11:32 
Administrator
Awatar użytkownika

Paź Monet to zodiakalna Panna, osoba pilna, metodyczna i drobiazgowa. Jest rzeczowy skrupulatny, dlatego świetnie sprawdza się w zawodach takich jak kasjer, urzędnik niskiego szczebla, księgowy, bibliotekarz czy farmaceuta. Odnajdzie się wszędzie tam, gdzie trzeba coś poukładać, policzyć, zmierzyć zważyć, zaszufladkować i sklasyfikować. Oczywiście w życiu codziennym tez miewa takie maniery ? wszystko ma pięknie posegregowane, notatki są przejrzyste, nie rozstaje się z organizatorem i kalendarzem, zazwyczaj coś zbiera i kolekcjonuje ;)

Paź Monet raczej nie dysponuje większą kasą, jest to ktoś kto dopiero się dorabia, ewentualnie żyje na koszt innych (np. rodziców), bo w czym jak w czym, ale w "wyłudzaniu" pieniędzy i innych dóbr jest naprawdę dobry. To np. student, który wiecznie coś od kogoś pożycza: a to książkę, a to notatki, a to ciuszek, a to płytę?.

Paziowe wydarzenie to tradycyjnie szansa na zarobienie pieniędzy, ale często jest to jakaś podpucha, coś co ma małe szanse na realizację a jeszcze trzeba będzie zainwestować lub dofinansować.
Może to być człowiek który przychodzi by coś od nas pożyczyć. Warto mieć na uwadze że jeśli nam pomaga to też rzadko całkiem bezinteresownie. ;)

Paziowie przynoszą wiadomości, ten akurat zawiaduje wiadomościami dotyczącymi pieniędzy, nieruchomości, pracy, spraw materialnych - czyli może to być przesyłka kurierska, list polecony, nieduży przelew bankowy. W negatywach możliwy jakiś nieduży dług do spłacenia, kara finansowa, strata z własnej głupoty i nieostrożności jak na przykład zgubienie czegoś.

Tytuł: prośba w interpretacji
PostZamieszczono: 06 maja 2012 13:52 
Rozglądam się
Awatar użytkownika

Witam serdecznie, czy mogłabym prosić o interpretację? Zapytałam kart, czy zwiększy się moje wynagrodzenie za pracę za ostatni miesiąc? Wyciągnęłam kartę "walet monet", czego mogę się spodziewać? Z góry dziękuję za pomoc i bardzo gorąco pozdrawiam wszystkich sympatyków tego forum :-)

PostZamieszczono: 06 maja 2012 15:08 
Administrator
Awatar użytkownika

Witaj Benesso. :) Przeniosłam Twoje pytanie ze Szkółki Tarota, bo skoro wyciągnęłaś tę jedną kartę, to bardziej pasuje nam tu, niż przy rozkładach.

Odpowiadając na pytanie, czy jest możliwość że zwiększą Twoje wynagrodzenie - Paź Monet podpowiada, że tak. Jeśli pracowałaś więcej niż trzeba i dobrze, to powinno zostać docenione i warto się upomnieć. Tylko też nie koniecznie będzie to duża czy stała podwyżka. W najgorszym razie, zgodnie z charakterem Pazia Monet, może być tak, że będzie trzeba jeszcze troszkę podziałać.

PostZamieszczono: 10 cze 2012 15:23 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Przyznam, że frapowała mnie ta karta, bo "z uporem maniaka" stawałam w niej w rozkładach, w których nie pytałam o wybory zawodowe (w których fakt - mam sporo dylematów), aż w końcu na innym forum znalazłam jeszcze takie znaczenie: "Dość często pojawia się w rozkładach dla osób, które powinny zmienić zawód, przede wszystkim po to, żeby znaleźć swoje powołanie." - Joanna Watters - Co dzisiaj mówi tarot. :)

PostZamieszczono: 13 cze 2012 00:32 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

O,mało tu o tej tarotowej postaci :)
Walet Denarów- przedstawia chłopaka lub dziewczynę o ciemnej karnacji, czarnych włosach i oczach. To osoba skrupulatna, zapobiegliwa (jak już wiadomo) zdolna i cierpliwa. Ma mało pieniędzy ale wspaniałe perspektywy. To także uczeń o dużym poczuciu obowiązku.
Ogólnie to także dobre wieści w sprawach finansowych. W sensie negatywnym pokazuje darmozjada,rozpustnika a nawet złodziejaszka.

[color=#400080]"Żaden system wróżebny nie jest wyrocznią - choć nie jest powiedziane, ze być nią nie może - wiadomo tylko, że od Ciebie zależy czy będziesz grał w życiu rolę błazna czy króla"[/color]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]